пятница, 7 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 13 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населённый пункт/Название улиц и номера домов

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Селичівка: Польова, Гагаріна, Комарова, Глиницька, Чехова, Набережна, 1-го Травня, Озерна, Некрасова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Баришівка: Новоселів, Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний, Соборна, Незалежності пров., Пасічанський, Добра, Добра пров., Франка, Кошового, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий, Заводський, Вишневий, Поштовий, Котляревського, Набережна, Миру пров., Трубіжська, Зерова, Гетьмана Дорошенка

Пасічна: Щастя

Технічне обслуговування

з 9 по 17 год

Богуславський

Закутенці: Травнева, Берегова, Заріччя, Марка Вовчка

Софійка: Першотравнева

Богуслав: Миколаївська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Шупики: Першотравнева, Шупики

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Сеньківка: Набережна, Миру, Гагаріна, Садова, Лютнева, Калинова

Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська, Чубинського, Котляревського, Марка Вовчка, Гончара, Гоголя, Червоноармійська, Богуна

Гнідин: Нова

Гора: Калинова

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров., Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Європейська, Шовковична, Сонячна, Ново-Петровська, Гідності пров., Гідності, Лесі Українки пров., Виноградна, Виноградний, Матросова, Арсенальна, Лермонтова, Першотравнева, Березнева, Миру, Зоряна, Соборна, Соборний, Медова, Волошкова, Дружби пров., Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Вишеньки: Шевченка

Гнідин: Шевченка пров.

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська

Бориспіль: Володимира Момота

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Авдеєва

Технічне обслуговування

з 10 по 16 год

Бородянський

Бородянка: Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Загальці: Хутір Гай

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Бульвар Незалежності, Блока, Гагаріна, М.Лагунової, Незалежності

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

Калита:

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Мар'янівка: Гагаріна, Комсомольська, Профспілкова, Красікова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Глеваха: СТ "Глеваха-1"

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: СТ "Глеваха-1"

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Нижча Дубечня: Київська, Шкільна, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Клименка, Волошковий пров., Григорія Савченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Остромирська, Мирна, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Некрасова, Степова, Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Південна, Садова, Вишнева, Вереснева, Правика, Військ.містечко №4, Весняна, Сонячна, Лугова, Автошляхова, Покровська, в/ч-0565, Українська, Південний пров., В. Радченка, Озерна, Радченка пров., пров. Л. Бикова, Червоноармійський, Свято-Покровська, Кірова, Балабуєва, Героїв України, Проскурівська

Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Тургенєва, Сілезька, Пушкінська, Кірова, Лісова, Максима Ридзанича, Євгена Гребінки, Євгена Маланюка, Вокзальна, Котляревського, Інститутська, Л. Симиренка, Івана Котляревського

Ірпінь: Натана Рибака

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Пушкіна, Рекунова, Свято-Покровська, Гагаріна, Лугова, Новозаводська, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна

Ірпінь: Підгірна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Гоголя, Райдужна, Калинова, Б.Хмельницького, Зоряна, Теремська, Кібернетична, Виноградна, Сірка, Курганна, Чумацька, Янчука, Лесі Українки, Абрикосова, Квітнева, Кармелюка, Одеська, Трояндова, Археологічна, Дорошенка, Зелений, Ватутіна, Коцюбинського, Інститутська, Берегова, Сонячна, Північна, Кібернетичний, Незалежності, Садова, Кленова, Валовня, Марченка, Грушева, Ботанічна, Тополева, Травнева, Симоненко, Святкова, Шляхова, Зелена, Райдужний, Юності, Шевченка, Озерна, Покровська, М.Валовня, Інститутський, Грушевського, Південна, Одеський, Козацька, Березнева, Лісна, Каштанова, Я.Мудрого, Свободи, Абрикосовий, Андріївська, Ягідна, Ягідний, Солов'їна, Володимирська, Доброго Дуба, Незалежна, В. Швеця, Молодіжна, Ярова, Салютна, ОКСТ “Серпанок”, Котовського, Київська, Лугова, Швеця

Крюківщина: Каштанова, Гайова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Вишневе: Південна, Європейська

Нове: Чкалова

Неграші: Ватутіна

Ходосівка: Лугова, Набережна

Боярка: Сади,18 лінія

Петропавлівська Борщагівка: Оксамитова

Малютянка: Садовий, ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Віта-Поштова: Франка

Чабани: Машинобудівників

Тарасівка: Котовського

Київ: Академіка Глушкова

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Зелена, Декабристів, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Білогородська, Франка, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Василя Березового, Стріховська, Садова, Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Берегова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Колонщина: Воровського, Солов'іна, Відділ зв'язку, Садова, Шевченка, Соборна, Марянівка, 1 Травня, Таврійська, КТП в полі, Єрусалимська, Річкова, Набережна, Невизначена

Миколаївка: Миколаївська, Персикова, СТ "Лісова", СТ "Нарцис", КТП в полі, Головна, Вишнева, СТ “Мрія”

Березівка: Миколаївка, Житомирська, Петропавлівська, КТП

Макарів: Димитрія Ростовського

Северинівка: КТП в полі

Мотижин: В.Довгича

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Трипілля: Пушкіна, Степова, Яблунева, Підгірна, Будівельників, Лермонтова, Грушевського, Суворова, Корольова, Партизанська, Партизанський, Юності, Гончара, Польова, Франка, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Трипілля, Колгоспна, Малишка, Зої Космодем'янської, Наддніпрянська, Зелена, Виноградна, Залізнодорожня, Сонячна, Миру

Дерев'яна: Ярова, Хуторна, Садова, Гончарна, Шкільна, Глинищанська, Сонячна, Підгірний, Усівська, Ліщана, СТ "Овражек", Молодіжна, Київська, Польова, Невизначена

Обухів: Гайдамацька, Кооп. "Сонячний", Франка, Сонячний м-н, Трипільська, Київська, Чумацький шлях, Урочище Педина

Плюти: Лугова

Макарів: Радянська

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Перегонівка: Лісова

Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова

Обухів: Малишка

Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська

Романків: Березова

Реконструкція

з 9 по 16 год

П.-Хмельницький

Віненці: Ветеранів

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Виповзки: Свято-Троїцька

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Виповзки: Садова, Перемоги, Свято-Троїцька

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ставищанський

Станіславчик: Шевченка, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Таращанський

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров.

Технічне обслуговування

з 9 по 18 год

Тетіївський

Бурківці: Леніна, Надводського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Півні: Лесі Українки, М.Рильського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

четверг, 6 мая 2021 г.
08:42
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В пятницу, 7 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:41
Столичные власти подали в Минюст документы о предоставлении 17 объектам в Киеве охранного статуса
17:03
В Славутичі реконструюють басейн
16:40
За первый квартал столицу посетили более 100 тысяч иностранных туристов
16:05
Люди віком 60+ складають майже 50% від усіх вакцинованих на Київщині
15:36
Пять ближайших ночей будет изменен маршрут движения трех столичных троллейбусов (схема)
15:07
За сутки в Киеве выявили более 600 носителей коронавируса
14:06
Експерти почали роботу над брендом Київщини, жителів області запрошують долучатись
13:30
Edelburg Development обнародовал динамику строительства ЖК Wellspring в апреле
13:07
Столичная клиника МВД получила антиковидную вакцину Pfizer
12:06
Коронавірус діагностували в більш ніж ста жителів Київщини
11:02
Роман Тытыкало возглавил экологическую комиссию Киевоблсовета
10:06
Почти 7,5 тысяч обращений по поводу домашнего насилия зафиксировано в Киеве с начала года
09:05
Более 6 тысяч носителей коронавируса выявлено за сутки в Украине
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 6 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.