субота, 25 травня 2024 г.

Оболонцы возмущены вредной деятельностью местного деревообрабатывающего предприятия

Оболонцы возмущены вредной деятельностью местного деревообрабатывающего предприятия

Жители Оболони бьют тревогу из-за очередного вредного производства. ЧАО “Деревообрабатывающий комбинат №7”, которое работает на ул. Богатырская, 9, сжигает древесные отходы, в результате чего удушающий дым накрывает весь микрорайон. И это при том, что местные жители еще до сих пор “воюют” с отравляющим им жизнь и воздух асфальтовым заводом КП “Автодорсервис”.

Как стало известно из материала KVНовая формула успеха. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (8-14 октября 2018 года)”, замглавы комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития Людмила Костенко (фракция “Солидарность”) пожаловалась и.о. председателя Государственной экологической инспекции Украины Игорю Яковлеву и начальнику Управления экологии и природных ресурсов КГГА Андрею Малеваному на работу возможно вредного предприятия на Оболони.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

К депутату обратились жители Оболонского района, возмущенные утилизацией отходов ЧАО “Деревообрабатывающий комбинат №7” (*), которое работает на ул. Богатырская, 9 (на фото). Заявители пожаловались, что предприятие сжигает древесные отходы и в результате из-за удушающего дыма страдает весь микрорайон. Люди беспокоятся, что продукты горения загрязняют атмосферный воздух и негативно влияют на их здоровье.

Людмила Костенко попросила Игоря Яковлева и Андрея Малеваного провести проверку деятельности ЧАО “Деревообрабатывающий комбинат №7” на соответствие требованиям действующего законодательства и нормам выбросов вредных веществ в атмосферный воздух.

Напомним, жители Оболони уже длительное время воюют с другим отравляющим воздух предприятием. Позавчера активисты Оболонского района столицы провели акцию, на которой символически опечатали асфальтовый завод КП “Автодорсервис”. 15 октября 2018 года у предприятия истек срок разрешения на выбросы, теперь жители боятся, что разрешение продлят, а обещания о переносе завода за пределы Киева так и останутся обещаниями.

Читайте: Жители Оболони протестовали против деятельности асфальтового завода КП “Автодорсервис” (видео)

В основном недовольство киевлян вызвано высоким уровнем загрязнения воздуха и запахом химикатов, которые появляются после переработки асфальта этим заводом. Более того, руководство завода уже подозревали в сокрытии информации об отходах, связанных с деятельностью завода.

Напомним, что Андрей Малеваный с 15 февраля 2018 года возглавил Управление экологии и природных ресурсов КГГА с приставкой “и.о.”, а с 26 июля 2018 года – был назначен директором управления. Деятельность этого управления курирует замглавы КГГА Петр Пантелеев.

Фото: Google Maps

KиевVласть

Максим Полак

Теги: новости киева, рейтинг, петр пантелеев, обращение, экология, Людмила Костенко, андрей малеваный, вредные выбросы, игорь яковлев, вредное производство, чао деревообрабатывающий комбинат №7, улица богатырская 9

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.