четверг, 25 февраля 2021 г.

Кандидат від “Слуги народа” по Дарницькому району Микола Конопелько пропонує рецепт створення нових паркомісць в столиці

Кандидат від “Слуги народа” по Дарницькому району Микола Конопелько пропонує рецепт створення нових паркомісць в столиці

Створення великих багатоповерхових паркінгів в Дарницькому районі розвантажить двори та дороги від запаркованих автомобілів. Для вирішення цієї задачі необхідно створювати акціонерні товариства з мешканців району та залучати комерційний сектор.

Про це KV стало відомо з пропозиції, яку на своїй сторінці в Facebook висловив кандидат до Київради від “Слуги народу” по Дарницькому району (№2 списку) Микола Конопелько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Прибудинкові території мають використовуватись як простір для прогулянок та розваг, безпечні для дітей, зручні – для дорослих. На жаль, зараз наші двори більше нагадують “пункти продажу уживаних авто”. Корінь проблеми тут очевидний і банальний – у районі відсутня інфраструктура. Місць для паркувань просто немає, тому люди й залишають їх де заманеться. І перш ніж їх штрафувати, необхідно надати можливість паркуватися правильно”, – написав Микола Конопелько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На його переконання, вихід в створенні великих паркувальних кластерів. “В Дарницькому районі є достатньо територій, які можна під це влаштувати. Крім цього, є й багато застарілих, однорівневих парковок, які можуть розмістити замало автівок. Тому діяти за прикладом інших європейських міст і будувати у кожному мікрорайоні великі 9-10-поверхові паркінги”, – пояснив кандидат від “Слуги народу” до Київради.

На його думку, задля виконання цього завдання є два підходи:

  1. Залучати будівництво комерційний сектор. “Процедура тут не складна: визначаємо земельну ділянку, у Київраді змінюємо її призначення, проводимо конкурс серед компаній, переможець будує великий паркінг. Все законно та прозоро, а головне – так ми зможемо досить швидко отримати необхідну інфраструктуру”, – пише кандидат від “Слуги народу” по Дарницькому району.

  2. Залучати до будівництва громаду. “Створювати акціонерні товариства, де жителі кожного мікрорайону зможуть стати акціонерами та інвесторами такого проекту. Це більш складно з організаційної точки зору, але має свої плюси”, – впевнений Микола Конопелько.

Він впевнений, що, використовуючи будь-який з цих підходів у кожному мікрорайоні, розв'язати питання з паркуваннями у Дарницькому районі можна буде у наступні декілька років і “нарешті отримати вільні двори для прогулянок, а не хаотичне паркування, через яке до дому не можуть під’їхати ані швидка, ані пожежна”.

Фото: Facebook Миколи Конопелька

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, киевсовет, мнение, дарницкий район, слуга народа, местные выборы 2020, парковки, політична агітація, николай конопелько

четверг, 25 февраля 2021 г.
13:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:04
Налоговую милицию Киевщины возглавил Сергей Копица
15:46
Суд признал действительным договор на строительство “Чарівного міста”
15:23
Подать проекты Общественного бюджета-2022 в Киеве можно до 25 апреля
15:05
Сегодня, 25 февраля, возможно ограничение на вход на трех станциях киевского метро из-за футбола
14:43
У мэра Борисполя Борисенко появилось два новых заместителя
14:31
Инвесторы ЖК “Чарівне Місто” просят суд не оставлять их без квартир
14:22
Главу Святошинской РГА столицы попросили исправить некачественно проведенный ремонт в двух детсадах
14:02
На Киевщине двум браконьерам сообщили о подозрении в убийстве беременной самки лося
13:45
Кличко назначил своим подчиненным в КГГА надбавки за интенсивность труда
13:35
С 1 марта 2021 года пенсионные выплаты увеличатся на 11%
13:21
В Киеве за сутки умерли от коронавируса 18 человек
13:01
“Смарт Сити Хаб” и “Цитрус Академия” запустили бесплатный курс создания презентаций
12:42
Скандальный застройщик пытается через Минюст восстановить договор аренды земельного участка в Буче (видео)
12:23
На COVID-19 інфікувались понад три сотні жителів Київщини
12:04
Медики столичной Александровской больницы отказываются вакцинироваться от коронавируса
Календарь событий