понедельник, 17 мая 2021 г.
Фофан Кличко

Фофан Кличко

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Не той дурний, хто в фофани (*) грає, а той, кому бути доведеться

Приказка

От вже постало питання й по Києву, який все більше деградує, відданий на (напів)кримінальний та лихварський аутсорсинг: від доріг – до зупинок, від комунальних підприємств – до водія трамваю. У Кличка брак кадрів, а головне відсутня система підбору кадрів – треба “нова кров” й нове мислення. Не змінюєш ситуацію сам, міняють ситуацію тобі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Великий будівельник та мультиплікатор країни Кирил Тимошенко (той, що заступник керівника Офісу президента Андрія Єрмака) у вчорашньому ефірі “Свободи слова” на ICTV заявив стосовно київської міської влади (читайте – Віталія Кличка) та мостів, що ця влада (тобто Кличко) тільки обіцяє, просить гроші – й нічого не робить. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

То ж тепер Кирило Тимошенко обіцяє особисто зайнятися мостами й транспортно-мостовими розв’язками у Києві, а більш конкретно – Дарницьким та Подільсько-Воскресенським шляхопроводами. Як то кажуть припли – догрався Віталік зі своїми чудо-менеджерами, що Києвом займатиметься  президент.

Київ – солоденький в усіх сенсах для Офісу президента (Кирила Тимошенка і його начальника) й самого Володимира Зеленського. І такими кроками “Великого будівництва” в Києві (читайте – прихвату Києва) Офіс президента вбиває багато зайців.


Думаю, що вибивання Кличка з сідла священної корови не обмежиться великим будівництвом мостів та транспортно-мостових розв’язок. Вибивання Кличка можливе за однієї умови: якщо все продовжиться, як і почалося, за раніше описаним мною сценарієм під назвою “Комуналізація”, яка вирішує питання повернення киянам “Київводоканалу” та “Київхлібу” та розбудови метро за кілька років, а не десятиліть. Вдаватися в деталі не буду, бо тут все просто для мене й чомусь складно для усвідомлення іншими. 

Що це все означає, в тому числі, для Віталія Кличка.

  1. Кличко – можливий кандидат в президенти. Забрати у нього ініціативу в Києві – значить зменшити й навіть позбавити шансів, бажання, настрою, можливостей щодо реалізації президентських амбіцій. Звісно, Віталій – не олігарх, в 90-ті підприємства критичної інфраструктури не приватизував. Але він веселий та красивий спортсмен, “не зайка і не заїка”. І, якщо він почне комуналізацію першим (розпочинаючи з землі), то матиме гарні стартові позиції. Тому Офіс президента хоче утримувати ці позиції в контрольованих межах, а ресурси для цього у Банкової є.

  2. “УДАР” може піти на вибори до Верховної Ради. Базовим регіоном для партії має стати Київ. Через це знов таки тут необхідна історія успіху – в інтересах громади, інтересах народу – для чого потрібна саме комуналізація. І це друга причина, через яку Офіс президента, як мінімум, буде намагатись тримати Кличка під контролем та самостійно набиратимуть бали на неспроможності Кличка.

Тут питання до самого Кличка: а що буде, якщо мер не втримає Київ – священну корову? Чи зможе він після цього навіть мріяти про президентство чи переможний похід “УДАРу” до Ради? 

Чи є у Віталіка шанси втриматись у сідлі? Так, є. Треба дослухатись порад як і раніше,  налагодити роботу з кадрами з новим мисленням. Одним екс-губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером чи колишнім мером Нью-Йорку Рудольфом Джуліані на цей раз не обійтись – я дам нові й грунтовніші.

Звісно, хоча може бути й так, що: “Або шах помре, або ішак здохне”. Але ж завжди треба пам'ятати, Віталік, що ти боксуєш так, як тобі дозволяє суперник.

Читайте:

Свободу Києву! Нова комунальна стратегія

Нова комунальна стратегія Києва

Де взяти гроші Кличку і Гройсману

Парковка Кличка: повна комуналізація Києва в інтересах столичної громади та кожного киянина

* Фофан:

а) карткова гра, в якій програвшого так і називали “фофан”;

б) архаїчний синонім слова “простак”;

в) в кримінальному жаргоні – жертва злочину, що легко піддається на виверт злочинця.

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, виталий кличко, владимир зеленский, удар, андрей ермак, подольско воскресенский мост, роман головин, дарницкий мост, большая стройка, Кирилл Тимошенко, коммунализация

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В центре Ирпеня автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе (видео)
17:03
В Киеве открыли световой фонтан у памятника основателям Киева (фото)
16:05
Полиция Киевщины задержала двух мужчин, воровавших топливо из грузовиков (видео)
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
Календарь событий
Киев разрешили застраивать без Генерального плана до конца 2024 года
14 мая 2021 г. 09:00
Киев разрешили застраивать без Генерального плана до конца 2024 года
Руководство Киевской горгосадминистрации (КГГА), вероятно, больше не заинтересовано в утверждении “нового генплана столицы” (документ разрабатывают с 2008 года). С подачи руководства этого органа депутаты Киевсовета 13 мая 2021 года утвердили решение, позволяющее застройщикам самостоятельно разработать 220 Детальных планов территории (ДПТ). После утверждения горсоветом эти документы регламентируют застройку определенных локаций конкретными объектами и, по замыслу руководства градостроительного департамента КГГА, “покроют” своим действием весь город. Бизнесу это поможет беспрепятственного строить в Киеве новые коммерческие объекты без учета требований действующего Генплана, и легализовать все ранее построенное на сомнительных основаниях. Горожанам явно стоит ожидать очередного витка уплотняющей жилой застройки на фоне дефицита школ, садиков и больниц.
“Откаты” и “золотые подгузники”: правоохранители выявили ряд злоупотреблений в Департаменте соцполитики КГГА
13 мая 2021 г. 10:00
“Откаты” и “золотые подгузники”: правоохранители выявили ряд злоупотреблений в Департаменте соцполитики КГГА
СБУ и ГБР продолжают расследовать обстоятельства “бюджетных распилов”, вероятно, организованных  должностными лицами Департамента социальной политики Киевской горгосадминистрации (КГГА). Блюстители закона уверяют, что одна из экс-работниц этого департамента регулярно получала 10-процентные “откаты” с каждого контракта прямо в машине своего супруга и там же передавала денежные средства своему прямому руководителю. Кроме того, правоохранители подсчитали, что сотрудничество указанной структуры КГГА с тремя частными компаниями в 2017-2019 годах привело к потере бюджетом Киева около 6 млн гривен (по новым данным – 13,5 млрд гривен). Вероятно, что во главе этих схем стоял теперь уже экс-директор Департамента соцполитики КГГА Юрий Крикунов (на фото слева).