субота, 14 грудня 2024 г.

Ілля Кушнір: Молодь може дати “свіжу кров” у розвиток Києва

Ілля Кушнір: Молодь може дати “свіжу кров” у розвиток Києва

Ілля Кушнір є молодим київським підприємцем. Маючи хорошу освіту та оригінальні ідеї щодо життя міста, він балотується до Київради по 10-му округу у Голосіївському районі від “Удару Віталія Кличка”. В Інтерв'ю KV кандидат розповів про мотиви, які спонукали його піти у політику, своє бачення розвитку міста та зміни, яких потребує Голосієво сьогодні. 

KV: Чому ви вирішили займатись політикою?

Ілля Кушнір: Тому що відчуваю, що зможу. Я закінчив військовий інститут, 4 роки був курсантом, закінчив Європейський бізнес університет, зараз заочно вчусь на магістратурі одразу у двох ВУЗах. Я здобув певні знання та вміння, які можуть допомогти втілювати позитивні зміни у місті. Деякі з моїх друзів залишились працювати у Європі. А мені здається, що навчившись чомусь там, необхідно повертатись в Україну і працювати тут, адже молодь своїми знаннями та відкритістю, новим підходом до звичних речей може допомогти країні розкрити її потенціал.

Займаючись підприємництвом, я спілкуюсь із великою кількістю людей і бачу “камені спотикання”, які не дають розвиватись у повну силу. І щоб їх подолати, необхідно мати певні важелі, які і дає політична діяльність. Я розумію, що у суспільстві до політиків не завжди ставляться позитивно, і хочу зламати міф про те, що депутат – це обов'язково корупціонер чи популіст. Мені здається, що молоді кандидати можуть внести “свіжу кров” у розвиток міста, додати нових ідей та головне – втілити їх в життя. У європейських країнах політична спільнота дійсно допомагає суспільству і я не бачу причин, з яких так не може бути у Києві. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

KV: Чому йдете до Київради саме з командою Кличка?

Ілля Кушнір: З дитинства мене вчили брати приклад із сильних людей, наслідувати їх. Для мене чинний мер – це приклад дійсно масштабної особистості. За кілька років роботи йому вдалось оновити місто, відремонтувати майже 1 тисячу км доріг, побудувати мости, реконструювати парки. Зміни у місті дійсно помітні, і я хочу бути частиною цієї комнанди, адже вона показує реальні результати. Зрозуміло, що столиця велика, тут є ще багато сфер, які потребують якісних змін. І команда Кличка знає, як їх реалізувати, аби зробити місто ще більш комфортним для кожного. 

KV: Ви балотуєтесь у Голосіївському районі. Які, на вашу думку, основні проблеми району?

Ілля Кушнір: Голосієво -  один з найбільших районів столиці. Тут зосереджена велика кількість зелених зон та  рекреаційних місцевостей. Якщо говорити про проблематику, я б виділив кілька основних напрямів.

Перше – автомобільні затори та проблеми з паркуванням. Дороги перевантажені, особиливо у години пік. 

Друге – застарілість комунальних мереж. Кожен раз із початком опалювального сезону починаються розриви труб, що несе дискомфорт не лише мешканцям, у яких зникає тепло і гаряча вода, а й тим тим, хто рухається повз. І хоч команда мера працює у цьому питанні на випередження, перевіряючи стан мереж до опалювального сезону, існуюча застарілість дає про себе знати. 

Третє – черга у дитячі садки, перевантаженість шкіл та лікарень. Це проблема не лише Голосіївського району, але і в ньому вона стоїть досить гостро. 

І четверте – реанімація зелених зон. Зважаючи, що вони займають досить велику площу, догляд за ними має бути якісним, аби час та людський фактор не перетворював їх на звалища. 

Зрозуміло, що я назвав лише найбільш глобальні моменти, насправді їх дещо більше. Тож розуміючи, що вони є і їх можна вирішити, я і йду в Київраду. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

KV: Припустимо, ви пройшли. Як саме ви збираєтесь вирішувати ці проблеми? Якими бачите пріоритетні завдання? 

Ілля Кушнір: Дивіться, зрозуміло, що одним помахом руки усе не вирішити. І далеко не на все можна вплинути навіть у статусі депутата. Але я робитиму усе можливе там, де мій голос та активна позиція будуть працювати на мешканців Голосієва.

Щодо того, яким я бачу вирішення вищевказаних проблем, скажу наступне. Аби розвантажити основні магістралі, можна відкрити перехоплюючі паркінги на кінцевих станціях метро. У нас це може бути “Іподром”. Аби люди, які мешкають у передмісті, але їдуть на работу у центр, мали змогу залишати машини на таких парковках та пересідати на метро. Це дозволило б розвантажити центральну частину міста від значної кількості машин, які не лише створюють затори, а й часто паркуються вздовж доріг, що робить проблему ще більш вагомою. 

Застосовуючи європейський досвід, можу сказати, що у тому ж Амстердамі, наприклад, на в'їзді до міста створено безкоштовні паркомісця, а в центрі залишити машину можна лише платно. У центрі Лондона в робочий час залишити авто взагалі не можна, а в інших частинах міста парковка коштує близько 4 фунтів за годину. Тобто, вигадувати велосипед немає необхідності, варто лише подивитись на світову практику та пристосувати її до наших умов.

Щодо мереж. Район має хороші перспективи в плані росту та оновлення. На мою думку, модернізацію мереж могли б виконувати забудовники, які планують зводити житло на місцевості. Адже старі мережі фізично не потягнуть новобудови. Також можна розглянути варіант комунально-приватного партнерства. Є різні варіанти, головне – бажання. І я його маю. 

Місто росте і розвивається, тож дуже важливо, аби соціальна інфраструктура встигала за цим. Наскільки знаю, питання будівництва нових садочків та шкіл є одним із ключових для команди мера. Тож разом робитимемо усе необхідне, аби у місті з'явилися нові комфортні заклади соціальної інфраструктури. 

Щодо приведення до ладу місць відпочинку, зелених зон, водойм. Це має виконуватись постійно. На щастя, мешканці Голосієва надзвичайно свідомі та ініціативні, вони своїми силами прибирають сміття, розчищають найбільш популярні місця. Думаю, що можливості депутата міської ради дозволять постійно допомагати у цьому питанні, аби район з часом ставав усе кращим та комфортнішим. А зелені зони – безпечними, красивими та доглянутими.

KV: Ви є представником молодої генерації. Яких змін, на вашу думку, не вистачає Києву, аби у місті було комфортно жити усім поколінням? 

Ілля Кушнір: На мою думку, місто має бути комфортним для всіх. Для молоді – можливість відкрито займатись підприємницькою діяльністю, генерувати ідеї, а значить наповнювати міський бюджет. Різноманітні фестивалі, музичні заходи, дискусійні панелі – це не лише розвиває культурну столицю, а й дозволяє залучити однодумців-інвесторів. 

Молоді необхідно надати більше умов для розвитку своєї справи та залучення коштів. Сьогодні 1 працююча людина “утримує” 2 пенсіонерів, а з роками ситуація буде лише погіршуватись. Тож можливість достойно забезпечити себе та свою родину, і ще кількох людей, які заслужили на це, – не примха, а реалії сьогодення.

Люди похилого віку повинні мати змогу вирішувати соціальні питання у межах нульового кілометра, аби не доводилось їхати в інший кінець міста за довідкою чи іншим папірцем. Волонтерські мережі та активна молодь вже допомагають, але вважаю, що разом ми зможемо зробити більше. 

Наявність пандусів та інших моментів, які можуть забезпечити безбар’єрне пересування людей з обмеженими можливостями – це необхідність, тож це питання теж не має залишитися без уваги.

Зважаючи, що Київ це місто можливостей, думаю, все зможемо. Сильний мер та сильна команда – найкращий мотиватор для руху вперед. Тож не бачу причин зупинятися! 

КиевVласть

Спілкувався Олексій Вєтров

Теги: новости киева, киевсовет, мнение, выборы, удар, удар, удар, голосеево, выборы-2020, илья кушнир, кандидаты в киевсовет, виталяй кличко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.