вторник, 22 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 11 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Польова, Шевченків шлях, ім. Григорія Сковороди, Новий, Чкалова, Цегельна, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Шкільний, Павлова, Павловський, Садова, Волошина Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Білоцерківський Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Коженики: Вишнева, Провальна, Нагірна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Молодіжна, Кринична, Слави, Дружби Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Садова, Лісова, Центральна, Валок, Лісовий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Вiльховець: Степова, Шкільна, Виноградна, Виноградний пров.

Семигори: Шевченка, Берегова, Кайдашівська, Лесі Українки, Котляревського, Стадіонна, Лозова, Горького, Соснова, Макаренка, Котки, Семигори (1), Молодіжна, Польова, Набережна, Нечуя-Левицького, Садова, Польовий, Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Кiрове: Пащенкових, Горького, Горького пров., Гагаріна пров., Леніна пров., Привокзальний пров., Лугова, Леніна

Кучаків: Пащенкових

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігон

Вишеньки: Короленка

Сошникiв: Герасименка

Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Щасливе: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Інститутська, Пушкіна, Першотравнева, Чкалова, Південна Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Микуличі: Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського

Немішаєве: Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Залізнична, Садова

Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Немішаєве: Богдана Хмельницького Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Привітна, Гагаріна, Шевченка, Кооперативна, Центральна, Варшавська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Тарасівка: Садова, Шевченка, Космонавтів, Київська, Зелений, Франка, 9 Січня, Привокзальна, Травнева, Патона, Польова, Лесі Українки, Новий, 9 Січня пров., Космонавтів пров., Шевченка пров., Лугова, Квітнева, Набережна, Січковий, М.Заньковецької, Чернігівська, Незалежності, Броварська, Молодіжна, Січневий, Чорновола, Нова, Перемоги

Захаровка: Лісова, 8 Березня, Яблунева

Вільне: Садова, 8 Березня, Шевченка, Молодіжна, Польова

Куйбишев: Лагерна, Комарова, Жовтнева

Заворичі: Леніна

Жердова: М. Заньковецької

Богданівка: СТ "Богданівське", СТ "Волошка"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Жердова: Леніна, М.Онопрієнка, Вулиця невизначена, Тихий, Лугова, Озерна, Лисенка, М. Заньковецької, Лісова, Жовтнева

Світильня: Космонавтів, Озерна, Шевченка пров., Шевченка, Макаренка, Будівельників, Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Обіуха, Шматка пров., Квітнева, Михайлівська, Коцюбинського, Механізаторів, Механізаторів пров., Козачий

Погреби: Суворова

Гребельки: Гагаріна, Лісова, Набережна, Садова, Шевченка, Миру, Польова, Котовського

Пухівка: Космонавтів, Щорса, Сонячна

Богданівка: Ломоносова, Богдана Хмельницького

Велика Димерка: Окружна

Михайлівка: Леніна, Мисливська

Требухів: Броварська

Бровари: Вулиця невизначена

Красилівка: Будівельників

Бобрик:

Тарасівка: 9 Січня

Кулажинці: Степовий пров., Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бобрик: Кооперативна, Ентузіастів, Ватутіна, Шевченка, Гагаріна, Колгоспна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Зазимський шлях, Київська, Петропавлівська, Оболонська, Амосова Миколи, І.Гонти, Благодатна, Оболонський, Староміський пров., Тургенєва, Озерний, Деснянський, Коновальця Євгена, Тихий

Княжичі: Нова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Миру, Турчиновського, Молодіжний, Зернова, 1-го Травня, Піщана, Ювілейний, Бредака пров., Піонерський, Пушкіна, Бредака, Шевченка, Квітнева, Левицького, Кооператив “Дружба”, Садова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Калита: Піщана Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Тростинка: Комарова, Лесі Українки, Щорса Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Шкільний, Котовського, Підгірний, Радянська, Івана Кудрі, Мисливський, Котова

Рославичі: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Пінчуки: Садова, Мічуріна

Васильків: Тітенка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Пінчуки: Першотравнева, Зарічна, Леніна, Горького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Пінчуки: Шевченка, Чапаєва, Лугова, Леніна, Жовтнева, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Пшеничне: Пролетарська, Польова, Мічуріна, Садова, Поле Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Старі Петрівці: Б.Хмельницького пров. Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий

Пірново: Калініна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Ровжі: Мисливська, Партизанська

Синяк: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Ровжі: Ровжівське лісництво

Лебедівка: Кооператив "Київське море", СТ "Комітет", Лебедівка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Рогізна: Кірова, Котовського, Постишева, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Середівка: Карагандинська, Литвиненка, Дружби, Левадна, Перемоги, Московських студентів, Черкаська, Смілянська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Аркадіївка: Молодіжна, Незалежності, Кременчуцька, Комсомольська, Набережна, Миру, Гагаріна Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Шевченка, Голубівка, Польова, Київський шлях, Набережна, Українська

Усівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Київський шлях, Зоряна, Українська, Незалежності Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Київський шлях, Шкільна, Незалежності, Гагаріна, Набережна, Голубівка, Перемоги

Усівка: Центральна

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Молодіжна, Шкільна, Мирна, Голубівка, Київський шлях Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Аркадіївка: Кременчуцька, Польова, Першотравнева, Полтавська, Миру, Леніна, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Олива: Кухарська, Лісова

Осовець: Поліська

Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня

Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева

Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина

Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Іванківський Заруддя: Польова, Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка, Тетерівська, К.Фещенко, Сосніних, Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Польова, Григоренка, Галіоса, М.Примаченко, Пилипа Приходька, Поліський Шлях, Розважівська

Шпилі: Київський шлях

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Дежньова, 8 Березня, Чубаря, Івана Коваленка, Гоголя, Вербна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Музичі: Першотравнева, Харченка, Жовтневий, Першотравневий, Вишнева Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Неграші: Польова, Садова, Шляхова, Зелена, Будівельна, Петрівського, Шевченка, Затишна

Віта-Поштова: Київська

Дмитрівка: Гагаріна

Музичі: Ватутіна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Леніна

Гурівщина: Київська, Липова, Садова

Шпитьки: Гагаріна

Любимівка: Садова, Київська

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова

Любимівка: Київська

Боярка: Соборності

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Дачна, Гагаріна, Квітневий, Шляхова, Сонячна, Квітнева

Віта-Поштова: Ярослава Мудрого

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Святоюріївська, Одеська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Святоюріївська, Одеська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чабани: Польова, Квітковий, Польовий, Нова, Південна, Кірова, Квіткова, Аграрний, Покровська

Боярка: Іркутська

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Світанкова, 1-го Травня, Трояндова, Гайова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Столична, Росавська, Відродження, Пушкіна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Площа Миру, Молодіжна, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Лісова, Лісовий, Довженка, Тюленіна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Каштанова, Столична, Стадіонна, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Росавська Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Залізнична, Агробудівельна, Бродівська, Леніна, Пролетарська, Кірова, Львівська Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Олександрівка: Степова, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Першотравнева, Польова, Берегова, Будівельна, Перемоги, Набережна, Леніна, Весняна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гланишів: Хлібний пров., Весняна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Стаднійчука, Садова, Переяслівська, Покровська, Польова, Шевченка, Гайова Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Покровська, Миру, Космонавтів, Вишнева, Стаднійчука Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Заросянська, Молодіжна, Совхозна

Рокитне: Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Клубний Технічне обслуговування з 15 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Середюки, Соборна, Шевчука, Депутатський Технічне обслуговування з 11 по 15 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Перемоги, Південна, Мічуріна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Кислівка: Шевченка, Левадна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 13 год
Тетіївський П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 13 год
Фастівський Фастів: Правди, Лянгасова, Українська, Дружби, Залізнична, Південний, Південна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Правди, Рибалко, Поштова, Поштовий пров., Залізнична, Кошового, Дружби, Новокиївська, Якубовського, Завокзальна, Прорізний, Прорізна, Південна, Транспортна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

понедельник, 21 июня 2021 г.
15:40
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
В Чернобыльском заповеднике возобновят работу пять водных маршрутов и один веломаршрут
16:04
Завтра, 22 июня, ограничат движение транспорта через железнодорожный переезд станции “Клавдиево” на Киевщине
15:17
На Киевщине 2 человека госпитализировали из-за взрыва в многоэтажном доме (фото, видео)
15:05
В Киеве за минувшие сутки выявили менее ста новых носителей коронавируса
14:04
Депутатка Пуртова требует отчет о реконструкции театра оперетты
13:03
В Киеве двухлетний ребенок погиб, трехлетний - получил травмы в результате падений из окон
12:03
За останню добу на коронавірус захворіли 14 жителів Київщини
11:21
Маючи 1 млрд грн боргів, НЕК “Укренерго” вимагає оплати послуг, які не надавались
11:05
В “Борисполе” задержали иностранца с бриллиантами на миллион гривен в ручной клади (фото, видео)
10:04
За сутки в Украине выявили 323 новых носителя коронавируса (инфографика)
09:01
На Киевщине в воскресенье утонули двое взрослых и двое детей
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 21 июня 2021 года
воскресенье, 20 июня 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
“Киевгорстрой” помог обновить реанимацию в клинике “Медбуд”
Календарь событий