пятница, 25 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 12 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Селичівка: Набережна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Іванівка: Першотравнева, Центральна, Миру

Степок: Миру

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Матюші: Яблунева, Івана Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Котляревського, Космача, Кірова, Набережна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Закутенці: Травнева, Берегова, Заріччя, Марка Вовчка

Софійка: Першотравнева

Богуслав: Миколаївська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Лютарі: Росьова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Садова, Карташова, Чкалова, Рудяківська, Вишнева, Калинова, Худайбергенова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Глібова, Панаса Мирного, Євгена Коновальця, Авіаторів, Френкеля, Георгія Тороповського, Соборна, Ленінградська, Київський Шлях, Соборний пров., Сергія Камінського, Одеська, Вознесенська, Головатого, Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бородянський Бородянка: Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Квітнева, Гідності, Дружби, Правди Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Русанів: Довженка, Л.Українки, Жовтнева, Франка, Коцюбинського, Набережна, Хазана М., Зоряна, Яворова, Ватутіна, Франка пров., Шевченка, Партизанська, Пролетарська, Пряма, Нова, Гагаріна, Молодіжна, Київська

Велика Димерка: Механізаторів

Бобрик: К.Свирської

Світильня: Корольова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Русанів: Жовтнева, Київська, Оболонська, Франка, Л.Українки, Прилуцька, Шевченка, Партизанська, Довженка, Набережна, Нова, Першотравнева, Перемоги, Селищанська, Гайова, Хамбіра, Прилужна, Вишнева, Горіхова, Польова, Пасічна, Трубіжська, Гагаріна, Сеньківська, Садовий, Садова, Окружна

Перше Травня: 1-го Травня, Першотравнева, Новосільська, Привітна, Чепурна, Хуторська, Квіткова, Весняна, Паркова

Бровари: Геологів, В’ячеслава Чорновола

Плоске: Леніна

Калита: Урочище Млин

Богданівка: Богдана Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: Максименка, Щаслива, Київська, Травнева, Преображенська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Індустріальна, Київська, Франка, Жовтнева, Молодіжна, Кірова, Спартаківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: СТ "Глеваха-1" Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Ботанічна, Павлова, Зарічна

Калинівка: Підлісна

Крячки: Прорізна

Данилівка: Шляхова

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Жукин: Шевченка, Дружби, Радянська, Гетьманська, Київська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Матвіїха: Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна

Пархомівка: Свято – Покровська

Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, 3 Лінія, Мічуріна, Світла, Коротка, Хутірська, Урочище Потоки, Зелена Долина, Абрікосова

Забуччя: Світла, Рідна, Лобановського

Ірпінь: Озерний

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Червоноармійська, Калініна

Буча: Ястремська

Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Вереснева, Українська, Червоноармійський, Сонячна, Озерна, Свято-Покровська, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Ватутіна, Петровського, Садова Технічне обслуговування з 8 по 1
К.-Святошинський Боярка: 50 років Жовтня, Магістральна, Білогородська, СТ "Вугільник" Лінія 25, Гоголя, Білогородський Тупик

Вишневе: Київська

Білогородка: 40 років Перемоги

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Каштанова, Сонячна

Бобриця: СТ "Паритет-Сервіс"

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Шевченка, Польова, Лисенка, Ягідна, Б.Хмельницького, Шкільна, Кібенка

Нове: Івана Мазепи

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Чорногородка: Польова, Мирний пров., Франка, Будівельна, Поліська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Зеленьки: Польова, Лугова, Росавська Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Михайлівська, Бузницького, Соборності, Черненка, Стрільця, Гагаріна, Козацька, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги, Слободяника пров., Мирона Зеленого, Мирона Зеленого пров., Чкалова, Чкалова пров., Миронівка, Леваневського

Пустовіти: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Ходорів: Героїв Дніпра, Ходорів, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Медоварна, Поштова, Першотравнева, Заводська, Маслозаводська, Вокзальна, Ігоря Зінича, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров.

Ромашки: Нагірний

Рокитне: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дзвеняче: Степова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Півні: Лесі Українки, М.Рильського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Згурівська, Поштова, Сільгосптехніки, Вокзальна, Шевченка, Вишневий, Заслонова, Пушкіна, Нова, Островського, Вокзальний, Котляревського, Лисенка, Олександра Кузнецова, Б.Хмельницького, 8 Березня, Заводська, Черняховського, Філатова, Київська, Сковороди, Комарова пров., Сковороди пров., Комарова, Чернишевського, Перемоги, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Полтавська Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 11 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 25 июня 2021 г.
11:09
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:06
В понедельник, 28 июня, Киев отметит 25-ю годовщину Конституции Украины
15:34
Деньги вместо земли: Киевсовет выплатит семьям Героев Небесной Сотни компенсации за участки в Быковне
15:28
Філатов може стати технічним кандидатом Заленського, аби відібрати голоси у Кличка, - Вігірінський
15:03
Директор Департамента общественных коммуникаций КГГА получил надбавку к зарплате
14:45
Територіальна оборона Київщини: що передбачає президентський законопроєкт
14:24
В столице за сутки от коронавируса умер один человек
14:05
Из Роси на Киевщине достали тело неизвестного мужчины
13:44
Старинная архитектура и современные здания Киева могут гармонично сосуществовать, - Игорь Никонов
13:25
Кличко прагне остаточно задавити малий бізнес, - Цибулько
13:23
В ночь на субботу, 26 июня, на ул. Борщаговской частично ограничат движение (схема)
13:02
Коронавірус діагностували в 53 жителів Київщини
12:44
Центр Києва заблоковано: до ОП прийшли розгнівані активісти (фото, відео)
12:25
Представники грального бізнесу вважають несправедливими високі ставки оподаткування
12:01
Столичный горсовет разрешил “Киевпастрансу” начать переговоры с МБРР по очередному кредиту
11:45
Депутаты решат судьбу столичного озера Вырлица 8 июля
Календарь событий