суббота, 31 июля 2021 г.

“Вчителі – це одна з найбільш незахищених верств населення. Місцева влада просто їх не чує”, - кандидат в депутати Київради від партії “За Майбутнє” Кривошея

“Вчителі – це одна з найбільш незахищених верств населення. Місцева влада просто їх не чує”, - кандидат в депутати Київради від партії “За Майбутнє” Кривошея

Кандидат до Київради Генадій Кривошея заявляє, що команда, яка йде з кандидатом в мери Сергієм Гусовським підтримує законопроект про захист освітян, який зареєструвала депутатська група “За Майбутнє” у Верховній Раді. Цей законопроект №3036а передбачає обов’язкове державне страхування усіх категорій викладачів на випадок захворювання на коронавірус. 

Про це KV стало відомо з заяви одного з кандидатів від партії “За Майбутнє”, народного депутата 8 скликання Генадія Кривошеї. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“В умовах пандемії парламент зараз подумав про себе, але чомусь не подумав про вчителів” – говорить він. 

Він звернув увагу на те, що вчителі не мають соціальної підтримки при тому, що зараз в умовах пандемії саме освітяни, так само, як і лікарі, знаходяться серед найбільш небезпечних професій. 

Кандидат до Київради наголосив, що команда, яка йде з кандидатом в мери Сергієм Гусовським підтримує законопроект про захист освітян, який зареєструвала депутатська група “За Майбутнє” у Верховній Раді. Цей законопроект №3036а передбачає обов’язкове державне страхування усіх категорій викладачів на випадок захворювання на коронавірус. Також, був зареєстрований законопроект №3052а, який стосується відновлення графіку зростання посадових окладів освітян. За прогнозами депутатів, на початок 2023 року мінімальна заробітна плата вчителів має досягти чотирьох прожиткових мінімумів.

Крім того, Геннадій Кривошея звертає увагу і на відповідальність місцевої влади.

 “Існують катастрофічні проблеми з технічним забезпеченням шкіл. Неможливо проводити дистанційне навчання через брак камер для трансляцій. Антисептики  низької якості. В деяких школах навіть немає персоналу для прибирання. Це все проблеми, які мають вирішуватися на рівні міста”, – заявив кандидат у депутати Київради у Печерському районі від партії “За Майбутнє”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Напередодні Дня вчителя  кандидати у депутати Київради від партії “За Майбутнє” зустрілися з працівниками освіти Печерського та Солом’янського районів. Захід відбувся за ініціативи кандидата на посаду мера Києва Сергія Гусовського. 

За словами представників партії, головна мета такої зустрічі – почути проблеми освітян в умовах пандемії Covid-19 з перших уст, а не через керівників департаментів. 

Читайте: “Кияни не повинні піддаватися на маніпуляції політичних статистів”, – Сергій Гусовський

Фото: прес-служба “За Майбутнє”

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киева, карантин, верховная рада, мнение, позиция, мэр, вру, законопроект, местные выборы, сергей гусовский, мэр киева, За майбутнє, сергій гусовський, мер Київ, генадій кривошея, паламент

суббота, 31 июля 2021 г.
10:06
Более двух миллионов украинцев уже полностью привиты от COVID-19
09:11
Сопредседатель “УДАРа” в Киевсовете и бывший замгенпрокурора спасли главу набсовета “Укроборонпрома" от избиения экс-секретарем СНБО (фото)
09:00
Кличко медлит с принятием Генплана, потому что, возможно, не все проекты Комарницкого успели вставить в документ, - Беловол
07:15
Сегодня, 31 июля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 31 июля 2021 года
пятница, 30 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 31 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
На выходных, 31 июля - 1 августа, в Киеве ожидается чрезвычайный уровень пожарной опасности
20:04
Столичную власть просят предусмотреть финансирование строительства новых учебных заведений в одном из микрорайонов Соломенки
19:45
На Киевщине оглашен приговор иностранцу-наркокурьеру, который ввез в Украину в желудке более 1 кг кокаина
19:28
Деснянская РГА сообщила, где в ближайшее время проведут санитарную обрезку деревьев (адреса)
19:07
Перемоги на олімпіадах залежать від розвитку масового спорту, – Палатний з “УДАРу”
19:05
Столичную власть попросили изменить режим работы светофора на границе Киева и Коцюбинского
18:44
“Киевзеленстрой” отчитался об обработке 100 гектаров столичных земель препаратом против амброзии (видео)
18:31
Во вторник под зданиями МВД и Офиса Генпрокурора пройдут митинги столичных предпринимателей
18:21
В Броварах со 2 августа проезд с ул Ярослава Мудрого на ул Михаила Грушевского будет частично перекрыт (схема)
18:00
Общины Вышгородского района просят “Слуг народа” явиться на сессию райсовета
Календарь событий