п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Щоб позбутися корупції, треба виконувати вже прийняті правила розміщення МАФів

Щоб позбутися корупції, треба виконувати вже прийняті правила розміщення МАФів

Тетяна Петренко

Голова Київського міського комітету порятунку бізнесу

Шановні депутати Київської міської ради, будь ласка, не дайте вводити себе в оману та допоможіть малому бізнесу столиці достукатись до міського голови Віталія Кличко!

Після круглого столу представників бізнесу з мером міста Віталієм Кличко та головами всіх фракцій Київради, що відбувся 12 квітня 2019 року, ми переконані - мер не володіє повною картиною того, що відбувається в МАФах.

Читайте: Новые правила размещения МАФов в Киеве будет разрабатывать рабочая группа при КГГА

Рішення про аукціони для МАФів вже було прийнято 25.12.2015 року! І воно досі діє, але не виконується!

За участю команди мера Віталія Кличко, громадськості та підприємництва, з метою боротьби з корупцією вже були розроблені та затверджені правила розміщення МАФів (далі тимчасових споруд - ТС)!

Прозорі, нормальні, не конфліктні, адекватні правила!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ці правила враховують інтереси всіх підприємців, в тому числі і підприємців-інвалідів, і підприємців-пенсіонерів, і підприємців з ремонту взуття. Всіх! В них враховані і інтереси міста та жителів!

Ми готові з вами відпрацювати кожен крок в питанні наведення ладу!

Ми не хочемо бути опонентами міській владі і не хочемо, щоб хтось намагався нас стикнути в конфлікті з мером чи депутатами міської ради!

Читайте: Проект рішення Київради щодо нових правил розміщення МАФів протирічить європейському вектору розвитку

Це рішення Київської міської ради від 25.12.2014 року № 746/746, опубліковано у газеті “Хрещатик” 25 січня 2015 року.

Для уникнення в подальшому конфліктів, акцій протесту та протистояння малого бізнесу столиці - все що потрібно від влади - виконувати вже прийняте рішення і спитати всіх, хто винен в його невиконанні досі!

Суть діючого від 25.12.2015 року рішення в тому, що:

- має бути затверджена Комплексна схема (КС) розміщення ТС в усіх 10 районах з урахуванням протокольного доручення Віталія Кличко про включення до КС місць всіх підприємців, які сплачують пайову до бюджету міста з 2014-2015 року.

- мають бути проведені конкурси на право розміщення МАФів з урахуванням раніше оформлених документів. Підприємці, які довгий час оформляли всі документи і наповнювали міський бюджет, набирають 50 і більше балів по документам і отримують право на оформлення паспорту привязки на 5 років! В результаті - всі ТС замінюють на нові, красиві, згідно всіх норм і правил, конструкції!

- місця, які лишаються вільними після проведення конкурсу - розігруються на аукціоні!

Звідки беруться вільні місця? - Під час проведення конкурсу "фільтруються" всі документи, які раніше оформлював власник ТС і, якщо такі документи були підроблені, фотошоплені чи по ним не були здійснені оплати до бюджету, власник ТС втрачає право на оформлення паспорту, а місце виноситься на торги. І такий недобросовісний власник - може на загальних підставах брати участь в торгах.

Наприклад, за результатами конкурсу в Печерському районі з 200 ТС, які мали договори пайової, конкурс пройшло біля 120. А 50-80 місць вже може бути продано на торгах.

За результатами конкурсу у Солом'янському районі (конкурс ще не завершено) згідно наших попередніх даних біля 100 місць залишиться вільними і їх теж можна безконфліктно вже продавати на торгах!

А ще вам кажуть, що в МАФах процвітає корупція, підприємці бігають по кабінетам роздаючи хабарі. – Це не правда!

У 2014 році за участю команди Віталія Кличка були розроблені правила та запущено прозорий механізм, згідно якого абсолютно відсутній контакт бізнесу та влади. Все відбувається прозоро через сайт містобудівного кадастру (надалі в схемах все вам детально розписали – будь-ласка ознайомтесь).

Кажуть, що чиновники тикаючи пальцем вирішують, кому давати документи, а кому ні. – Це не правда!

Всі документи (продовження договорів) надаються автоматично через сайт Містобудівного кадастру. Підприємці отримують рахунки на електронну пошту, сплачують їх, і потім вже готові документи забирають в Дозвільному центрі міста. Без жодних кабінетів чи чиновників!

Разом з тим, більш ніж 1600 нелегальних конструкцій ще не демонтовані! Це ті конструкції, які знаходяться в списках на демонтаж з 2014 року! Ми знаємо точно, бо щомісячно моніторимо списки на демонтаж! А знищують тих, хто наповнює міський бюджет! Чому?

В місяць в місті демонтують за даними КП “Київблагоустрій” 100-140 конструкцій - це роботи ще на рік!

То чому меру насаджують, що правила розроблені під його керівництвом, які всі вважали прозорими - раптом почали називати корумпованими?

Кого не влаштовують прозорі правила?

Кому хочеться відібрати бізнес в уже працюючих підприємців?

Чому досі не проводять торги на вільні місця в Комплексній схемі?

Хто не виконав доручення мера від 15.07.2015 року?

Хто не виконує вже прийняте вами рішення 25.12.2014 року № 746/746?

Хто підриває репутацію мера?

Навіщо налаштовують мера проти малого бізнесу, а бізнес проти мера?

Читайте: Из киевских киосков собираются вытеснить малый бизнес

Будь-ласка, пам'ятайте, для вас це лише рішення, а для тисяч таких же ваших виборців - вирок!

Читайте: Предприниматели Киева объединились для защиты своего бизнеса

Тетяна Петренко, голова Київського міського комітету порятунку бізнесу

КиевVласть

Теги: новости киева, киевсовет, мафы, решение, киоски, комплексная схема, правила размещения, татьяна петренко, киевский городской комитет спасения бизнеса

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.