четверг, 27 января 2022 г.
Припинили оренду землі. Що далі?

Припинили оренду землі. Що далі?

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Не об’єднатися з Всеукраїнським Товариством Власників Землі (ВсеТВЗ) – значить недоотримувати гроші за проданий врожай, платити набагато більше податків, нести більші витрати з обробітку землі – а це прямий шлях до збитків. З причини  неможливості самостійником-власником землі правильно організувати свій податковий облік, втрачається від 3 до 10 тис. гривень з 1 гектару землі – і це треба припиняти.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ВсеТВЗ – це створення прикладу якими повинні бути прогресивні земельні відносини. 

Все більше власників землі припиняють оренду (не переукладають договори оренди, не підписують додаткові угоди).

Забрати землю у одного орендаря й піти до іншого - це все одно, що змінити одного гвалтівника на іншого!

Орендар – це не людина, не юридична особа, не суб'єкт відносин, це – форма глумління над людиною-власником землі, над цивілізованими земельними відносинами, над майбутнім країни.

Взяти землю в оренду, стати орендарем – це як спробувати крові. Ще не звір, але вже не людина. Прибуток і гроші будь-якою ціною затьмарюють орендареві очі.

Тому для власника землі найкраще перейти від отримання орендної плати до отримання прибутку від землі (дивідендів), від ганебних орендних відносин до самостійного господарювання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Розмір прибутку залежить не тільки від ефективності безпосереднього обробітку землі, а й ще від обраної організаційно-правової моделі самостійного господарювання.

Великі нав’язують свої правила малим. Орендарі та агрохолдинги пишуть закони “під себе” й проти власників землі. Орендарі й агрохолдинги нав’язують свої правила в земельних відносинах. Орендарі й агрохолдинги не платять податки, а власнику землі “виставляють” податкові зобов’язання. Така ситуація спонукає на спільні та об’єднавчі дії власників землі.

Читайте: Тварюки, або неПодаток на землю – як орендарі дурять власників землі

Працювати на умовах, на яких працюють орендарі, можна через співпрацю з Всеукраїнським Товариством Власників Землі (ВсеТВЗ).

ВсеТВЗ – об’єднуюча власників землі організація, яка веде бухгалтерський, податковий та правовий облік. Участь у ВсеТВЗ забезпечує власнику землі  умови продажу врожаю як для орендарів. Все що не можливо (економічно не можливо) одному чи кільком одноосібникам власникам землі стає можливим через участь у ВсеТВЗ.

Прибуток власника землі з 1 гектару завдяки участі у ВсеТВЗ буде збільшено завдяки правильній організації податкового, бухгалтерського та правового обліку на 3-10 тис. гривень з 1 гектару землі з урахуванням того, що всі податки будуть сплачені.

Відповідно, врожай, який продається одноосібником купується дешевше на 20-30%. Причиною цьому є відсутність можливості у одноосібника надати покупцеві врожаю податкову накладну.

Держава, громади, податкова будуть посилювати контроль за неплатниками податків від землі та діяльності на ній й змушувати платити одноосібника все необхідне. Зараз одноосібник без реєстрації суб’єктом підприємницької діяльності повинен заплатити податок на землю, та прибутковий й військовий податки (18%+1,5%). Такі податки є також тягарем для одноосібника і негативно впливають на його ефективність, як користувача землею.

Реєстрація одноосібника як суб’єкта підприємницької діяльності (ФОПом) не платником ПДВ не призведе до можливості збільшити ціну на врожай, а тільки добавить необхідність звітуватися по податках й сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ – не менше 15 тис. грн на рік), податок на доходи фізичних осіб (ПДФО – 18%), військовий збір (ВЗ – 1,5%), податок на землю (ПЗ буде 5% від нормативно грошової оцінки – 1500-2000 грн). Ці додаткові витрати для одноосібників також не з приємних.

Читайте: Збільшення прибутку від землі для одноосібників та інших власників землі

Щоб мати можливість одноосібнику-власнику землі продавати врожай за ціною, як й юридичній особі-платнику податку на додану вартість, одноосібнику-власнику необхідно стати платником податку на додану вартість і вести податковий облік. Ведення податкового обліку має свої витрати – в першу чергу це витрати на оплату послуг бухгалтера та обслуговування ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Оплата бухгалтеру для ведення щомісячного податкового обліку може становити мінімум від 24 до 36 тис. гривень. Матеріальні витрати на ведення обліку становлять до 4 тис. гривень на рік. Таке навантаження від ведення податкового обліку в 28-40 тис. гривень на рік є не підйомним або створює збиток для власника землі.

Якщо у власника землі 4 гектари, то додаткові витрати на податковий облік будуть 7-10 тис. гривень на 1 гектар.

Уникнути податкового тиску, законно не платити податки (ЄСВ, ПДФО, ВЗ, ПЗ) та збільшити прибуток з 1 гектару  одноосібнику допоможе участь у Всеукраїнському Товаристві Власників Землі (ВсеТВЗ).

Через участь у ВсеТВЗ самостійник, власник землі, отримає ті переваги, які мають орендарі при оподаткуванні, а разом з ними і збільшення прибутку від землі та зменшення ризикованості рослинництва.

ВсеТВЗ працює як для власників землі, у яких є гроші, так і для тих власників землі у яких не має грошей для обробітку землі.

В земельних відносинах багатіють разом. Бідніють поодинці!

Телефонуйте з приводу співпраці – 0972257375

Що таке ВсеТВЗ більш детально читайте в статті ВСЕ В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ – ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ (тисніть).

І нагадуємо…

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ - СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

МИ ЄДИНІ, ХТО:

  • ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

  • ЗА ПРАВО ВІЛЬНОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЛЕЮ

  • ЗА НЕПЕРЕУКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ

  • ЗА САМОСТІЙНЕ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ВЛАСНІЙ ЗЕМЛІ

  • ЗА ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДІВ ВІД ЗЕМЛІ У ЇЇ ВЛАСНИКІВ В 2-4 РАЗИ

  • ЗА ТОВАРИСТВА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ

ТИСНІТЬ  https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

Читайте: Про прогресивні земельні відносини та право розривати договір оренди землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, всеукраїнське товариство власників землі, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всетвз

среда, 26 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:24
Жители Киева в прошлом году потребили более 100 тысяч кубометров воды из бюветов
20:03
На столичной Оболони правоохранители изъяли троих детей из семьи (фото)
19:45
Три школы Бучанского горсовета на Киевщине перешли на дистанционное обучение
19:26
У рамках “Великого будівництва” на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж
19:13
Парламент принял закон о соцзащите узников Кремля и ОРДЛО
19:05
Кличко отказался от услуг 14 советников
19:01
В столице мошенник под видом адвоката выманил у иностранца 2 млн гривен
18:44
Кабмин реорганизовал Отдел полиции охраны объектов стратегического значения
18:40
На Киевщине правоохранители разоблачили схему переправки в РФ комплектующих к стрелковому оружию
18:22
Кабмин планирует выделить Минкульту почти 25 млн гривен на зарплаты за счет охраны культурного наследия
18:11
Киевоблсовет рассмотрит бюджет-2022 на очередной сессии в феврале
18:05
ГДИП пожаловался на “Киевводоканал” в Кабмин
17:46
За год Киев посетило около 3 млн туристов
17:23
КГГА хочет провести Инвестиционный форум Киева - 2022
17:04
Шпилевой временно заменяет Кандибора на посту директора Департамента транспорта КГГА
Календарь событий
Нацполиция расследует нарушения при строительстве скандального “офисно-жилого” дома на столичных Березняках
26 января 2022 г. 13:00
Нацполиция расследует нарушения при строительстве скандального “офисно-жилого” дома на столичных Березняках
Нацполиция продолжает следствие по факту нарушений законодательства при строительстве скандального ЖК “Куб-29” на столичных Березняках (Днепровский район). Правоохранители уже установили, что эта стройка осуществляется на земле, которая не была отведена для таких целей (там можно строить лишь офисное здание), без учета требований градостроительной документации и с нарушением строительных норм и правил. Кроме того, блюстителей закона заинтересовало то, что застройщики, входящие в орбиту небезызвестной компании “Ковальская”, не допустили работников Госэкоинспекции, которые намеревались провести проверку на участке. Очевидно, что данное уголовное производство – последняя попытка сделать невозможным это строительство на загрязненной цезием земле, ведь ранее остановить его безуспешно пыталась столичная общественность, а в Киевсовете и КГГА на эти работы упорно закрывают глаза.