вторник, 13 апреля 2021 г.

“Слуга Народу” розраховує отримати більше третини мандатів в Київській обласній раді - Олександр Дубінський

“Слуга Народу” розраховує отримати більше третини мандатів в Київській обласній раді - Олександр Дубінський

Партія “Слуга Народу” розраховує отримати 35% місць у Київській обласній раді на місцевих виборах 25 жовтня, завдяки правильному відбору кандидатів та роботі з виборцями. А головне завдання партії – припинити безкарність політичних еліт та допомогти жителям Київщини стати справжніми громадянами.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту Київського обласного виборчого штабу “Слуги Народу” із посилання на ефір голови Київської обласної організації партії, народного депутата Олександра Дубінського (94 округ) в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“… можу відповідати тільки за Київську область, я нею займаюся. За соціологією ми розраховуємо отримати 30-35% мандатів в облраді і приблизно 60% мандатів – в окремих ОТГ. (Це все можливо. – Ред.) завдяки правильній роботі з кандидатами та правильній політично вибудуваній системі підбору цих кандидатів. Ми спираємося на думку місцевих жителів і не граємо в історію “а давайте ми покличемо когось, хто зі мною вчився / товаришував / сидів / хворів / пив / курив / розважався”. Ні, у нас такого підходу немає, і саме тому в нас все нормально”, – запевнив Олександр Дубінський.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Народний депутат наголосив, що в будь-якій державі найважливіше – це базові принципи та базові цінності, якими мають бути права людини та сам громадянин.

“Є маленькі люди, ті самі, до яких закон суворий, а є люди, які можуть на цей закон наплювати. Саме ось ця байдужість до закону, Конституції, базових принципів та прав людини призводить до того, що відбувається. До такого дискурсу, коли взагалі наплювати на те, хто нами керує, – свій шматочок схопити в кишеню та бігти”, – зазначив політик.

Олександр Дубінський висловив жаль, що українці останнім часом підмінили поняття суспільних цінностей персоналіями: “Ми чомусь говоримо про те, як поводитиметься той чи інший політик, але давайте порушувати питання від самого низу. Чому держава ставиться до нас як до худоби, але при цьому до самої себе, представників держави, ставиться як до богів? Ось це головна проблема, про яку треба говорити сьогодні”.

Також керівник Київської обласної організації “Слуги Народу” підкреслив, що сьогодні основна причина проблем українського суспільства, як і будь-якого іншого пострадянського суспільства, – це неготовність людей відстоювати свої права.

“Поговорили, а хтось навіть і не поговорив, комусь взагалі плювати на те, що відбувається. І, в принципі, ось цією безкарністю громадською, відсутністю результату за свої дії, злочини або бездіяльність і користуються політики завжди. На жаль, користуються недовго або, на щастя, недовго, тому що ми все ж таки бачимо, як слабшають рейтинги політичних сил, які починають втрачати політичну довіру виборців. І це головна ситуація, яка нас повинна приводити до усвідомленого вибору на найближчих виборах 25 жовтня”, – резюмував Олександр Дубінський.

Як відомо, на місцевих виборах 25 жовтня команду “Слуги Народу” на Київщині президент України Володимир Зеленський довірив очолити народному депутатові Олександру Дубінському.

Фото: надано прес-службою Олександра Дубінського

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, мнение, владимир зеленский, местные выборы 2020, народный депутат, александр дубинский, украинка, областной совет, 94 округ, киевская областная организация слуги народа

вторник, 13 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В Киеве продлили запрет на проведение ярмарок
20:26
С улиц Киева должны убрать 71 элемент благоустройства (адреса)
20:04
На Киевщине в результате пожара погибла женщина (видео)
19:43
Голосеевская РГА собирается отменить аукцион по передаче в аренду помещения для приемных депутатов Киевсовета
19:25
Директор Департамента экономики и инвестиций КГГА Наталья Мельник в прошлом году продала землю и стала больше зарабатывать
19:08
Рада отклонила предложение Кабмина штрафовать за нарушение обязательной самоизоляции
19:02
В Киеве заведующего патологоанатомическим отделением и врача задержали за вымогательство при выдаче тела умершей от COVID-19 (фото)
18:42
Правоохранители проводят обыск в офисе и павильонах ВДНХ, а также в квартире гендиректора выставочного комплекса
18:41
ВР приняла закон о реструктуризации валютных долгов по ипотеке
18:25
Доход временно исполняющего обязанности министра энергетики Юрия Витренко в 2020 году составил более 288 млн гривен
18:20
В Киеве появится инклюзивный туристический маршрут
18:01
На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac / Sinovac Biotech
17:52
Учитывая эпидемию коронавируса, Рада разрешила выпускникам школ не проходить госаттестацию
17:44
Дмитрий Гурин в ВР заработал в 2020 году вдвое меньше, чем будучи предпринимателем в 2019-м
17:41
Виталий Кличко: На Дарницкой ТЭЦ уже установили два новых электрофильтра газоочистки и до конца года введут в эксплуатацию еще один (фото)
Календарь событий