воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 10 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Корніївка: Діброва, Польова, Набережна, Харківська, Лубянська, Будівельників, Набережний, Бовищанська, Франка, Героїв Чорнобиля, Прорізна, Незалежності, Лесі Українки, Омельченко, Лісна, Молодіжна, Гагаріна Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Інгулецька Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Студентська, Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Вишнева

Лук’янiвка: Гагаріна

Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Єдності, Вишнева, Павлоградська, Будівельників, Індустріальна, Зоряна, Криворізька, Долгінцевська, Горнорудна, Західна, Саксаганського, Терновська, Поліська, Медова, Лесі Українки, Шахтарська, Інгулецька, Соборна, Шевченка, Червоноармійська, Київська, Дніпропетрівська, Сонячна Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Коржі: СТ, Шевченка, Гаєва, Бійми, Грушевського, Садова, Польова, Лесі Українки, Перемоги, Стадіонна, Винниченка, Шкільна, пл. Незалежності, Шкільний, Корольова, Зірова, Привокзальна, Дачна

Березань: Семенівська

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, СТ "Здоров’я", СТ "Сувенір-2", СТ “ Вишукувач-1”

Недра: СТ, Каштан

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Шкарівка: Гагаріна, Ватутіна, Гагаріна пров. Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Коженики: Вишнева, Провальна, Нагірна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Чапаєва пров., Молодіжна, Ватутіна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка, Олександра Довженка 2 пров., 2-га Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Ватутіна, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Миру, Надрічний, Миру пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Ярова, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Гоголя, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Івки: Ставкова, Богуславська, Польова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Бориспільський Кiрове: Пащенкових, Горького, Горького пров., Гагаріна пров., Леніна пров., Привокзальний пров., Лугова, Леніна

Кучаків: Пащенкових

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Микуличі: Широка, Садова, Миру, Варшавська, Молодіжна Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Микуличі: Центральна, Центральний, Кооперативна, Стадіонна

Немішаєве: Вулиця невизначена

Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Микуличі: Привітна, Гагаріна, Шевченка, Кооперативна, Центральна, Варшавська Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Микуличі: Старосільська, Зелена, Центральна, Садова Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Чайковського, Гагаріна пров., Веселий, Садова, Тарасівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: СТ "Ялинка-3", СТ "Ялинка-2", Слави, Лісна, Тиха, Ентузіастів, Шептицького, Соборності, Райдужна, Травнева, Зелена, Шевченка, Нова, Гузара, Стогнія, Свободи, Ясна, Ясний, Гузара пров., Київська, Марії Лагунової, Вереснева, М.Логунова, СТ "Княжичі-2", Дружби, Залозного пров., Героїв Крут, Кагатна, Б.Хмельницького, Садова, Урочище “Лопутіно”, Максименка, Кільцева, Тепличний

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева

Погреби: Кодацька

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Рожівка:

Бровари: Окружна, Об’їздна дорога

Технічне обслуговування з 12 по 14 год
Броварський Княжичі: Марії Лагунової, Корольова, М.Логунова, Франка, Бориспільська, Будівельників, М. Новосьолова, Поповича, Петренка, Бориспільський, Кінна ферма, Чорновола, Слави, Київська, Куценко, Травнева, Петренка пров., Молодіжна, Яблунева, Садова, Стельмаха, Незалежності, Грушевського, Лисенка, Шкільна, Ювілейна, Глибока, Лісна, Максименка, Свободи, Требухівська Технічне обслуговування з 10 по 12 год
Броварський Заворичі: Леніна, Шкільний пров., Стадіонна, Травнева, Садова, Польовий, Пляжна, Радгоспна, Грінченка, Тепличний, Гніздна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Мокрець: Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Олімпійська, Короленка, Переяславський шлях, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Перемоги, Чкалова, Кільцева дорога, Броварська, Жулянівська

Красилівка: Благодатна, Луговий, Миру, Космонавтів, Ставковий, Мирний, Лугова, Мічуріна, Молодіжна, Дружби, Конєва, Травнева, Травневий, Механізаторів, Джерельна, Незалежності, Київська, Кожедуба, Привітна, Чехова, Островського, Лесі Українки, Садова, Димерський, Центральна, Гагаріна, Франка, Європейська, Шевченка, Нова, Будівельників, Басова, Павла Тичини, Павленка, П. Мирного

Гоголів: Європейська

Гребельки:

Рожни: Нова

Мокрець: Жовтнева

Бровари: Броварської сотні, Дворянець Антоніни, Грушевського

Зазим'є: Ковалевська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Лосятин: Мічуріна, Короленка, Набережна, Шевченка, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Лосятин: Мічуріна

Тростинка: Поле

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Порадівка: Щорса, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Весняна

Руликів: Космонавтів

Варовичі: Нова

Мала Солтанівка: Південна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Кодаки: Жовтнева, Космонавтів, Набережна, Віцана, Петровська, Леніна, Площа Леніна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова

Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів

Осещина: Київська

Реконструкція з 11 по 17 год
Вишгородський Тарасовщина: Шевченка, Федорова, Щорса

Гаврилівка: Леніна

Реконструкція з 9 по 19 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Федорівка: Леніна, Леніна пров., Лісна, Нова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Любимівка: Карташова, Київська, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Федорівка: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Нове Життя, Перемоги, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: Загреблівська, Космонавтів, Європейська, Миру, Чкалова, Корольова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру

Крупіль: Комарова, Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Загреблівська, Космонавтів, Європейська, Миру, Чкалова, Корольова Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру

Крупіль: Комарова, Шкільна

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка, Київська, Незалежності, Миру

Усівка: Молодіжна, Чкалова

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Войтове: Миру, Лесі Українки, Київська, Шевченка, Корольова, Генерала Опанасенка, Чкалова, Паркова Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Крупіль: Київський шлях

Красне: Леніна, Пушкіна, Семенова

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Усівка: Молодіжна, Центральна, Центральний пров., Шевченка, Українська Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Ярова, Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Піщана, Лесі Українки, Польова, Ворзельська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Запрудка: Шевченка, Малашенка, Крайова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського

Коцюбинське: Пономарьова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Ветеринарний пров., Енергетиків, Голосіївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Аеродромна, Фермерська

Бузова: Комарова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Центральна, Гагаріна, Поле, Господарська, Щаслива

Білогородка: Річна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Стоянка: Незалежності, Лісна, Соснова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Малютянка: ОК "Рябинки", вул. Привітна, Затишна, ОК "Рябинки", вул. Успішна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Малютянка: ОК "Рябинки", вул. Привітна, ОК "Рябинки", вул. Успішна, Затишна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Райдужна, Щаслива Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Заозерна, Козацька Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Переселення: Гагаріна, Гагаріна пров. Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бендюгівка: Першотравнева, Бащенка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Шпендівка: Центральна, Поповича, Перевертуна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Шпендівка: Шкільна, Поповича, Миру, Шевченка, Перевертуна Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Залізнична, Агробудівельна, Бродівська, Леніна, Пролетарська, Кірова, Львівська Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Шандра: Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Олександрівка: Степова, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Харківці: Альтицька, Чапаєва, Сонячна, Леніна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Мазінки: Вишнева, Альтицька, Пушкіна, Левадня, Миру, Шевченка, Польова, Поліська Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Мазінки: Шевченка, Миру, Шевченка пров., Лесі Українки, Поліська Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Металургів, Заповітна, Соборна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Костомарова Миколи, Борисоглібська, Святилівська, Остапа Вишні, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова

Дем'янці: Центральна

Реконструкція з 8 по 8 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Костомарова Миколи, Борисоглібська, Святилівська, Остапа Вишні, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова

Дем'янці: Центральна

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Свободи, Криворізька, Металургів, Вечірня

Козлів: Піщана

Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Покровська, Жовтнева, Шкільна, Набережна, 8 Березня, Заболотня, Господарство, Поле Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Маківка: Садова, Берегова, Пугачова, Шкільна, Пролетарська, Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Білоцерківська, Господарство, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Мала Михайлівка: Новоселиця, Селище Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Шкільна, Партизанська, Миру пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна, Жовтнева, Липовий, Шкільна, Молодіжна, Центральна

Розкішна: Шевченка

Технічне обслуговування з 14 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Миру, Вербова, Січневий, Березневий

Кривець: 1 Травня, 8 Березня

Технічне обслуговування з 10 по 14 год
Ставищанський Гостра Могила: Молодіжна, Зелений, Вербова

Любча: Поштова

Технічне обслуговування з 8 по 10 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Кислівка: Шевченка, Левадна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Правди, Лянгасова, Українська, Дружби, Залізнична, Південний, Південна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Некрасова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.