суббота, 22 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 12 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Дернівка: Польова, Лесі Українки, Молодіжна, Гайова, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна

Швачиха: Братерська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Центральна, Ставок Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна

Фурси: Ярослава Мудрого

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Свободи, Прибережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: М'ясна, Виноградна, Вербова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Запорізька, Озерна, Партизанська, 2 Річковий Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Богуславський Біївці: Покровська, Зіменкова, Виноградна, Шкільна, Нечуй-Левицького Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива, Жовтнева, Скіфська, Юрія Веклича, Поліська, Тарасівська

Сеньківка: Миру

Григорівка: Стасюка, Лісова, Красилівська

Дударкiв: Незалежності

Мала Олександрівка: Космічна

Андріївка: Козацька

Перегуди: Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська, Комарова

Бориспіль: Володимира Момота

Велика Олександрiвка: Броварська

Велика Стариця: Стасюка

Сеньківка: П. Чубинського, Набережна, Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Дачна, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів

Лозівка: Лозова, Чернобильська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Головатого, Робітнича, Київський Шлях, Європейська, Бориса Дробинського, Філатова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Степана Криворученка, Братуся, Пречистенська, Польова, Симона Петлюри, Глибоцька, Шкіля Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Боженка, Франка, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Пушкіна, Медова, Різдвяна, Лісна, Залізнична, Попова, Південна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров. Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Броварський Скибин: Польова, Квітнева, Теплична, Калинівська, Тепличний, Озерна, Шляховий, Деснянська

Калинівка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Гетьманська, Привітна, Чупринки Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Заворичі: СТ "Калинка", СТ "Ватутінець", СТ "Сетевик", СТ "Трубіж"

Бобрик: Шевченка, Волошкова, Кринична, Кооперативна, Колгоспна, Довженка, Пушкіна, Козацька, Заворицька, Садова, Голуба, Ентузіастів, Ватутіна, Гагаріна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова, Лісова, Набережна, Молодіжна, Вишнева, Лесі Українки, Лугова, Вербова, Матросова

Требухів: Мічуріна

Гайове: Дачна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Червоноармійська, Червоногвардійська, Жовтнева, Київська, Зоологічна, Поле, Гагаріна, Перемоги, Центральний Майдан, Першотравнева, Парковий, Центральна, Я.Барабася, Шевченка, Шкільний, Радянська, Рубаніка, Механізаторів, Озірний, Озірна, Комсомольська, Садова, Південна, Південний, Хутір, Західна, Михайлівська, Пенза

Мар'янівка: Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп'янова, Фастівський, Миру, Лугова, Комсомольська, Зарічна, Красікова, Чапаєва, Воровського, Жовтнева, Шевченка, Козловського

Кодаки: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Ксаверівка: Червоноармійська, Червоногвардійська, Жовтнева, Київська, Зоологічна, Поле, Гагаріна, Перемоги, Центральний Майдан, Першотравнева, Парковий, Центральна, Я.Барабася, Шевченка, Шкільний, Радянська, Рубаніка, Механізаторів, Озірний, Озірна, Комсомольська, Садова, Південна, Південний, Хутір, Західна, Михайлівська, Пенза

Мар'янівка: Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп'янова, Фастівський, Миру, Лугова, Комсомольська, Зарічна, Красікова, Чапаєва, Воровського, Жовтнева, Шевченка, Козловського

Кодаки: Київська

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Жовтневий, Гоголя, Леніна, Гоголя пров., Польова, Польовий, Підгірна, Щорса, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Кірова, Лугова, Лісова, Дачна, Польова, Садова, Леніна, Круглицька Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Чехова, Жукова, Чкалова пров., Жовтнева, Жовтневий, Шевченка, Леніна, Кірова, Польова, Підгірна, Нагірна, Дачна, Жукова пров., Чкалова, Польовий Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Чкалова пров., Жовтнева, Шевченка, Жовтневий, Щорса Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Дачна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Дачна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Рославичі: Дачна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Лосятин: Урожайна, Весняний, Комарова, Набережна, Травневий, Центральна, Шкільний, Замкова, Гагаріна, Узинська, Мічуріна, Невизначена

Соколівка: Молодіжна, Вишнева, Івана Франка, Шевченка, Гагаріна

Тростинка: Поле

Саливонки: Леніна

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Хотянівка: Київська

Старі Петрівці: Виноградний, Б.Хмельницького пров., Тичини пров., Садова, урочище "Старий Сад"

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 17 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Армійська, Кооперативна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Софіївка: Гагаріна, Перемоги, Поповича, Миру, Єдності Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Мусійки: Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Тетерівське: Центральна, Соборна, Лугова, Набережна, Дружби Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Іванківський Іванків: Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Запрудська, Польова, Григоренка, Галіоса Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Склозаводська, Стадіонна, Кірова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
К.-Святошинський Музичі: Набережна, Долиногірська, Підгірна, Підлісна, Першотравнева, Урожайна, Ватутіна, Прорізна, Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна, Лугова, Шевченка, Приозерна, Літня, Гагаріна, Щорса, Польова, Затишна, Молодіжна, Ентузіастів, Ярова, Чорноморська, Севастопольська, Київська, Центральна, Підлужна, Перспективна, Проектна, Народна

Шпитьки: Леніна

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна, Стуса, Вишнева, 1,4 км в сторону Музичів, Прибережна, Святкова, Музичанська, Толстого, Пісенна, Паркова, Лука, Лука-2

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Неграші: Зелена, Будівельна, Петрівського, Затишна

Тарасівка: Шевченка, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Гагаріна, Лісна, Озерний, Патріотів, Поле, Садова, СТ “Святошино”, Газовиків, СТ "Юрист", Центральна, Петрушківська

Шпитьки: Ватутіна, Шевченка, Фрунзе, Леніна, Джерельна, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Лермонтова, Незалежності, Щорса, Центральна, Горького пров., Механізаторів, Шмідта, Котовського пров., Садова, Північна, Паркова, Окружна, Весняна, Смолянська, Лугова, Гагаріна, Галицька, Покровська

Вишневе: Промислова

Капітанівка: Соборна

Неграші: Шевченка

Круглик: Вітянська

Горбовичі: Боброва стежка

Бобриця: Шевченка

Дмитрівка: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Музичі: Набережна, Долиногірська, Підгірна, Підлісна, Першотравнева, Урожайна, Ватутіна, Прорізна, Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна, Лугова, Шевченка, Приозерна, Літня, Гагаріна, Щорса, Польова, Затишна, Молодіжна, Ентузіастів, Ярова, Чорноморська, Севастопольська, Київська, Центральна, Підлужна, Перспективна, Проектна, Народна

Шпитьки: Леніна

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна, Стуса, Вишнева, 1,4 км в сторону Музичів, Прибережна, Святкова, Музичанська, Толстого, Пісенна, Паркова, Лука, Лука-2

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Неграші: Зелена, Будівельна, Петрівського, Затишна

Тарасівка: Шевченка, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Гагаріна, Лісна, Озерний, Патріотів, Поле, Садова, СТ “Святошино”, Газовиків, СТ "Юрист", Центральна, Петрушківська

Шпитьки: Ватутіна, Шевченка, Фрунзе, Леніна, Джерельна, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Лермонтова, Незалежності, Щорса, Центральна, Горького пров., Механізаторів, Шмідта, Котовського пров., Садова, Північна, Паркова, Окружна, Весняна, Смолянська, Лугова, Гагаріна, Галицька, Покровська

Вишневе: Промислова

Капітанівка: Соборна

Неграші: Шевченка

Круглик: Вітянська

Горбовичі: Боброва стежка

Бобриця: Шевченка

Дмитрівка: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Яблунева, Стрілецька, Нова, Космонавтів, Академічна, Садова, Військова, Квіткова, М.Рильського, Крутогірна, Б.Хмельницького, Франка, Гайдая, Весняна, Володимирська, Леніна, Дружби, Коцюбинського, Травнева, Травневий, Березова, Щорса, Висоцького, Соборна, Леніна пров., Паторжинського, Малиновського, Інженерна, Хоменка, Ватутіна, Верхній Вал, Депутатська, Молодіжна, Цвіткова, Висоцького пров., Західна, Жукова, Петрушківська, Підлісна, Сонячний, Гореницька, Приозерна, Південна, Північна, Київська, Відпочинку, Столична

Кременище: 50 років Перемоги

Віта-Поштова: Васильківська

Хотів: Чкалова

Мрія: Західна, Тополина

Малютянка: Затишна

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Чехова, Південна, Чехова пров., 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Антонівка: Загребельна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Шевченка, Миру, Шевченка пров., Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова

Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна

Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі

Макарів: Садова, Абрикосова, Житня

Бишів: Садова

Капітальний ремонт з 6 по 16 год
Макарівський Макарів: Довга, Житня, Шляхетська, Нова, Абрикосова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Макарів: Маяковського, Щаслива, Ковпака, Миру, Черняховського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Макарів: Довга, Лесі Українки, Туптала, Б.Хмельницького, Поштовий, Димитрія Ростовського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Плахтянка: Коцюбинського, Кавказька, Жовтнева

Макарів: Житня

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Гавронщина: Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Гавронщина: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Плахтянка: Коцюбинського, Кавказька, Жовтнева

Макарів: Житня

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Київська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Жовтнева Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Липовий Ріг: Набережна, Кленова, Ярова, Коцюбинського

Пії: Пиі

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Приозерна, Південна, Гагаріна, Юності Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Приозерна

Козин: Козацький пров.

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Горького-Ігнатевська, Вишнева, пров. Загребельний, Приозерна, Загребельна, Ігнатівська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Каштанова, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Ковалин: Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Польова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Підгірна, Ярова, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Польова, Мирна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Самгородоцька Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Шевченка, Березова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Кошів: Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кищинці: Щорса, Набережна

Паляниченці: Комарова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Набережний, Садова, Горького пров., Польова, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Кищинці: Леніна, Островського, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Кищинці: 1-го Травня, Молодіжна, Кошового, Щорса, Річний, Рядового Кохна, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Б. Хмельницького, Без назви, Горького, Полупанова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Полупанова, Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Червоне: Набережна Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Червоне: Набережна Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Капустинці: Столбова, Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний, Кривошеї, Миру, Кооперативний, Гагаріна, Хоменка, Горова, Садова, Лісовий

Фарбоване: Кутова

Добраничівка: Музейна

Ремонтні роботи з 10 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 11 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии, овости киевской области

пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
20:05
Усадьба Барбана из-за снятия ареста с земучастка, на котором она расположена, находится под угрозой демонтажа
19:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
19:41
По случаю Дня Соборности к памятникам Шевченко и Грушевскому в Киеве возложили цветы (фото)
19:24
Смертельный пожар на Киевщине: задержана 18-летняя мать, оставившая детей без присмотра
19:04
У Білій Церкві на Київщині хочуть побудувати новий парк
19:02
У задержанной в Киеве уроженки Николаевщины изъяли наркотиков на 250 тысяч гривен (фото)
18:44
Международный аэропорт “Борисполь” присоединился к Всеукраинской акции памяти защитников Донецкого аэропорта (видео)
18:20
На Киевщине задержали объявленного в международный розыск Интерпола беглеца (видео)
18:01
Власти Киева рекомендовали перевести всех работников на дистанционный режим работы из-за коронавируса
17:41
Бюджет Боярской общины в конце года недополучил почти 45 млн гривен - Александр Зарубин
17:37
В Киеве будут судить врачей за вымогательства при выдаче тел умерших от COVID-19
17:22
В “Интергал-Буд” рассказали о ходе строительства ЖК “Голосеевский”
17:09
ТРЦ Gulliver 31 января проведет розыгрыш наручных часов
Календарь событий