субота, 29 червня 2024 г.

Отець Патрік Дебуа, який 20 років розслідував злочини нацистів, розслідує воєнні злочини Росії: контакти

Отець Патрік Дебуа, який 20 років розслідував злочини нацистів, розслідує воєнні злочини Росії: контакти

Отець Патрік Дебуа, президент та засновник організації “Яхад-Ін Унум”, створеної з метою розслідування воєнних злочинів нацистів в часи Другої світової війни, розпочав документувати воєнні злочини російської федерації, здійснені в Україні. У першу чергу “Яхад-Ін Унум” сконцентрується на записі показів очевидців. Свідки злочинів рф можуть записатись на інтерв’ю на сайті  https://svidky.org/.

Про це KВ стало відомо з повідомлення меморіального центр Голокосту “Бабин Яр”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Аби протистояти злочинам рф, ми повинні зберегти голоси свідків. Адже саме вони є одним із найважливіших доказів для суду, – зазначив президент “Яхад-Ін Унум”, голова Академічної ради Меморіалу Голокосту “Бабин Яр” Патрік Дебуа. – Майже 20 років “Яхад-Ін Унум” розслідує злочини нацистів в Україні та Східній Європі. Ми розробили спеціальну методологію, опитали понад вісім тисяч свідків та відвідали більшість українських міст і селищ. Але ніколи я не міг подумати, що в 21 столітті ми так само будемо розслідувати воєнні злочини на цих стражденних землях”.

Дослідники збиратимуть свідчення масових вбивств і нищення цивільної інфраструктури у Бучі, Маріуполі, Харкові, Миколаєві та по всій території України, аби представити їх у Міжнародному кримінальному суді, а також у прокуратурах європейських країн. Відеоінтерв’ю будуть проводитись у zoom, за участі українських волонтерів.

Записані українською або російською, вони будуть перекладені англійською мовою для міжнародних інстанцій. Команда дослідників також буде працювати з топографічними картами, визначати і фіксувати точні місця злочинів.

Важливо зазначити, що міжнародний суд та прокуратори Німеччини, Франції, Бельгії та інших європейських країн, які мають право розслідувати воєнні злочини, не можуть проводити власні слідчі дії на території України. Вони будуть спиратися на матеріали, представлені українською прокуратурою та іншими позивачами. Найбільшу вагу для європейських судів матимуть свідчення, зібрані недержавними та незалежними організаціями, такими як “Яхад-Ін Унум”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Французький католицький священик отець Патрік Дебуа досліджував факти Голокосту та інші злочини нацистів починаючи з 2002 року. У 2004 році він створив організацію “Яхад-Ін Унум” аби проводити дослідження більш масштабно. За два десятки років представники “Яхад-Ін Унум” відвідали понад 3 100 місць вбивств, та виявили масові поховання, де покояться близько двох мільйонів євреїв та ромів, вбитих на території Східної Європи.

З 2015 року “Яхад-Ін Унум” розпочала розслідування геноциду та інших масових злочинів у Гватемалі, Іраку та Сирії. Методологія, створена “Яхад-Ін Унум”, отримала міжнародне визнання. А докази, зібрані командою дослідників, стали основою для обвинувальних вироків членам ІДІЛ. Зокрема, колишня представниця ІДІЛ Сара О. була засуджена у Німеччині після того, як “Яхад-Ін Унум” виявив докази її злочинів у Іраку. Це був перший випадок притягнення до відповідальності за злочини проти людяності, скоєні за ознаками статі та релігії. У Бельгії на основі доказів, наданих “Яхад-Ін Унум”, було розпочато вісім кримінальних розслідувань проти колишніх членів ІДІЛ.

Записатись на інтерв’ю можна за одним із контактів:

[email protected]

+38 098 943 1217, +38 067 332 5188

Читайте: Розстріли цивільних і лікарі-герої: КВ дізналася як жили в окупації села Дмитрівської громади

“Буряти бояться і просять казати ЗСУ, що вони чемні і не мародерять”: КВ дізналася як живуть в окупації села біля Чорнобиля

“Всіх, хто роздивлявся військових через тин, розстрілювали”: КВ дізналася, як живуть в окупації села Бородянської громади

Фото: надані меморіальним центром Голокосту "Бабин яр"

КиївВлада

Антон Подлуцький

Теги: новини україни, новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, новини світу, геноцид українського народу, меморіальний центр голокосту бабин яр, збір свідчень про воєнні злочини росіян

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій