пятница, 7 мая 2021 г.

Київська обласна рада підписала угоду та меморандуми про співпрацю з двома університетами

Київська обласна рада підписала угоду та меморандуми про співпрацю з двома університетами

Два меморандуми та угоду про співпрацю днями підписала перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова з ректором ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Віктором Коцуром та проректором Національного транспортного університету Олександром Грищуком. Підписання документів відбулося у документ-сервісі "Готово".

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної ради.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В умов реформи децентралізації така співпраця є надзвичайно важливою і необхідною, – цю думку висловили усі підписанти. Адже в органах місцевого самоврядування повинні працювати люди з якісними знаннями, які зможуть успішно та ефективно управляти.  Це стосується і депутатів різних рівнів, і голів ОТГ та рад. І це не якась забаганка, а вимога часу.

Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова неодноразово наголошувала на тому, що в нашій державі необхідно законодавчо закріпити кваліфікаційні вимоги до майбутніх депутатів та керівників органів місцевого самоврядування.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Це має бути хоча б на рівні кількамісячних курсів. Щоб людина знала, що таке бюджет, що таке бюджетні відносини, що таке соціально-економічний розвиток, що таке стратегії, які вони мають бути. Сьогодні на цих виборах знову ідуть люди, які на жаль, не всі мають потрібні знання і навички” – каже Тетяна Семенова.

Проректор з навчальної роботи Національного транспортного університету Олександр Грищук також наголосив на важливості налагодження тісного взаємозв’язку між органами місцевої та центральної влади і закладами вищої освіти задля визначення напрямків навчання студентів і набуття ними кваліфікацій, необхідних для роботи на державних та виборних посадах.

Меморандуми з обома вищими навчальними закладами передбачать популяризації наукових знань, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців, викладачів та працівників Ради, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків у сфері публічного управління та адміністрування, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проєктів в сфері публічного управління та адміністрування, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації кооперації діяльності між університетами та Радою.

Угода ж з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Київської обласної ради. Простими словами студенти, які опановують знання політології і публічного управління та адміністрування проходитимуть практику в раді.

Ректор цього навчального закладу Віктор Коцур бачить майбутню співпрацю надзвичайно перспективною і впевнений, що в процесі взаємодії відбудуються цікаві і важливі форми та методики співробітництва.

“Університетські знання дають потужну теорію і наукову базу. Практика ж завжди багатовимірна, багатоаспектна. Тому поєднання теорії з практикою дасть надзвичайно позитивний ефект для управлінської, депутатської роботи, для кваліфікаційного багатогранного  росту кожного спеціаліста” – зазначив Віктор Коцур.

“Ми передаватимемо студентам весь свій досвід в області діловодства, документознавства, проведення та організації сесій, механізми прийняття рішень, всі ці та інші практичні навички студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди зможуть отримати у практичній площині” – наголосила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

У заході також взяли участь начальник юридичного управління виконавчого апарату Київської обласної ради Сергій Богачов, завідувач кафедрою Інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Алі Аль-Амморі, асистентка кафедри ІАДІБ Марина Дехтяр, декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур.

Читайте: Уроки пандемії: хто і як навчатиметься на Київщині в умовах карантину

Фото: пресслужба Київської обласної ради

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, меморандум, освіта, тетяна семенова, київська обласная рада

пятница, 7 мая 2021 г.
15:05
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:04
На выходных, 8 и 9 мая, ярмарки в Киеве изменят маршруты общественного транспорта
15:31
Stolitsa Group повідомила про початок продажів нового будинку у ЖК “Варшавський 2”
15:02
В Киеве подожгли приют для бездомных животных на Демеевской (фото, видео)
14:25
В Киеве за минувшие сутки коронавирус унес жизни 30 человек
14:07
Более 700 тысяч тюльпанов расцвели на Певческом поле в Киеве
13:26
На Букринском плацдарме состоится церемония памяти погибших во Второй мировой войне
13:01
Жилой комплекс “Голосеевский” аккредитован Глобус Банком в рамках ипотечного кредитования
12:04
Минулої доби захворювання на коронавірус виявили в 366 жителів Київщини
11:05
На Киевщине СБУ задержала при получении взятки главу Дымерской ОТО Владимира Подкурганного (фото)
10:06
На улице Львовской в Киеве до вечера будут ограничивать движение транспорта
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 8,5 тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 7 мая 2021 года
четверг, 6 мая 2021 г.
18:05
В пятницу, 7 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:41
Столичные власти подали в Минюст документы о предоставлении 17 объектам в Киеве охранного статуса
Календарь событий