п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Кандидат від “Слуги народа” по Дарницькому району Микола Конопелько пропонує рецепт створення нових паркомісць в столиці

Кандидат від “Слуги народа” по Дарницькому району Микола Конопелько пропонує рецепт створення нових паркомісць в столиці

Створення великих багатоповерхових паркінгів в Дарницькому районі розвантажить двори та дороги від запаркованих автомобілів. Для вирішення цієї задачі необхідно створювати акціонерні товариства з мешканців району та залучати комерційний сектор.

Про це KV стало відомо з пропозиції, яку на своїй сторінці в Facebook висловив кандидат до Київради від “Слуги народу” по Дарницькому району (№2 списку) Микола Конопелько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Прибудинкові території мають використовуватись як простір для прогулянок та розваг, безпечні для дітей, зручні – для дорослих. На жаль, зараз наші двори більше нагадують “пункти продажу уживаних авто”. Корінь проблеми тут очевидний і банальний – у районі відсутня інфраструктура. Місць для паркувань просто немає, тому люди й залишають їх де заманеться. І перш ніж їх штрафувати, необхідно надати можливість паркуватися правильно”, – написав Микола Конопелько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На його переконання, вихід в створенні великих паркувальних кластерів. “В Дарницькому районі є достатньо територій, які можна під це влаштувати. Крім цього, є й багато застарілих, однорівневих парковок, які можуть розмістити замало автівок. Тому діяти за прикладом інших європейських міст і будувати у кожному мікрорайоні великі 9-10-поверхові паркінги”, – пояснив кандидат від “Слуги народу” до Київради.

На його думку, задля виконання цього завдання є два підходи:

  1. Залучати будівництво комерційний сектор. “Процедура тут не складна: визначаємо земельну ділянку, у Київраді змінюємо її призначення, проводимо конкурс серед компаній, переможець будує великий паркінг. Все законно та прозоро, а головне – так ми зможемо досить швидко отримати необхідну інфраструктуру”, – пише кандидат від “Слуги народу” по Дарницькому району.

  2. Залучати до будівництва громаду. “Створювати акціонерні товариства, де жителі кожного мікрорайону зможуть стати акціонерами та інвесторами такого проекту. Це більш складно з організаційної точки зору, але має свої плюси”, – впевнений Микола Конопелько.

Він впевнений, що, використовуючи будь-який з цих підходів у кожному мікрорайоні, розв'язати питання з паркуваннями у Дарницькому районі можна буде у наступні декілька років і “нарешті отримати вільні двори для прогулянок, а не хаотичне паркування, через яке до дому не можуть під’їхати ані швидка, ані пожежна”.

Фото: Facebook Миколи Конопелька

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, киевсовет, мнение, дарницкий район, слуга народа, местные выборы 2020, парковки, політична агітація, николай конопелько

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.