среда, 16 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 11 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Кагарлицькому, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Тополини пров., Колоска, Гайовий, Сосновий

Крупіль: Комарова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Польова, Гагаріна, Комарова, Глиницька, Чехова, Набережна, 1-го Травня, Озерна, Некрасова, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Заводська, Гаражний кооператив Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Білоцерківський Піщана: Польова, Молодіжна, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вишнева, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Піщана: Замкова, Надрічна, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Лесі Українки, Авіаторів, Михайла Грушевського Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Михайла Грушевського, Івана Богуна, Лесі Українки, Авіаторів Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Шевченка, Шевченка пров., Центральна, Калинова, Лесі Українки, Волошковий, Волошкова, Павла Чубинського пров., Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Туполева, Іванківська, Європейська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Вишеньки: Шевченка

Бориспіль: Ушакова, Степова, Володимира Момота, Київський Шлях, Старокиївська

Кийлiв: Набережна, Озонна

Лебедин: Сулими Івана

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Авдеєва Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Жиліна пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Квітнева, Гідності, Дружби, Правди Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Русанів: Київська, Молодіжна, Гагаріна, Спеціалістів, Партизанська

Гоголів: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Заворичі: СТ "Калинка", СТ "Ватутінець", СТ "Сетевик", СТ "Трубіж"

Бобрик: Шевченка, Волошкова, Кринична, Кооперативна, Колгоспна, Довженка, Пушкіна, Козацька, Заворицька, Садова, Голуба, Ентузіастів, Ватутіна, Гагаріна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова, Лісова, Набережна, Молодіжна, Вишнева, Лесі Українки, Лугова, Вербова, Матросова

Требухів: Мічуріна

Гайове: Дачна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Михайлівка: Леніна, Набережна, Зоряна

Шевченкове: Глібова, Мічуріна, Кільцева, П.Ангеліной, Окунинівська, Б.Хмельницького, Кукси Миколи, Перша Кільцева, Широка, Друга Кільцева, Бобрицька, Вишнева, Теплична, Шкільна

Бобрик: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Радистів, Онікієнка Олега, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Радистів пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Калита: Ювілейний, Миру, Скока, Зернова, Ювілейна, Шевченка, Піщана, Спортивна, Бредака, Сонячна, Прорізна, Турчиновського, Квітнева, Озерна, Малинова, Польова, Кобзаря, Чернігівська

Русанів: Київська

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова, Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Залізничний, Васильківська, Матросова, Лисенка, Парковий пров., Калініна, Лесі Українки, Молодіжна, Лісова, Вишневий, Нова, Виноградна, Сонячна, Травневий, Механізаторів, Сонячний, Зоряна, Садова, Вишнева, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Олега Кошового, Весняний, Мічуріна, Спортивна, Індустріальна, Проектна

Багрин: Київська, Рєпіна

Перевіз: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Ботанічна, Павлова, Зарічна

Калинівка: Підлісна

Крячки: Прорізна

Данилівка: Шляхова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Садова, Джерельна, Газова, Валентина Загороднього, Калинівська, Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравневий, Шкільна, Незалежності, Корнієнка

Данилівка: Центральна, Вишневий, Шляхова, Перемоги, Набережна, Шевченка, Нова, Лесі Українки, Данилівське шосе, Озерна, Кожухівський, Новий, Молодіжна, Квітнева, Благовіщенська, ДОС, В/М 21, Українська, Ярослава Мудрого, Незалежності, Козловського, Зелена, Грушевського, Шкільна, Освіти, Дубова, Київська

Плесецьке: Поле

Глеваха: Вокзальна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Жукин: Шевченка, Миру, Київська, Радянська, Чубінідзе

Вишгород: Грушевського

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Пушкіна, Глибочицька, Миру, Чорновола Вячеслава Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Революції, Соборна, База стільникового зв'язку, Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Глибочицька, Толстого, Набережна, Яблунева, Шевченка, Пугачова, Злагоди, ВАТ "Укртелеком", Пушкіна, Миру, Чорновола Вячеслава, Бударіна, Вулиця невизначена, Дніпровська, Польова, Спортивна, Молодіжна, Ентузіастів, Хутірська, Ватутіна, Олександра Довженка Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Матвіїха: Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна

Пархомівка: Свято – Покровська

Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Центральна

Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру, Польова, Шевченка

Крупіль: Комарова, Шкільна

Софіївка: Поповича, Миру, Єдності, Гагаріна, Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова, Пушкінська, Українська, Пролетарська, Соборна, М.Рильського, Максима Рильського пров., Піонерська, Університетська, Гагаріна, 2 Український, Київський, 1 Український, О.Кошового, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Українська, Піонерська Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Курортна, Тюльпанова, Франка, Молодіжна, Стражеска Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Європейська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Декабристів, Лісова, Курортна, Городецького пров., Стражеска, Великого Жовтня, Пролетарська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Білостоцька, Бучанська, Композиторів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Курортна, Садова, Ватутіна пров., Свободи просп. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Героїв Небесної Сотні, Пушкіна, Сади,27 лінія, Сади,26 лінія, І. Мазепи, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Тургенєва, Калинова, Академіка Єфремова, Яблунева, Чернишевського, Сади,25 лінія, 50 років Жовтня, Квіткова, Лермонтова, Короленка, Молодіжна, Злагоди, Високовольтна, Пастернака, Репіна, Кооп.сади "Рассвет", Сади,23 лінія, Радист, Банний, 32 Лінія, Сади,8,9 лінія, Сади, 29 лінія, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Ватутіна, Петровського, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кадомка: Смілкової Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Брусилівська, Київська, Циганкова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Ходорів: Героїв Дніпра, Ходорів, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Зеленьки: Миру, Братів Морозових, Центральна, Зелена Чистка траси з 8 по 17 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Виповзки: Садова, Перемоги, Свято-Троїцька Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Енергетиків, Огородня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Окружний, Зарічна, Лугова, Кільцевий, Слобідська

Рокитне-2: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Набережна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров. Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Василівка: Лісова, Дивинська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Траса Київ-Харків Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Степний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Шевченка, Пирятинський, Незалежності, Пирятинська, Шмідта, Довженка пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 15 июня 2021 г.
13:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 16 июня, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
На Киевщине руководство психоневрологического интерната продавало “налево” вакцину от COVID-19 для пациентов (видео)
20:01
Нардеп Грищук хочет знать, сколько детей в Соломенском районе нуждаются в социальной поддержке
19:45
На проспекте Маяковского ограничили движение до 10 июля (схема)
19:22
В выборах президента Киево-могилянской академии примут участие три кандидата
19:03
В Буче в результате пожара погиб мужчина
18:56
Киевоблсовет просит ВРУ разработать общенациональную программу по защите населения от чрезвычайных ситуаций
18:52
Анна Лаевская выступила на Всеукраинском строительном саммите, - СК “Интергал-Буд”
18:41
В Украине начал действовать льготный режим растаможивания “евроблях”
18:26
Директор Департамента культуры КГГА Яна Баринова объявила о начале конкурса на должность директора Гидропарка
18:04
“Киевгорстрой” заявил 20 ЖК для участия в программах доступной ипотеки
17:43
НАПК требует отменить назначение Витренко председателем НАК “Нафтогаз”
17:28
На Киевщине двое детей провалились в выгребную яму, один из них погиб
17:03
Киевоблсовет просит Верховную Раду вернуть на места полномочия по недропользованию
16:45
На одной из центральных улиц Киева хотят поставить делиниаторы
Календарь событий