субота, 20 квітня 2024 г.
Припинили оренду землі. Що далі?

Припинили оренду землі. Що далі?

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Не об’єднатися з Всеукраїнським Товариством Власників Землі (ВсеТВЗ) – значить недоотримувати гроші за проданий врожай, платити набагато більше податків, нести більші витрати з обробітку землі – а це прямий шлях до збитків. З причини  неможливості самостійником-власником землі правильно організувати свій податковий облік, втрачається від 3 до 10 тис. гривень з 1 гектару землі – і це треба припиняти.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ВсеТВЗ – це створення прикладу якими повинні бути прогресивні земельні відносини. 

Все більше власників землі припиняють оренду (не переукладають договори оренди, не підписують додаткові угоди).

Забрати землю у одного орендаря й піти до іншого - це все одно, що змінити одного гвалтівника на іншого!

Орендар – це не людина, не юридична особа, не суб'єкт відносин, це – форма глумління над людиною-власником землі, над цивілізованими земельними відносинами, над майбутнім країни.

Взяти землю в оренду, стати орендарем – це як спробувати крові. Ще не звір, але вже не людина. Прибуток і гроші будь-якою ціною затьмарюють орендареві очі.

Тому для власника землі найкраще перейти від отримання орендної плати до отримання прибутку від землі (дивідендів), від ганебних орендних відносин до самостійного господарювання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Розмір прибутку залежить не тільки від ефективності безпосереднього обробітку землі, а й ще від обраної організаційно-правової моделі самостійного господарювання.

Великі нав’язують свої правила малим. Орендарі та агрохолдинги пишуть закони “під себе” й проти власників землі. Орендарі й агрохолдинги нав’язують свої правила в земельних відносинах. Орендарі й агрохолдинги не платять податки, а власнику землі “виставляють” податкові зобов’язання. Така ситуація спонукає на спільні та об’єднавчі дії власників землі.

Читайте: Тварюки, або неПодаток на землю – як орендарі дурять власників землі

Працювати на умовах, на яких працюють орендарі, можна через співпрацю з Всеукраїнським Товариством Власників Землі (ВсеТВЗ).

ВсеТВЗ – об’єднуюча власників землі організація, яка веде бухгалтерський, податковий та правовий облік. Участь у ВсеТВЗ забезпечує власнику землі  умови продажу врожаю як для орендарів. Все що не можливо (економічно не можливо) одному чи кільком одноосібникам власникам землі стає можливим через участь у ВсеТВЗ.

Прибуток власника землі з 1 гектару завдяки участі у ВсеТВЗ буде збільшено завдяки правильній організації податкового, бухгалтерського та правового обліку на 3-10 тис. гривень з 1 гектару землі з урахуванням того, що всі податки будуть сплачені.

Відповідно, врожай, який продається одноосібником купується дешевше на 20-30%. Причиною цьому є відсутність можливості у одноосібника надати покупцеві врожаю податкову накладну.

Держава, громади, податкова будуть посилювати контроль за неплатниками податків від землі та діяльності на ній й змушувати платити одноосібника все необхідне. Зараз одноосібник без реєстрації суб’єктом підприємницької діяльності повинен заплатити податок на землю, та прибутковий й військовий податки (18%+1,5%). Такі податки є також тягарем для одноосібника і негативно впливають на його ефективність, як користувача землею.

Реєстрація одноосібника як суб’єкта підприємницької діяльності (ФОПом) не платником ПДВ не призведе до можливості збільшити ціну на врожай, а тільки добавить необхідність звітуватися по податках й сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ – не менше 15 тис. грн на рік), податок на доходи фізичних осіб (ПДФО – 18%), військовий збір (ВЗ – 1,5%), податок на землю (ПЗ буде 5% від нормативно грошової оцінки – 1500-2000 грн). Ці додаткові витрати для одноосібників також не з приємних.

Читайте: Збільшення прибутку від землі для одноосібників та інших власників землі

Щоб мати можливість одноосібнику-власнику землі продавати врожай за ціною, як й юридичній особі-платнику податку на додану вартість, одноосібнику-власнику необхідно стати платником податку на додану вартість і вести податковий облік. Ведення податкового обліку має свої витрати – в першу чергу це витрати на оплату послуг бухгалтера та обслуговування ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Оплата бухгалтеру для ведення щомісячного податкового обліку може становити мінімум від 24 до 36 тис. гривень. Матеріальні витрати на ведення обліку становлять до 4 тис. гривень на рік. Таке навантаження від ведення податкового обліку в 28-40 тис. гривень на рік є не підйомним або створює збиток для власника землі.

Якщо у власника землі 4 гектари, то додаткові витрати на податковий облік будуть 7-10 тис. гривень на 1 гектар.

Уникнути податкового тиску, законно не платити податки (ЄСВ, ПДФО, ВЗ, ПЗ) та збільшити прибуток з 1 гектару  одноосібнику допоможе участь у Всеукраїнському Товаристві Власників Землі (ВсеТВЗ).

Через участь у ВсеТВЗ самостійник, власник землі, отримає ті переваги, які мають орендарі при оподаткуванні, а разом з ними і збільшення прибутку від землі та зменшення ризикованості рослинництва.

ВсеТВЗ працює як для власників землі, у яких є гроші, так і для тих власників землі у яких не має грошей для обробітку землі.

В земельних відносинах багатіють разом. Бідніють поодинці!

Телефонуйте з приводу співпраці – 0972257375

Що таке ВсеТВЗ більш детально читайте в статті ВСЕ В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ – ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ (тисніть).

І нагадуємо…

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ - СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

МИ ЄДИНІ, ХТО:

  • ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

  • ЗА ПРАВО ВІЛЬНОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЛЕЮ

  • ЗА НЕПЕРЕУКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ

  • ЗА САМОСТІЙНЕ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ВЛАСНІЙ ЗЕМЛІ

  • ЗА ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДІВ ВІД ЗЕМЛІ У ЇЇ ВЛАСНИКІВ В 2-4 РАЗИ

  • ЗА ТОВАРИСТВА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ

ТИСНІТЬ  https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

Читайте: Про прогресивні земельні відносини та право розривати договір оренди землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, всеукраїнське товариство власників землі, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всетвз

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.