понедельник, 17 января 2022 г.

Партія “За Майбутнє” представила своє бачення розвитку Обухова

Партія “За Майбутнє” представила своє бачення розвитку Обухова

Відкритий форум партії “За Майбутнє”, присвячений обговоренню соціальних проблем громад, відбувся в Обухові 8 вересня. До лав партії долучилися чинні депутати місцевих рад, а також вчителі, підприємці, спортсмени. 

Як передає кореспондент KV,  в рамках Відкритого форуму політичної партії “За Майбутнє” стартувало обговорення проблем регіону та шляхів їх вирішення. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Учасники форуму обговорювали різні питання, що стосуються як Обухівщини та Київщини у цілому, так і усієї України – це, зокрема, недоречність введення ринку землі, потребу у поглибленні децентралізації, необхідність системної підтримки спорту тощо, та окреслили коло проблем, на яких концентруватимуться представники партії “За Майбутнє” у своїй професійній та громадській діяльності.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Голова Київського обласного осередку партії “За Майбутнє” Ярослав Москаленко наголосив на тому, що в умовах слабкої центральної влади та її недолугої політики на перший план виходять місцеві механізми, які громади отримали завдяки децентралізації та заснуванню об'єднаних територіальних громад. Однак цими механізмами ще треба вміти скористатися.

“Нам вдалося створити дієву платформу для справжніх професіоналів своєї справи… Ми беремо участь у виборах, щоб розвивати нашу Київщину. І ми розуміємо, що це виклик. Потрібно брати на себе відповідальність та зшивати нашу область, нашу країну. Не кожна ОТГ буде з профіцитом, будуть і ті, які не матимуть достатньо грошей на забезпечення шкіл та лікарень. Цього не розуміють сьогодні в Кабміні, адже там нові обличчя, які раніше і магазином не керували. Тому ми йдемо на вибори. Тому ми йдемо перемагати, адже треба рятувати країну”, – наголосив він.

Голова депутатської групи “За Майбутнє” в Київській обласній раді Ярослав Добрянський заявив, що одним з першочергових завдань має бути порятунок бізнесу та підприємництва. У партії називають це “економічним патріотизмом”.

“Мене часто запитують: а чи є у вас якійсь критерії по відбору кандидатів на місцеві вибори? Так, є! Це фаховість та наявність дієвої команди. Це головне. Саме тому, партії “За Майбутнє” вдається об’єднати Київщину. У наших лавах справжні фахівці та патріоти своєї землі. І ключовий напрямок нашої діяльності – це промисловість, це економічний патріотизм. Ми захистимо українського підприємця. Того, що створює робочі місця, що платить податки в бюджет своє громади. Адже ми розуміємо, буде сильна економіка – будуть заможні українці”, – наголосив Добрянський.

Як заявив меценат, голова правління громадської організації “Народна рада Обухова” Ігор Лавренюк, увага до місцевих проблем дозволила партії “За Майбутнє” зібрати у своїх рядах потужних фахівців у своїх галузях, які здатні до змін.

“Кольорова тротуарна плитка і квітучі клумби – не якась особлива заслуга очільника територіальної громади. Це його прямий обов’язок! Але цим зовнішнім антуражем прикриваються серйозні проблеми, які нагромаджуються роками і за них ніхто не береться. Це – несприятливі умови для розвитку бізнесу, недобудови і сотні обдурених інвесторів, черги в дитячі садки, переповнені класи, стан житлового фонду, практично повна відсутність фінансування сектору спорту і туризму, ігнорування культурних потреб громади. Я не був у жодній партії. І принципи політичної гігієни не дозволяють мені тиснути руку тим, хто веде нечесні ігри і по відношенню до виборців, і по відношенню до своїх опонентів. Але сьогоднішній момент все-таки вимагає політичного визначення. Тому я і моя команда зробили свій вибір на користь перспективної й амбітної партії “За майбутнє”, яка має на меті об’єднати професіоналів своєї справи. Під брендом цієї партії у нашій Обухівській команді ми об’єднуємо лікарів, педагогів, підприємців, людей гуманітарного напрямку, які компетентні у своїй сфері і які здатні змінити стан справ у нашій громаді”, – акцентував Ігор Лавренюк.

Про свої плани балотуватися від партії на голову ОТГ заявив депутат Нещерівської сільської ради сьомого скликання Богдан Аношин. Своє рішення він пояснює бажанням відновити через утворення об'єднаної територіальної громади перерваний зв'язок між владою і громадою села. Через відсутність цього зв’язку були зупинені важливі проєкти, зокрема ті, що направлені на дозвілля молодшого покоління.

“Після того, як ми вступили до ОТГ, зв'язок між владою і громадою села був втрачений. Землі комунальної власності і державної власності розподіляються зараз без погодження з депутатами і інформування мешканців Нещеріва. Не закінчені деякі проєкти – будівництво спортивних майданчиків, дитячих майданчиків. Також нами було прийняте рішення про виділення земельної ділянки [під будівництво дитсадка] згідно з генеральним планом села Нещеріва, у зв'язку з тим, що кількість дітей дошкільного віку збільшується. Це питання також заморожене. Тому я вирішив йти в політику з командою “За майбутнє”, оскільки я вірю у їхнє бажання щось змінити, щоб налагодити зв'язок громад, які входять до ОТГ, закінчити наші проєкти – будівництво спортивних майданчиків і дитячого садочка. Йду на вибори з чистим серцем і відкритою душею”, – додав Богдан Аношин.

Чимало спікерів взагалі зосередились на проблемах молодших жителів Обухівщини, зокрема, школярів. Так, спеціалістка з корекційної педагогіки та інклюзивності Інна Гаус заявила, що приєдналася до партії “За Майбутнє”, щоб запровадити спочатку в Обухові, а потім і в Україні якісну інклюзивну освіту.

“Ми сьогодні часто чуємо “інклюзивна освіта”, “інклюзивна школа”, “інклюзія в Україні”. Але насправді інклюзивна освіта в Україні виключно паперова, абсолютно непрактична. Тому сьогодні я тут, оскільки чітко розумію, як змінити цю ситуацію. Як зробити так, щоб інклюзивна освіта нарешті стала практичною, дієвою, результативною. Я сьогодні тут, бо розумію, як зробити ці перетворення на рівні нашого міста. А можливо згодом наш Обухів стане взірцем для усієї країни”, – заявила педагог.

Психолог Наталія Руденко наголосила, що одна з найважливіших навичок, яких необхідно набути у підлітковому віці – фінансова грамотність. А також – [необхідний] розвиток фінансового розуміння у підлітковому віці. Однак цього нашим підліткам дуже часто бракує.

А викладачка Національного педагогічного університету Євгенія Полікарпова заявила, що українські школярі мають настільки серйозні проблеми з емоційним інтелектом, що час говорити про введення у школі спеціальної дисципліни.

“Працюючи педагогом, я зіштовхнулася зі значною кількістю недоліків в освітній сфері. Значною прогалиною освітнього процесу в Україні, на мою думку, є низький рівень емоційного інтелекту серед школярів та студентів! Впровадження в школах дисципліни під назвою “емоційний інтелект” сприятиме боротьбі з неконтрольованою агресією та булінгом в навчальних закладах”, – вважає педагог.


Нагадаємо, 7 серпня у "Добропарку" Макарівського району відбувся форум партії "За майбутнє" ("ЗМ"). Партійці пояснили, навіщо вони йдуть у владу, презентували членів команди і визначили програмні цілі. Лідер партії Ігор Палиця заявив, що Київщина для презентаційного заходу вибрана не просто так, оскільки "зшивати країну потрібно саме з центру".

Читайте: “Мы намерены биться за наше будущее”: на Киевщине презентовали партию “За майбутнє” 

Фото: фейсбук-сторінка партії “За Майбутнє”

КиевVласть

Владислав Григор’єв

Теги: новости киевской области, новини київщини, позиция, позиція, киевоблсовет, кос, местные выборы, геннадий дикий, За майбутнє, ярослав москаленко, освіта, децентралізація, ярослав добрянский, игорь палица, обухів, київщина за майбутнє, обухівщина, ЗМ, євгенія полікарпова, ігор лавренюк, інна гаус

понедельник, 17 января 2022 г.
11:34
Захворювання на коронавірус виявили в 132 жителів Київщини
11:21
Печерский райсуд Киева определит меру пресечения Порошенко по “угольному” делу о госизмене
11:13
На Киевщине из-подо льда достали тело мужчины
11:01
Кличко во второй раз заболел COVID-19
10:43
В ноябре 2021 года киевляне оплатили 62% насчитанной коммуналки
10:25
Столичную власть просят очистить от снега проезжую часть и тротуары на улицах Кавалеридзе и Данченко
10:07
Порошенко прибыл из Варшавы в Киев и направился в Печерский суд, где ему изберут меру пресечения по делу о госизмене
10:03
Курс валют в Киеве: 17 января 2022 года
09:46
На прошлой неделе столичные спасатели ликвидировали 85 пожаров
09:22
Жителей Киева и Киевщины предупредили о сильном ветре
09:02
В минувшее воскресенье в Украине более 23 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 января 2022 года
воскресенье, 16 января 2022 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:51
В Василькове сегодня ночью на два часа отключат электричество во всем городе
17:31
На столичной стройке произошел инцидент, девелопер предлагает награду за помощь в розыске организаторов провокации
17:03
В Киеве на три дня отменили курсирование нескольких рейсов городской электрички
Календарь событий
Вместо водно-спортивной базы на Трухановом острове может появиться ресторан, баня и 14 коттеджей
17 января 2022 г. 11:00
Вместо водно-спортивной базы на Трухановом острове может появиться ресторан, баня и 14 коттеджей
В Киеве очередной скандал с так называемым “имуществом профсоюзов”. Благотворительная организация “ДОСК “Малая флотилия” заявила о рейдерском захвате водно-спортивной базы “Зенит” на Трухановом острове (Парковая дорога, 28). По всей видимости, киевляне больше не смогут заниматься там гребным спортом. Имущество базы было перерегистрировано на ООО “УСБ “Зенит”, которое имеет право заниматься в т.ч. отельным и ресторанным бизнесом. Законность такой перерегистрации вызывает большие сомнения и может обернуться “самовольной” застройкой рекреационных земель острова. В госреестре прав на недвижимое имущество  для ООО “УСБ “Зенит” недавно было зарегистрировано право собственности на ресторан, баню и 14 коттеджей, которые по факту на территории базы отсутствуют.