пятница, 26 февраля 2021 г.
Судова влада України - як віддзеркалення феодального устрою України

Судова влада України - як віддзеркалення феодального устрою України

Олександр Дядюк

Голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Сьогодні з Михайлом Погребиським і кількома киянами подали заяви про вступ третіми особами у справу № 910/9190/20, яку в Господарському суді розглядає легендарна суддя Джарти (Вікторія Джарти – дочка покойного "регіонала" Василія Джарти, дружина депутата VII скликання від “Партії регіонів” Валерія Омельченко – KV).

Це справа за позовом Київської міськдержадміністрації (КМДА) до Національної академії наук України (яка останні років 20 займається не наукою, а виключно дерибаном державних земель і майна), про скасування незаконної реєстрації цієї землі за Академією та корупційної її передачі за договором сервітуту під забудову. При чому було протиправно змінено цільове призначення цієї землі.

Читайте: СБУ поймала сотрудников Национальной академии наук на земельных махинациях на 300 млн гривен (фото)

Ми обгрунтували свій вступ тим, що в результаті укладення таких корупційних угод (без будь-яких конкурсів) за завідомо невигідними для держави умовами, державне майно (в тому числі земля) розкрадається із величезними збитками для держави.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

А хто є власником державного майна і землі? Зеленський? Шмигаль? Ні – їх власником є народ України. А що таке народ України – це якась абстракція? Ні – це ми, конкретні громадяни України. Тобто всі ми є співвласники цього майна (землі), а в результаті цих угод мою власність хтось у мене (як співвласника) роздає на невигідних для мене умовах. Звідки цілком логічно – що наші права, як співвласників цього майна порушені, а відтак є всі підстави нашого вступу у цю справу.

Крім того, незаконна забудова – без будівництва шкіл, дитсадків і медзакладів, погіршить доступ до об’єктів соціально-культурного призначення.

Читайте: Академики в законе: суд арестовал земельные участки НАНУ возле Феофании, отданные под застройку

Суддя Джарти відмовила нам у вступі у цю справу, мотивуючи це тим, що нас це не стосується – бо наші будь-які майнові права не порушені.

Слід зазначити, що певні майнові права були навіть у кріпаків (рабів по суті), а вільна людина тим-то і відрізняється від кріпака, що у неї є і інші права, окрім майнових.

Проте на переконання судді Джарти (і більшості українських суддів) – нищі класи феодального українського суспільства (прості людішки) можуть мати виключно базові майнові права і все.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На переконання наших феодалів (ну а суддів слід віднести до класу феодалів) – навіть, якщо завтра буде якась судова справа щодо того, щоб вирубати всі парки і сквери у Києві, чи засипати Дніпро або знести Софію Київську, то, якщо я не маю у власності клаптя землі на березі Дніпра чи на території Софії Київської, то така справа мене жодним чином не стосується і немає підстав для судового оспорювання мною вирубки всіх скверів Києва, засипання Дніпра чи знесення Софії Київської.

І що саме страшно – наші феодали-судді (як і феодали прокурори, депутати і інші представники класу феодалів) – так думають абсолютно щиро – це їх щирі справжні ідейні переконання як феодалів, що дивляться на нас як на нищих другосортних істот.

Олександр Дядюк, голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Джерело

Теги: новости киева, кгга, суд, суд, земля, новини києва, незаконное строительство, КМДА, александр дядюк, власники, судова влада, Вікторія Джарти, Національної академії наук, земельні ділянки, незаконна забудова, Господарський суд, Олександр Дядюк

четверг, 25 февраля 2021 г.
13:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
21:08
В киевском офисе ОПЗЖ начались обыски и аресты (видео)
20:45
В пятницу, 26 февраля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:31
Зеленский назначил нового посла Украины в США
20:26
Аваков просит отдать Нацполиции 16-ти этажный лабораторный корпус института физиологии имени Богомольца в Киеве
20:02
Щеплення від коронавірусу пройшли медичні працівники Бориспільскої та Баришівської лікарень
19:48
Президент Зеленский ждет от Рады ликвидации местных госадминистраций и введения института префектов (видео)
19:42
Каждый третий зарегистрированный столичный безработный моложе 35 лет
19:29
Василь Володін: завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна, отримала унікальний шанс на розвиток
19:26
Помещения двух групп столичного детского сада №296 не видели капитального ремонта с 1961 года
19:08
При президенте появится Конгресс местных и региональных властей (видео)
19:03
СБУ и Офис генпрокурора заявляют о раскрытии резонансного похищения бывшего руководителя “Нефтегаздобычи” Олега Семинского
18:48
Введен в эксплуатацию дом №3 жилого комплекса “Сырецкие Сады”, - “Интергал-Буд”
18:26
КП “Киевпастранс” купил 20 новых трамваев у одесской компании “Татра-Юг” (фото)
18:04
Оболонская РГА утвердила сборные пункты для эвакуации граждан в случае катастроф
17:44
З пам'ятника Лесі Українці на Байковому цвинтарі просять прибрати радянські написи (петиція)
Календарь событий