четверг, 28 января 2021 г.

На будівництво дитячого садка у Борисполі направили ще 24,5 млн гривень

На будівництво дитячого садка у Борисполі направили ще 24,5 млн гривень

Управління капітального будівництва Бориспільської міськради замовило ТОВ “Укрбуд Забудова” додаткові роботи з будівництва дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А. Вони обійдуться в бюджету в 24,5 млн гривень. За ці кошти облаштують покрівлю дитсадка та виконають роботи з благоустрою території.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 16 листопада 2020 року управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало договір з ТОВ “Укрбуд Забудова” (*) на будівництво дошкільного навчального закладу на 165 місць по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі (коригування). Ціна договору склала 24,5 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Укрбуд Забудова” до кінця грудня 2021 року повинно виконати роботи з облаштування покрівлі, благоустрою території та інші будівельні роботи.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки ця компанія вже працює на об'єкті. Замовник пояснив, що наразі виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт у того самого підрядника (п.5 ч.2 ст.40 Закону України “Про публічні закупівлі”).

В обґрунтуванні переговорної процедури зазначено, що проект будівництва був розроблений у 2013 році, але в процесі будівництва виникла необхідність його зміни. Після коригування кошторисна вартість будівництва склала 110,9 млн гривень (інформація щодо початкового кошторису відсутня). В оновленому проекті, зокрема, плоску покрівлю замінили на вальмовий дах, передбачили монтаж ігрових спортивних багатофункціональних майданчиків та поставку обладнання ліцензованими компаніями.

Раніше KV повідомляла, що перший договір (ціна – 57,4 млн гривень) з ТОВ “Укрбуд Забудова” на будівництво цього дитсадку управління капітального будівництва  Бориспільської міської ради уклало 28 травня 2020 року. За його умовами, підрядник до кінця серпня 2021 року повинен виконати загальнобудівельні роботи, облаштувати системи водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, телефонізації, автоматизованої сигналізації витоку газу, електроосвітлення та електрообладнання, поставити та змонтувати устаткування спортивного та музичного залів, харчоблоку, пральні, медичного, адміністративних та допоміжних приміщень, облаштувати дороги на прилеглій території, встановити зовнішні мережі та споруди водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання, виконати роботи з благоустрою та озеленення території.

Читайте: В Борисполі на вулиці Момота добудують дитсадок

Проте будівництво дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі розпочалося ще у 2017 році. Відповідний договір (ціна – 42,49 млн гривень) управління капітального будівництва Бориспільської міськради уклало 4 вересня 2017 року з ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (**). Договір було розірвано у зв'язку з невиконанням підрядником його умов. За виконані роботи ІБК “Укртехспецбуд-ТД” заплатили 4,6 млн гривень.

Читайте: В Борисполе снова откладывается строительство детсада из-за очередной жалобы в Антимонопольный комитет (видео)

Таким чином, на будівництво дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А мають витратити 86,5 млн гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ Укрбуд Забудова” зареєстровано в 2015 році. Статутний фонд – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – Михайло Ключкей, директор – Ірина Глузд.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Укрбуд Забудова” уклало 71 договір на загальну суму 180,8 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник підприємства – управління капітального будівництва Бориспільської міської ради (дані Zакупівлі).

Управлінням капітального будівництва Бориспільської міськради керує Володимир Тимошенко

* ТОВ “Укрбуд Забудова” (Код ЄДРПОУ: 40015929)

** ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (код ЄДРПОУ: 35944802)

Фото: Вісті

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, закупки, новини київщини, новини київської області, борисполь, детский сад, закупівлі, анатолий федорчук, тов, будівництво, бориспіль, дитячий садок, анатолій федорчук, володимир тимошенко, укрбуд забудова, укрбуд застройка

среда, 27 января 2021 г.
13:43
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 28 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
20:23
“Киевпастранс” закупил дизтопливо на треть дороже, чем в прошлом году
20:21
Кабмин предлагает Раде законодательно закрепить ежегодный день индексации пенсий
20:05
В День памяти жертв Холокоста в Киеве открыли инсталляцию “Взгляд в прошлое” (фото)
19:53
В Славутиче может быть отменен договор на дорожную реконструкцию на 10 млн гривен
19:46
Улица Петра Сагайдачного останется пешеходной согласно решению суда, - КГГА
19:23
Спасатели Киевщины нашли тело пропавшего два дня назад рыбака (фото, видео)
19:16
Правительство частично компенсирует расходы на электроотопление - постановление Кабмина
19:02
С застройщика в Чабанах пытаются взыскать 5,2 млн гривен паевого участия
18:46
Департамент социальной политики готовит к внедрению проект “Социальное такси для людей с инвалидностью” на городском уровне
18:25
Киевская таможня в результате проверок деятельности предприятий в 2020 году доначислила 80 млн гривен платежей
18:10
Зеленский отозвал из ВР законопроект, распускающий КСУ, но внес другой - ужесточающий наказания за ложь в декларациях
18:05
Глава Броварской РГА Биркадзе заявил о недостоверности слухов про его увольнение
17:51
Прокуратура вернула государству 6 га земель на Каневском водохранилище
17:42
Подать анкету на занятие должности полицейского офицера общины на Киевщине можно до середины февраля
Календарь событий