вторник, 29 сентября 2020 г.

Кличко провів фіктивний конкурс в інтересах крупних гравців торгових МАФів, - Віктор Глеба

Кличко провів фіктивний конкурс в інтересах крупних гравців торгових МАФів, - Віктор Глеба

Експерт з містобування Віктор Глеба розповів про те, як мер Києва Віталій Кличко провернув аферу з зупинковими комплексами столиці, віддавши їх під торгові точки “своїх” людей. А також пообіцяв розслідувати діяльність Віталія Кличко з незаконного розміщення МАФів у столиці.

Про це KV стало відомо з повідомлення експерта з містобудування, члена-кореспондента Української академії архітектури Віктора Глеби на його сторінці в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“З перших днів свого перебування на посаді голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Кличко зі своїм другом Дмитром Білоцерковцем зайнялись бізнесом на кіосках. Кіоски підприємців вони зносили, а на їх місце ставили свої. Так, наприклад, "Київхліб" розмістився на тих місцях, де роками підприємці торгували згідно наданих законних документів. Але найбільшою МАФовою аферою очільника президентської гілки влади та одночасно голови Київради (мера) стали зупинкові комплекси: 1. Прикриваючись бюджетними програмами, Віталій Кличко розмістив свої кіоски в нових зупинкових комплексах. 2. Департамент Містобудування і архітектури КМДА, в особі Горбача, погодив розміщення торгових точок на інженерних мережах, з порушенням будівельних норм та правил благоустрою. 3. Під особистим патронатом Кличка-мера і його МАФової руки Дмитра Білоцерковця проведено фіктивний конкурс в інтересах крупних гравців торгових тимчасових споруд. На конкурс виставлено 994 зупинки (28 лотів), із яких половина ввійшла в три мега-лоти, де зібрані найбільш комерційно привабливі зупинки”, – розповів Глеба.

Читайте: Кличко под шумок утвердил победителей скандального инвестконкурса на обустройство остановок общественного транспорта

На його переконання, підготовка умов конкурсу та прийняття рішення про його проведення проводились кулуарно, без публічних обговорень, без залучення громадськості та зацікавлених сторін. Крім того, при підготовці зазначеного конкурсу відповідальні підрозділи КМДА не врахували інтереси представників малого та середнього бізнесу і прийняли рішення демонтувати 872 зупинкових комплекси існуючих інвесторів.

Також Віктор Глеба навів думки інших експертів та учасників ринку з приводу проведення Кличком фіктивного конкурсу.

За словами Віктора Глеби, на прес-конференції, яка пройшла 16 січня 2018 року, президент асоціації “Спілка інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва” Сергій Корнієвський розповів, що на пропозицію призупинити проведення конкурсу та провести переговори щодо врегулювання даного питання з існуючими власниками зупинкових комплексів КМДА не реагує. На його думку, дії структурних підрозділів КМДА, відповідальних за організацію і проведення конкурсу, порушують права підприємців. Представники малого бізнесу не в змозі профінансувати запропоновані мега-лоти, які заявлені на конкурсі.

Читайте: Предприниматели Киева призывают Кличко отменить инвестиционный конкурс по обустройству и содержанию остановок (видео)

Голова громадської ради при Державній регуляторній службі Сергій Доротич, як зазначив експерт, відмітив, що перелік лотів дивно сформований: “Зазначене рішення було прийнято, на наше переконання, на користь певних третіх осіб... Такі рішення вбивають інвестиційний потенціал міста Києва. У інвестора немає ніякої впевненості, що правила не змінять у майбутньому”.


У коментарях до свого допису Глеба пообіцяв розслідувати діяльність Віталія Кличко з незаконного розміщення МАФів.

“Особисто Кличко та його друг Поворозник провернули аферу з розміщенням торгових точок "любих друзів" мера з облаштуванням зупинок за рахунок бюджетних програм оновлення і благоустрою. Ми починаємо розслідування про МАФіозну складову роботи КМДА”, – заявив експерт.

Читайте: Первого замглаву КГГА Николая Поворозника просят отменить результаты инвестконкурса на обустройство столичных остановок

Фото: Фейсбук Віктора Глеби

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: маф, позиція, новини києва, Віталій Кличко, мер, віктор глеба, зупинкові комплекси, микола поворозник, дмитро білоцерковець

вторник, 29 сентября 2020 г.
15:08
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:27
Полиция задержала 8 человек за блокирование строительства на Подоле с целью завладения жилкомплексом
19:01
Київщина займає третє місце в Україні за залученням капітальних інвестицій
18:51
Минкультуры собирается остановить ликвидацию отдела контроля при Департаменте культуры КГГА
18:42
У столиці з’явиться міська цільова програма з протидії насильству
18:25
А136 – новый уровень жизни в Киеве, - DIM
18:24
Против мэра Броваров, секретаря Броварского горсовета и местного нардепа-мажоритарщика открыто уголовное производство по факту препятствования работе теризбиркома
18:12
Віталій Кличко вшанував пам’ять жертв Бабиного Яру (фото)
18:02
В возрасте 74 лет скончался известный киевский фотограф Виктор Марущенко
17:51
Василь Володін: “За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро”
17:42
Синоптики предупредили о сильном ветре в Киеве завтра, 30 сентября
17:21
Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами
17:03
Отдел продаж ЖК “Сырецкие Сады” отпраздновал новоселье, - СК “Интергал-Буд”
17:00
Олександр Густєлєв: “Будівництво метро на Виноградар не припиняється ні на день. Роботи проводяться одночасно на 6-ти будівельних майданчиках” (фото)
16:48
Темпи “Великого будівництва” на Київщині йдуть за планом, – Василь Володін
16:40
У Києві запустили пілотний проект соціального таксі для дітей з інвалідністю
Календарь событий