вівторок, 19 березня 2024 г.
Операция “Парковка”: падение “агент Нимас” и благодарность Белоцерковца

Операция “Парковка”: падение “агент Нимас” и благодарность Белоцерковца

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Любитель продавать коррупцию на конкурсной основе, народный депутат и советник мэра Киева Дмитрий Белоцерковец похвалил продажу обустройства двух парковок частным лицам. Мол, это принцип справедливой конкуренции и чистой монетизации, который позволит уйти от известной коррупции в парковочной сфере города, а также обеспечит дополнительный доход бюджету.

Белоцерковцу, как бывшему депутату Киевсовета, не лишним будет вспомнить, что решением столичного горсовета N 930/1591 от 26 июня 2007 года единственным оператором по парковке и взиманию парковочного сбора определено коммунальеное предприятие (КП) “Киевтранспарксервис”.

И, продавая права на парковку и взимание сбора, “Киевтранспарксервис” выходит за границы собственных полномочий. И что, в его уставе написано, что КП может определять операторов по оказанию услуг платной парковки? По уставу можно делать все, что не запрещено. А депутаты Киевсовета четко запретили это “Киевтранспарксервису”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Но тут вопрос в (не)способности и.о. директора КП Александра Нимаса управлять вверенным киевлянами имуществом. А также сомнительной компетентности директора Департамента транспортной инфраструктуры Киевской городской государственной администрации (КГГА) Сергея Симонова и его куратора, замглавы КГГА Дмитрия Давтяна.

Разве ожидал Виталий Кличко, сменив уже кучу руководителя “Киевтранспарксервиса”, что доходы предприятия не растут, а его активы уходят с молотка?

А теперь конкретно о том, что продано.

Лот №1 - обустройства парковки на 92 автомобиля, в том числе, девяти авто для людей с ограниченными возможностями (бесплатно) на ул. Спортивной - возле ксс НСК “Олимпийский”.

Стартовая цена была 57,9 тыс. гривен. Победу частное лицо одержало за 250,1 тыс. гривен. Фиксированный ежемесячный платеж – 69 тыс. 720 гривен в месяц. Совокупно с этой парковки город должен будет получить 1,086 млн гривен в год.

Но на ул. Спортивной, 1, за КП “Киевтранспарксервис” числятся не 92, а 213 мест! Получается из расчета 10 гривен в час, по восемь часов в день на протяжении года - 6,2 млн гривен сборов.

А если еще и неучтенную парковку на ул.Эспланадной прихватить - так и вовсе хорошо получается. Только хорошо не для киевлян, а похоже, для Дмитрия Белоцерковца.

Лот №2 - на ул. Курской, 13-б, в, е продано право на размещение 26 автомобилей, в том числе, трех авто (бесплатно) для людей с ограниченными возможностями.

Стартовая цена была 37 тыс. 260 гривен. Частник победил с платежом в размере 112 тыс. гривен. Фиксированный ежемесячный платеж – 5,3 тыс. гривен. Совокупно с этой парковки город получит в год 176 тыс. гривен.

А в этой локации на Курской, между прочим, раньше числилось 41 паркоместо! Дальше считать, полагаю, уже смысла нет.

Хочу только задать вопрос: Дмитрий, где тут дополнительный доход и где тут честная конкуренция и какая-то монетизация?

Так может “нимас” (в переводе с иврита - хватит) разбазаривать имущество киевлян?

Читайте: Операция “Парковка”: провал “агента Нимас”

Роман Головин, кандидат наук по государственному управлению

KиевVласть

Теги: новости киева, коррупция, дмитрий давтян, сергей симонов, торги, парковки, воровство, александр нимас

вівторок, 19 березня 2024 г.
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.