воскресенье, 23 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 14 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Власівка: Космонавтів, Шевченка, Вереснева, Лугова, "СТ ""Калина""", Шевченка пров., Жовтнева

Сезенків: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Трушки: Зарічна, Польова, Вулиця невизначена, Лісова, Тихий, Піщана, Садова, 40 років Перемоги, Надрічна, Зелена, Набережна, Шкільна, Водяний, Нечуй-Левицького, Корольова

Яблунівка: Надрічна, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Трушки: Лісова, Тихий, Піщана, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Яблунева, Івана Франка Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Богуславський Москаленки: Слобода, Росьова, Шевченка, Лісовий Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Боженка, Франка, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита:

Бровари: Київська, Бульвар Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Русанів: Нова, Першотравнева

Перше Травня: 1-го Травня, Першотравнева, Новосільська, Привітна, Чепурна, Хуторська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Устимівка: Ілліча, Набережна, 50-річчя Жовтня, Ленінського Комсомолу, Білоцерківська, Кірова, Колгоспна-нова, Колгоспна, Леніна, Шкільний, Горького, Прорізний, Лісова, Кільцева, 8 Березня, Комінтерна, Першотравнева, Пушкіна, Шевченка пров.

Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка, Матросова, Гагаріна, 1 Травня, Щорса, Паризької Комуни, Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: 50 років Жовтня, Фастівська, Леніна, Колгоспна, Кільцева, Шевченка, Дачна, Щорса, Матросова, Набережна, Нова, Білоцерківська

Тростинка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Центральний, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки

Путрівка: Путрівська, Підлісний, Бульварний

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Новопромислова

Нові Петрівці: Польова, Леніна, Свято-Покровська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Дачний пров.

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Тарган: Берегова, Шевченка, Кооперативна, Свято-Миколаївська, Миру, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Гоголя, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Сукачі: Соборна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Рибацька Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Свободи, Жовтнева, Молодіжна, Миру пров., Перемоги, Петрівського, Грушевського, Шкільна, Шевченка, Ватутіна, Київська, Дружби, Польова, Зоряна, Садова, Затишна, Теремська, Лісна, Амбулаторна, Сонячна, Музейна, Симоненко, Гагаріна, Космонавтів, Кібернетична, Шкільний, Жулянська, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Марченка, Нова, Озерна, Покровська, Коцюбинського, Київський, Курганна, Ярова, Зелена, Валовня, Володимирська, Доброго Дуба, Квітнева, Берегова, Комарова, Я.Мудрого, Миру, Підлісна, Лесі Українки, Лісова, Гагаріна пров.

Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів

Ходосівка: Лугова

Чабани: Кірова, Польовий, Нова, Машинобудівників, Приозерна, Сонячна, Проектована, Київська, Покровська, Абрикосова, Квіткова, Виноградна

Боярка: Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна, Лермонтова

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гореничі: Леніна

Дмитрівка: Лісна

Білогородка: Калініна

Юрівка: Шевченка

Лісники: Куцьова

Віта-Поштова: Франка

Хотів: Ярослава Мудрого

Святопетрівське: Святоюріївська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: Іркутська, Соборності, 33 лінія Геолог

Крюківщина: Лісна, Гайова

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна

Гатне: Лісна, СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Взуттєвик", СТ "Верстатобудівник", Юності, СТ "Турист", Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, поле

Віта-Поштова: Боярська, СТ "Дружба", Лісна, Кар'єрна, Вулиця невизначена, СТ "Лісне", Одеська

Чапаївка: Лєснічна

Гвоздів: Садова-Алоє

Святопетрівське: Грушевського

Мила: Європейська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Свободи, Жовтнева, Молодіжна, Миру пров., Перемоги, Петрівського, Грушевського, Шкільна, Шевченка, Ватутіна, Київська, Дружби, Польова, Зоряна, Садова, Затишна, Теремська, Лісна, Амбулаторна, Сонячна, Музейна, Симоненко, Гагаріна, Космонавтів, Кібернетична, Шкільний, Жулянська, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Марченка, Нова, Озерна, Покровська, Коцюбинського, Київський, Курганна, Ярова, Зелена, Валовня, Володимирська, Доброго Дуба, Квітнева, Берегова, Комарова, Я.Мудрого, Миру, Підлісна, Лесі Українки, Лісова, Гагаріна пров.

Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів

Ходосівка: Лугова

Чабани: Кірова, Польовий, Нова, Машинобудівників, Приозерна, Сонячна, Проектована, Київська, Покровська, Абрикосова, Квіткова, Виноградна

Боярка: Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна, Лермонтова

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гореничі: Леніна

Дмитрівка: Лісна

Білогородка: Калініна

Юрівка: Шевченка

Лісники: Куцьова

Віта-Поштова: Франка

Хотів: Ярослава Мудрого

Святопетрівське: Святоюріївська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: Іркутська, Соборності, 33 лінія Геолог

Крюківщина: Лісна, Гайова

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна

Гатне: Лісна, СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Взуттєвик", СТ "Верстатобудівник", Юності, СТ "Турист", Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, поле

Віта-Поштова: Боярська, СТ "Дружба", Лісна, Кар'єрна, Вулиця невизначена, СТ "Лісне", Одеська

Чапаївка: Лєснічна

Гвоздів: Садова-Алоє

Святопетрівське: Грушевського

Мила: Європейська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Миру, Народна, Вишнева, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська

Карашин: Окружна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Карашин: Окружна

Великий Карашин: Радянська, Перемоги, Дубнівська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Карашин: Окружна

Великий Карашин: Брусилівська, Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Королівка: Петровського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Обухівський Халеп'я: Садова Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Халеп'я: Беркутова, Бобрицька Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Верем'я: Дубового, Підгірна, Шевченка, Ворошилова

Трипілля: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Халеп'я: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Халеп'я: Беркутова, Бобрицька Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Тарасівка: Шевченка, Підгірна, Броварська, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Чобітьки: Радянська, Переяславська, Горького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Лісова, Польова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Тхорівка: Домбеля, Сквирська, Лісова, Заводська, Совхоз, 8 Березня, Радгоспна, Садова, Миру, Шевченка, Жовтнева Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Поштова, Набережна, Підвальна, Дачна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Підключення/відключення споживачів з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна, Залізничників пров., Лугова, Панченка пров., Володимирська, Герцена, Садова Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Садова, Герцена, Зарічна Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна

Кашперівка: Богдана Хмельницького

Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова, Дачне селище, Коцюбинського Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова, Соборна, Польова, Робітнича

Теліжинці: Миру

Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Вишнева, Цвіткова Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Софіпіль: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна, Садова, Герцена, Ломоносова, Панченка пров., Садовий

Черепин: Петрівського

Усунення дефекту з 14 по 20 год
Яготинський Добраничівка: Вишнева, Музейна, Озерна Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 13 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 23 января 2022 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:03
Главного лесничего Высшедубечанского лесхоза будут судить за вымогательство 40 тысяч долларов
16:06
“Киевская перепичка” сравнялась по цене с гамбургером из McDonald's
15:01
Lufthansa переносит ночные рейсы в Киев на фоне опасений нападения России на Украину
14:00
Право принимать Всемирную зимнюю Гимназиаду – 2023 получила Украина, - Андрей Стрихарский
13:06
В Броварах столкнулись маршрутка и внедорожник (фото, видео)
12:24
“Большая стройка”: в Запорожье открыто движение по самому высокому вантовому мосту Украины (фото, видео)
12:01
Захворювання на коронавірус виявили у 376 жителів Київщини
11:03
Под Борисполем в пожаре погиб мужчина
10:06
За сутки в Украине вакцинирован 38 861 человек
09:04
На трассе Киев - Сумы пьяный водитель Kia выехал на встречку и столкнулся со Skoda (фото)
07:15
Сегодня, 23 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 января 2022 года
суббота, 22 января 2022 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
16:04
Завтра, 23 января, на катке ВДНХ состоятся мастер-классы олимпийских чемпионов по фигурному катанию и хоккею
Календарь событий