неділя, 15 грудня 2024 г.
Олігархи та земельні орендарі не платять податки!

Олігархи та земельні орендарі не платять податки!

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Я написав цей текст тому, що побачив, як представник одного з олігархів написав про те, “скільки податків вони сплатили минулого року”. Маю сказати: а нічогісінько ви не платите – ні раніше, ні зараз! Разом з вами не платять нічого й інші олігархи, супербізнесмени та орендарі землі. Й “Нова пошта” нічого не платить – на відміну від державної “Укрпошти”.

Всю виробничу діяльність бізнесмени затіяли не для сплати податків, створення робочих місць чи розвитку економіки країни, а для того, щоб збагачувати виключно себе особисто.

Звичайні українці та державні підприємства витягують зараз наповнення бюджету. Чи не час вже повертати українцям державу з землею, надрами та підприємствами?

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Тепер деталі.

За оперативними даними Державної казначейської служби, у березні 2022 року до загального фонду державного бюджету надійшло 103,4 млрд гривень. Місячний розпис виконано на 92,9%.

Основні надходження були отримані за рахунок таких платежів:

  • дивідендів від підприємств з державною часткою – 32,5 млрд гривень;

  • податку на прибуток підприємств – 26,6 млрд гривень;

  • податку на додану вартість (ПДВ) – 22,6 млрд гривень;

  • податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 9,8 млрд гривень;

  • рентної плати за користування надрами – 6,3 млрд гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування за березень 2022 року становили 27,8 млрд гривень.

Ці дані говорять, що бюджет наповнився виключно за рахунок державних підприємств та звичайних (не бізнесменів-підприємців) українців.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

32,5 млрд гривень дивідендів від державних організацій (підприємств, установ) – це більше 30% надходжень бюджету. І ще хтось каже, що державне неефективне?!

Єдиним податком, яке сплачує підприємство, є податок на прибуток і те, якщо воно такий прибуток показує. За іншими податками підприємство є звичайним перерахуйчиком – податковим агентом.

Так! ПДВ сплачує кінцевий споживач -  ми з вами на касі умовного магазину. А підприємство лише перераховує – перерахуйчик. Доречно зауважити, що ПДВ – прекрасний податок, який через бюджет має перерозподіляти доходи від “багатих” до “бідних”, й тим самим виконувати функцію соціальної економіки.

Податок на доходи фізичних осіб – тут з самої назви все зрозуміло. Підприємство і в цьому випадку є перерахуйчиком.

Базою для військового збору є заробітна плата, тобто, військовим збором обкладається праця звичайних українців-трударів, а підприємство – перерахуйчик.

Єдиний соціальний внесок – це теж про українців-трударів, які його заробляють зараз для інших. В цій ситуації підприємство – перерахуйчик.

Рентна плата за користування надрами – саме по собі звучить абсурдно. Надра використовують, а не користуються. Саме поняття “рента” передбачає розподіл доходу. Фактично українці діляться доходом з якихось незрозумілих причин з якимись незрозумілими в економічному сенсі олігархами. Зрозуміло й тут, що рента – то державне й народне, а підприємство-крадій перераховує дохід, тобто відкуповується, щоб красти й надалі.

Податок на прибуток – податок від якого легше всього підприємству закосити й показати абсолютний нуль. Орендарі землі взагалі звільнені від податку на прибуток. Тому податок на прибуток платять виключно державні підприємства.

Читайте: Влада навіть в цей час краде у українського народу: Сольський і Ко – новий аграрний олігархат на народних землях!

Як бачимо, всі податки сформовані звичайними українцями та державою, яка належить українцям. В цій історії олігархи, супербізнесмени та орендарі існують тільки з метою вкрасти.

От ми і маємо, що влада говорить про якийсь бізнес, який не сплачує податки, про його підтримку й вмовляння бізнесу щось робити під час війни, а у відповідь тиша.

Єдина з цього приводу думка – недолуга влада.

Орендарі не платять, олігархи не платять, то для чого нам ці паразити?

Нам, українцям, необхідно усвідомити, що тільки ми самі можемо вилазити з цього лайна, в яке нас в тягнули. Нам необхідний перехід до мобілізаційної економіки та ротація в органах влади.

Обов`язково для читання та використання в управлінні державою:

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА!

ЗА УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ БЕЗ ОКУПАНТІВ ТА ОРЕНДАРІВ-ОКУПАНТІВ!

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (загальні положення)

План Зеленського: мобілізаційна економіка України вже зараз!

Для уряду та офісу Президента: Мобілізаційна економіка – загальні положення та механізми

Мобілізаційна економіка під час війни

Роман Головін, голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

КиївВлада

Теги: новини україни, націоналізація, народна земельна реформа, олігархи не платять податки, земельні орендарі не платять податки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.