вторник, 25 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 13 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Новий, Кооперативна, Загайного, Набережна, ім. Григорія Сковороди, Залізнична, Привокзальна Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Новий, Кооперативна, Загайного, Набережна, ім. Григорія Сковороди, Залізнична, Привокзальна Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Баришівський Дернівка: Польова, Лесі Українки, Молодіжна, Гайова, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна

Швачиха: Братерська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Трушки: Лісова, Тихий, Піщана, Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Центральна, Ставок Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна

Фурси: Ярослава Мудрого

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Ферма Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Зоряна, Коцюбинського, Радісна, Липки, Заводська Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Перковського, Хоздвір Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.

Процiв: Дружби

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна

Бориспіль: Котляревського

Кийлiв: Набережна, Дніпровська

Київ: Михайла Коцюбинського

Старе: Заводська

Щасливе: Садова

Мартусівка: Бориспільська

Дударкiв: Бориспільська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива, Жовтнева, Скіфська, Юрія Веклича, Поліська, Тарасівська

Сеньківка: Миру

Григорівка: Стасюка, Лісова, Красилівська

Дударкiв: Незалежності

Мала Олександрівка: Космічна

Андріївка: Козацька

Перегуди: Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська, Комарова

Бориспіль: Володимира Момота

Велика Олександрiвка: Броварська

Велика Стариця: Стасюка

Сеньківка: П. Чубинського, Набережна, Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Дачна, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Польова, Котляревського, О.Пчілки, Пилипа Орлика, Зарічна, Василя Симиренка, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Крапивницького, Репіна, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., Л.Курбаса, Володимирський, Багряного, Дем`яна Кошмана

Старе: Загатка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Петра Волянюка, Банківська, Робітничий, Робітнича, Нова ІІ, Шевченка, Головатого, Київський Шлях Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Боженка, Франка, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Літки: Музиченка, Шевченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Броварський Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Русанів: Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: М.Лагунової, Рокосовського, Львівська, Блока, Короленка, Героїв УПА, Центральної Ради Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Рудня: Івана Франка, Віталія Шевченка, Шкільна, Київська, Лісова, Л. Українки, Ковпака, Шевченківська, Ватутіна, Лебідська, Лебідський пров.

Семиполки: Героїв Партизан, Київське шосе, Смоловика

Гайове: П.Мирного, Стуса, П.Загребельного, Коцюбинського, Сагайдачного, Куліша, Центральна, Жукова, Нова

Шевченкове: Вишнева, Вокзальна, Київська

Бобрик: СТ "Діброва"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Садова, Джерельна, Газова, Валентина Загороднього, Калинівська, Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравневий, Шкільна, Незалежності, Корнієнка

Данилівка: Центральна, Вишневий, Шляхова, Перемоги, Набережна, Шевченка, Нова, Лесі Українки, Данилівське шосе, Озерна, Кожухівський, Новий, Молодіжна, Квітнева, Благовіщенська, ДОС, В/М 21, Українська, Ярослава Мудрого, Незалежності, Козловського, Зелена, Грушевського, Шкільна, Освіти, Дубова, Київська

Плесецьке: Поле

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Васильківський Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Садова, Джерельна, Газова, Валентина Загороднього, Калинівська, Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравневий, Шкільна, Незалежності, Корнієнка

Данилівка: Центральна, Вишневий, Шляхова, Перемоги, Набережна, Шевченка, Нова, Лесі Українки, Данилівське шосе, Озерна, Кожухівський, Новий, Молодіжна, Квітнева, Благовіщенська, ДОС, В/М 21, Українська, Ярослава Мудрого, Незалежності, Козловського, Зелена, Грушевського, Шкільна, Освіти, Дубова, Київська

Плесецьке: Поле

Глеваха: Вокзальна

Усунення дефекту з 8 по 16 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Молодіжна, Леніна, Чубаря пров., Ярова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Зелений Бір: Грушевського, Зоряна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Польова, Лісова, Польовий, Леніна, Нагірна, Гоголя, Підгірна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: Центральна, Жовтнева, Васильківська, 1-го Травня, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Лисенка пров., Володимирська, Зарічна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: Центральна, Жовтнева, Васильківська, 1-го Травня, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Лисенка пров., Володимирська, Зарічна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: Центральна, Жовтнева, Васильківська, 1-го Травня, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Лисенка пров., Володимирська, Зарічна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Табачний, Леніна, Захисників Вітчизни, Загородній пров., Інтернаціональна, Шевченка, Соборна, Прорізна, Троїцька, Підгайна

Шевченківка: Горького

Рославичі: Кірова, Лугова, Лісова, Дачна, Польова, Садова, Леніна, Круглицька, Чехова, Жукова, Чкалова пров., Жовтнева, Жовтневий, Шевченка, Підгірна, Нагірна, Жукова пров., Чкалова, Польовий, Поле, Гоголя, Гоголя пров., Щорса, Набережна, Пушкіна, Ботанічна, Джерельна

Калинівка: Залізнична

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Новопромислова

Нові Петрівці: Польова, Леніна, Свято-Покровська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Дачний пров.

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Володарський Рачки: Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Ярова, Київська Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Іванківський Сукачі: Шевченка, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров. Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Іванківський Горностайпіль: Інтернаціональна, Пролетарська, Чорнобильська Ремонтні роботи з 10 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Шевченка, Полтавська, Пушкінська, Революції пров., Революції Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Сілезька, Інститутська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Білогородська, Зоряна, Пошта, до вимоги, Теплична

Білогородка: Механізаторів, Леніна, Володимирська, Кринична, Ярова, Фізкультурна, Вереснева, Лебедина, Тернівська, Гетьманська

Гореничі: 21 км Житомирського шосе, Гайдая, Нова, Спортивна

Петрівське: Білогородська

Софіївська Борщагівка: Ярова, Петропавлівська, Тарасівська

Шевченкове: Княгині Ольги, Святославська

Вишневе: Святошинська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гнатівка: Північна, Перепелина, Меліораторів, ст. Житомирська, Київська, Московська, Електриків, Софіївська, Стеценка, Торгівельна, В. Чорновола, Перемоги, Білогородська, Виноградна

Білогородка: Різдвяна

Тарасівка: Коцюбинського

Гореничі: Леніна, Нова, Кленовий узвіз, Будівельна, Гагаріна

Хотів: Паширова, Травнева

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Красногірська, З.Космодем'янської, Пирогова, Жукова, Урицького, Меліоративна, Набережна, Зелена, Кутова, Шкільна, Леніна пров., Набережний, Боярська, Райдужна, Поштова, Молодіжна, Кооперативна, Леніна, Чехова, Новоселиця, К.Маркса, К.Маркса пров., Озерна, Травнева, Єдина, Журавлина, Першотравнева, Підвальна, Академіка Михайлівського, 30 років Перемоги, Житомирська, Семашка, Мнішенко, Сосніних, Щорса, Володимирська, Ковгарівська, Сорочинська, Бочальська, Зоряна, Михайлевського, Матросова

Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна, Старожитомирська, 14-км автомобільної дороги Р 04 Київ-Фастів

Гнатівка: Заводська, ст. Житомирська

Петропавлівська Борщагівка: Комарова, Шевченка

Бобриця: Шкільна, Козацька

Боярка: Леніна, Є.Коновальця

Мила: 40-р. Перемоги

Крюківщина: Львівська

Неграші: Ватутіна

Гатне: Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська

Київ: 21 км Житомирського шоссе

Білогородка: Лісна, Кірова

Боярка: Територія технікума, Хрещатик

Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5

Неграші: Шевченка

Лісники: Лісна

Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Білогородська, Зоряна, Пошта, до вимоги, Теплична

Білогородка: Механізаторів, Леніна, Володимирська, Кринична, Ярова, Фізкультурна, Вереснева, Лебедина, Тернівська, Гетьманська

Гореничі: 21 км Житомирського шосе, Гайдая, Нова, Спортивна

Петрівське: Білогородська

Софіївська Борщагівка: Ярова, Петропавлівська, Тарасівська

Шевченкове: Княгині Ольги, Святославська

Вишневе: Святошинська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гнатівка: Північна, Перепелина, Меліораторів, ст. Житомирська, Київська, Московська, Електриків, Софіївська, Стеценка, Торгівельна, В. Чорновола, Перемоги, Білогородська, Виноградна

Білогородка: Різдвяна

Тарасівка: Коцюбинського

Гореничі: Леніна, Нова, Кленовий узвіз, Будівельна, Гагаріна

Хотів: Паширова, Травнева

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Красногірська, З.Космодем'янської, Пирогова, Жукова, Урицького, Меліоративна, Набережна, Зелена, Кутова, Шкільна, Леніна пров., Набережний, Боярська, Райдужна, Поштова, Молодіжна, Кооперативна, Леніна, Чехова, Новоселиця, К.Маркса, К.Маркса пров., Озерна, Травнева, Єдина, Журавлина, Першотравнева, Підвальна, Академіка Михайлівського, 30 років Перемоги, Житомирська, Семашка, Мнішенко, Сосніних, Щорса, Володимирська, Ковгарівська, Сорочинська, Бочальська, Зоряна, Михайлевського, Матросова

Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна, Старожитомирська, 14-км автомобільної дороги Р 04 Київ-Фастів

Гнатівка: Заводська, ст. Житомирська

Петропавлівська Борщагівка: Комарова, Шевченка

Бобриця: Шкільна, Козацька

Боярка: Леніна, Є.Коновальця

Мила: 40-р. Перемоги

Крюківщина: Львівська

Неграші: Ватутіна

Гатне: Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська

Київ: 21 км Житомирського шоссе

Білогородка: Лісна, Кірова

Боярка: Територія технікума, Хрещатик

Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5

Неграші: Шевченка

Лісники: Лісна

Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Кутова, Урицького, Зелена, Журавлина, Бочальська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Кагарлицький Ліщинка: Гагаріна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Черняхів: Молодіжна, 8 Березня, Шевченка, Кірова, Козацька, 1-го Травня Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Мічуріна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Вільне: Тернопільська, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Небелиця: Старий Шлях, Миру, Дружби, 1 Травня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Небелиця: Старий Шлях, Миру, Дружби, 1 Травня, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Небелиця: Молодіжна, Шевченка, 1 Травня, Старий Шлях, Миру Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Небелиця: Дружби, Миру Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Калиновий Кут, Старосільська, Заозерна, Дачна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська

Нещерів: Садова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Підгірці: Боровкова, Жорновки, Лісова

Романків: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Підгірці: Озерна, СТ "Берізка" Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Піщана, Лермонтова, Привітний, Підгірний ж/м

Плюти: Малишка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка Виконання приєднання клієнтів з 10 по 18 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Тарасівка: Підгірна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров.

Ромашки: Нагірний

Рокитне: Незалежності

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Селезенівка: Польова, Соборна, Зарічна, Лісова

Каленна: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Старикова, Петра Шила, Ярослава Мудрого Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Кагарлуцького пров., Залізничників пров. Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Нова, Різдвяна, Незалежності пров., Центральна, Журавлина Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Михайла Грушевського, Нова, Суворова пров., Незалежності пров., Щиголя пров., Центральна Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Шкільна, Суворова, Суворова пров., Центральна, Дачне селище, Сухомлинського пров., Толстого, Юрія Марценюка, Добровольського пров. Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Космонавтів, Визволителів, Волошкова, Матросова, Івана Стогнійчука, Прорізна Технічне переоснащення з 7 по 20 год
Тетіївський Галайки: Перемоги, Шкільна, Леніна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Дорогинка: Лісна, Садова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Унавська, Гагаріна, Собковського, Гагаріна пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Шевченка, Матросова, Шевченка пров.

Мала Снітинка: Матросова, Шевченка, Матросова пров.

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Луговий, Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Леніна, Чумацький Шлях Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Толстого, Набережна, Шевченка пров., Набережний, Толстого пров., Шевченка

Мала Снітинка: Шевченка, Терешкової

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Шкільна, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Дитятки: Київська, Чорнобильська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська

Яготин: Ярослава Мудрого

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии, овости киевской области

вторник, 25 января 2022 г.
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
понедельник, 24 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
Группа компаний DIM – партнер Ukrainian Fashion Week FW 22−23
20:29
Руководитель больницы №8 в Киеве Пилецкий остался без должности, - Трубицын
20:23
В столичном Национальном художественном музее Украины презентовали аудиогид на крымскотатарском языке
20:11
На Киевщине в аэропорту “Антонов” силовики провели антитеррористические учения (фото, видео)
20:05
“Киевводоканал” опубликовал график отключений холодного водоснабжения (адреса)
19:46
В селі Центральне Обухівського району побудують нову каналізацію
19:33
В НАБУ сообщили о завершении расследования хищений на 115 млн гривен в КО “Киевзеленстрой”
19:26
Полицейские Киева задержали двух мужчин за вымогательство 30 тысяч долларов у IТ-специалиста
19:09
Компания “Интергал-Буд” признана застройщиком года по версии премии “Строительный Олимп-2021”
19:01
Розпочала роботу конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
18:45
Клуб Экспертов продолжил серию передач о политических идеологиях
18:33
Три проекта KAN вошли в список самых популярных ЖК 2021 года по версии ЛУН
Календарь событий