вторник, 11 мая 2021 г.

Партія “За Майбутнє” представила своє бачення розвитку Обухова

Партія “За Майбутнє” представила своє бачення розвитку Обухова

Відкритий форум партії “За Майбутнє”, присвячений обговоренню соціальних проблем громад, відбувся в Обухові 8 вересня. До лав партії долучилися чинні депутати місцевих рад, а також вчителі, підприємці, спортсмени. 

Як передає кореспондент KV,  в рамках Відкритого форуму політичної партії “За Майбутнє” стартувало обговорення проблем регіону та шляхів їх вирішення. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Учасники форуму обговорювали різні питання, що стосуються як Обухівщини та Київщини у цілому, так і усієї України – це, зокрема, недоречність введення ринку землі, потребу у поглибленні децентралізації, необхідність системної підтримки спорту тощо, та окреслили коло проблем, на яких концентруватимуться представники партії “За Майбутнє” у своїй професійній та громадській діяльності.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Голова Київського обласного осередку партії “За Майбутнє” Ярослав Москаленко наголосив на тому, що в умовах слабкої центральної влади та її недолугої політики на перший план виходять місцеві механізми, які громади отримали завдяки децентралізації та заснуванню об'єднаних територіальних громад. Однак цими механізмами ще треба вміти скористатися.

“Нам вдалося створити дієву платформу для справжніх професіоналів своєї справи… Ми беремо участь у виборах, щоб розвивати нашу Київщину. І ми розуміємо, що це виклик. Потрібно брати на себе відповідальність та зшивати нашу область, нашу країну. Не кожна ОТГ буде з профіцитом, будуть і ті, які не матимуть достатньо грошей на забезпечення шкіл та лікарень. Цього не розуміють сьогодні в Кабміні, адже там нові обличчя, які раніше і магазином не керували. Тому ми йдемо на вибори. Тому ми йдемо перемагати, адже треба рятувати країну”, – наголосив він.

Голова депутатської групи “За Майбутнє” в Київській обласній раді Ярослав Добрянський заявив, що одним з першочергових завдань має бути порятунок бізнесу та підприємництва. У партії називають це “економічним патріотизмом”.

“Мене часто запитують: а чи є у вас якійсь критерії по відбору кандидатів на місцеві вибори? Так, є! Це фаховість та наявність дієвої команди. Це головне. Саме тому, партії “За Майбутнє” вдається об’єднати Київщину. У наших лавах справжні фахівці та патріоти своєї землі. І ключовий напрямок нашої діяльності – це промисловість, це економічний патріотизм. Ми захистимо українського підприємця. Того, що створює робочі місця, що платить податки в бюджет своє громади. Адже ми розуміємо, буде сильна економіка – будуть заможні українці”, – наголосив Добрянський.

Як заявив меценат, голова правління громадської організації “Народна рада Обухова” Ігор Лавренюк, увага до місцевих проблем дозволила партії “За Майбутнє” зібрати у своїх рядах потужних фахівців у своїх галузях, які здатні до змін.

“Кольорова тротуарна плитка і квітучі клумби – не якась особлива заслуга очільника територіальної громади. Це його прямий обов’язок! Але цим зовнішнім антуражем прикриваються серйозні проблеми, які нагромаджуються роками і за них ніхто не береться. Це – несприятливі умови для розвитку бізнесу, недобудови і сотні обдурених інвесторів, черги в дитячі садки, переповнені класи, стан житлового фонду, практично повна відсутність фінансування сектору спорту і туризму, ігнорування культурних потреб громади. Я не був у жодній партії. І принципи політичної гігієни не дозволяють мені тиснути руку тим, хто веде нечесні ігри і по відношенню до виборців, і по відношенню до своїх опонентів. Але сьогоднішній момент все-таки вимагає політичного визначення. Тому я і моя команда зробили свій вибір на користь перспективної й амбітної партії “За майбутнє”, яка має на меті об’єднати професіоналів своєї справи. Під брендом цієї партії у нашій Обухівській команді ми об’єднуємо лікарів, педагогів, підприємців, людей гуманітарного напрямку, які компетентні у своїй сфері і які здатні змінити стан справ у нашій громаді”, – акцентував Ігор Лавренюк.

Про свої плани балотуватися від партії на голову ОТГ заявив депутат Нещерівської сільської ради сьомого скликання Богдан Аношин. Своє рішення він пояснює бажанням відновити через утворення об'єднаної територіальної громади перерваний зв'язок між владою і громадою села. Через відсутність цього зв’язку були зупинені важливі проєкти, зокрема ті, що направлені на дозвілля молодшого покоління.

“Після того, як ми вступили до ОТГ, зв'язок між владою і громадою села був втрачений. Землі комунальної власності і державної власності розподіляються зараз без погодження з депутатами і інформування мешканців Нещеріва. Не закінчені деякі проєкти – будівництво спортивних майданчиків, дитячих майданчиків. Також нами було прийняте рішення про виділення земельної ділянки [під будівництво дитсадка] згідно з генеральним планом села Нещеріва, у зв'язку з тим, що кількість дітей дошкільного віку збільшується. Це питання також заморожене. Тому я вирішив йти в політику з командою “За майбутнє”, оскільки я вірю у їхнє бажання щось змінити, щоб налагодити зв'язок громад, які входять до ОТГ, закінчити наші проєкти – будівництво спортивних майданчиків і дитячого садочка. Йду на вибори з чистим серцем і відкритою душею”, – додав Богдан Аношин.

Чимало спікерів взагалі зосередились на проблемах молодших жителів Обухівщини, зокрема, школярів. Так, спеціалістка з корекційної педагогіки та інклюзивності Інна Гаус заявила, що приєдналася до партії “За Майбутнє”, щоб запровадити спочатку в Обухові, а потім і в Україні якісну інклюзивну освіту.

“Ми сьогодні часто чуємо “інклюзивна освіта”, “інклюзивна школа”, “інклюзія в Україні”. Але насправді інклюзивна освіта в Україні виключно паперова, абсолютно непрактична. Тому сьогодні я тут, оскільки чітко розумію, як змінити цю ситуацію. Як зробити так, щоб інклюзивна освіта нарешті стала практичною, дієвою, результативною. Я сьогодні тут, бо розумію, як зробити ці перетворення на рівні нашого міста. А можливо згодом наш Обухів стане взірцем для усієї країни”, – заявила педагог.

Психолог Наталія Руденко наголосила, що одна з найважливіших навичок, яких необхідно набути у підлітковому віці – фінансова грамотність. А також – [необхідний] розвиток фінансового розуміння у підлітковому віці. Однак цього нашим підліткам дуже часто бракує.

А викладачка Національного педагогічного університету Євгенія Полікарпова заявила, що українські школярі мають настільки серйозні проблеми з емоційним інтелектом, що час говорити про введення у школі спеціальної дисципліни.

“Працюючи педагогом, я зіштовхнулася зі значною кількістю недоліків в освітній сфері. Значною прогалиною освітнього процесу в Україні, на мою думку, є низький рівень емоційного інтелекту серед школярів та студентів! Впровадження в школах дисципліни під назвою “емоційний інтелект” сприятиме боротьбі з неконтрольованою агресією та булінгом в навчальних закладах”, – вважає педагог.


Нагадаємо, 7 серпня у "Добропарку" Макарівського району відбувся форум партії "За майбутнє" ("ЗМ"). Партійці пояснили, навіщо вони йдуть у владу, презентували членів команди і визначили програмні цілі. Лідер партії Ігор Палиця заявив, що Київщина для презентаційного заходу вибрана не просто так, оскільки "зшивати країну потрібно саме з центру".

Читайте: “Мы намерены биться за наше будущее”: на Киевщине презентовали партию “За майбутнє” 

Фото: фейсбук-сторінка партії “За Майбутнє”

КиевVласть

Владислав Григор’єв

Теги: новости киевской области, новини київщини, позиция, киевоблсовет, позиція, кос, местные выборы, геннадий дикий, ярослав москаленко, За майбутнє, децентралізація, освіта, ярослав добрянский, обухів, игорь палица, київщина за майбутнє, ЗМ, євгенія полікарпова, ігор лавренюк, інна гаус, обухівщина

вторник, 11 мая 2021 г.
09:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
09:23
В Киеве из-за ссоры с женой мужчина “заминировал” дом
09:02
За сутки в Украине выявили около 2 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 11 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 11 мая 2021 года
понедельник, 10 мая 2021 г.
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.