суббота, 16 октября 2021 г.

На будівництво дитячого садка у Борисполі направили ще 24,5 млн гривень

На будівництво дитячого садка у Борисполі направили ще 24,5 млн гривень

Управління капітального будівництва Бориспільської міськради замовило ТОВ “Укрбуд Забудова” додаткові роботи з будівництва дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А. Вони обійдуться в бюджету в 24,5 млн гривень. За ці кошти облаштують покрівлю дитсадка та виконають роботи з благоустрою території.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 16 листопада 2020 року управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало договір з ТОВ “Укрбуд Забудова” (*) на будівництво дошкільного навчального закладу на 165 місць по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі (коригування). Ціна договору склала 24,5 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Укрбуд Забудова” до кінця грудня 2021 року повинно виконати роботи з облаштування покрівлі, благоустрою території та інші будівельні роботи.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки ця компанія вже працює на об'єкті. Замовник пояснив, що наразі виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт у того самого підрядника (п.5 ч.2 ст.40 Закону України “Про публічні закупівлі”).

В обґрунтуванні переговорної процедури зазначено, що проект будівництва був розроблений у 2013 році, але в процесі будівництва виникла необхідність його зміни. Після коригування кошторисна вартість будівництва склала 110,9 млн гривень (інформація щодо початкового кошторису відсутня). В оновленому проекті, зокрема, плоску покрівлю замінили на вальмовий дах, передбачили монтаж ігрових спортивних багатофункціональних майданчиків та поставку обладнання ліцензованими компаніями.

Раніше KV повідомляла, що перший договір (ціна – 57,4 млн гривень) з ТОВ “Укрбуд Забудова” на будівництво цього дитсадку управління капітального будівництва  Бориспільської міської ради уклало 28 травня 2020 року. За його умовами, підрядник до кінця серпня 2021 року повинен виконати загальнобудівельні роботи, облаштувати системи водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, телефонізації, автоматизованої сигналізації витоку газу, електроосвітлення та електрообладнання, поставити та змонтувати устаткування спортивного та музичного залів, харчоблоку, пральні, медичного, адміністративних та допоміжних приміщень, облаштувати дороги на прилеглій території, встановити зовнішні мережі та споруди водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання, виконати роботи з благоустрою та озеленення території.

Читайте: В Борисполі на вулиці Момота добудують дитсадок

Проте будівництво дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі розпочалося ще у 2017 році. Відповідний договір (ціна – 42,49 млн гривень) управління капітального будівництва Бориспільської міськради уклало 4 вересня 2017 року з ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (**). Договір було розірвано у зв'язку з невиконанням підрядником його умов. За виконані роботи ІБК “Укртехспецбуд-ТД” заплатили 4,6 млн гривень.

Читайте: В Борисполе снова откладывается строительство детсада из-за очередной жалобы в Антимонопольный комитет (видео)

Таким чином, на будівництво дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А мають витратити 86,5 млн гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ Укрбуд Забудова” зареєстровано в 2015 році. Статутний фонд – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – Михайло Ключкей, директор – Ірина Глузд.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Укрбуд Забудова” уклало 71 договір на загальну суму 180,8 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник підприємства – управління капітального будівництва Бориспільської міської ради (дані Zакупівлі).

Управлінням капітального будівництва Бориспільської міськради керує Володимир Тимошенко

* ТОВ “Укрбуд Забудова” (Код ЄДРПОУ: 40015929)

** ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (код ЄДРПОУ: 35944802)

Фото: Вісті

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, новини київщини, новини київської області, закупки, борисполь, детский сад, закупівлі, анатолий федорчук, тов, будівництво, бориспіль, дитячий садок, анатолій федорчук, володимир тимошенко, укрбуд забудова, укрбуд застройка

суббота, 16 октября 2021 г.
17:09
На Голосеевский коллектор в Киеве хотят потратить 23 млн гривен
16:05
Кличко просят тщательно планировать ремонты столичных мостов и дорог
15:01
Умер мужчина, сбитый вчера в Киеве пьяным водителем грузовика
14:37
“Клуб экспертов” запустил серию обзоров посвященных 30-летию независимости, первая передача – о демографии
14:04
Инспектора патрульной полиции подозревают в избиении водителя на Киевщине
13:05
За останню добу коронавірус діагностували в 365 жителів Київщини
12:08
Киевляне с начала года заплатили в бюджет столицы более 250 млн гривен налога на недвижимость
11:03
Пьяный водитель грузовика сбил в Киеве двух человек и попытался скрыться
10:01
Сегодня, 16 октября, на столичном Южном вокзале научат проводить реанимацию
09:06
За сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 150 тысяч человек
07:15
Сегодня, 16 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 октября 2021 года
пятница, 15 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:08
ТРЦ Gulliver подготовил развлечения в преддверии празднования Halloween
16:01
До конца октября на станции столичного метро “Театральная” будет действовать выставка об инсулине (фото)
15:10
Кличко направил своих подчиненных в Дубай и Лозанну
Календарь событий
Як парламент вміє створювати для українців проблеми, а потім героїчно їх вирішувати
13 октября 2021 г. 11:45
За політичним популізмом і прагненням робити все необдумано, депутати запустили механізм здорожчання послуг для кожного українця. На превеликий жаль, частина рішень українських парламентарів спрямована не на захист громадян та їхніх прав, а на створення додаткових проблем і перепон. У минулому році Верховна Рада схвалила закон про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який одразу викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.