понедельник, 27 сентября 2021 г.

Власники нелегальних АГЗП після демонтажу комунальниками викуповують їх у “прокладок” за шалені гроші

Власники нелегальних АГЗП після демонтажу комунальниками викуповують їх у “прокладок” за шалені гроші

Власники демонтованих київськими комунальниками нелегальних газових автозаправних пунктів (АГЗП) платять "прокладкам" за зберігання обладнання, щоб забрати його і встановити знову. Про це пишуть "Наші гроші".

У Києві всі окремо розміщені АГЗП у вигляді цистерн є нелегальними. За неофіційними оцінками, щомісяця київські чиновники отримують від їхніх власників близько 9 млн грн. хабарів.

Читайте: В Киеве незаконно размещены 623 заправки - Майзель

За словами президента Першої київської асоціації скрапленого газу Олександра Приступова, перевіряльники з КМДА демонтують ці модулі та везуть на штрафний майданчик, звідки власник може забрати майно, заплативши за зберігання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Приїжджає демонтажна бригада у складі співробітників КП "Благоустрій" (Департаменту міського благоустрою КМДА – ред.), решту "гвардії" складають емчеесники (працівники комунальної аварійно-рятувальної служби – ред.) і група “бойовиків” із 20-30 чоловік, – розповідає Приступов. – Вони примусово демонтують АГЗП, викачують газ і відвозять модуль".

Читайте: Заправщиков по осени считают: Сагайдак и Майзель в октябре расскажут о правильных АЗС

Експерт говорить, що потім Київська служба порятунку виписує власнику два чеки: один на суму 30-40 тис. грн – на користь самої служби за демонтаж, а інший, значно більший – на користь комерційної компанії, якій рятувальники привезли модуль на зберігання.

Читайте: Прокуратура Киева подала 20 исков о возвращении земельных участков, на которых обустроены нелегальные газовые заправки

За даними Приступова, модуль займає не більше трьох машино-місць. Тож, за розцінками “Київпарктранссервісу”, зберігання має коштувати 2,5-5 тис. грн на тиждень. Натомість власникам виставляють рахунки на суму від 140 тис. грн на тиждень.

Читайте: Золотая жила Киевсовета: депутаты снова решили проверить АЗС

Депутату Київради від "Самопомічі" Вадиму Васильчуку в Департаменті міськблагоустрою сказали, що всі демонтовані модулі повернуто власникам. А от назвати виданню фірми, які зберігають обладнання, відмовилися через конфіденційність. Проте “Новое время” дізналося про одну з них: це ТОВ “Еко Газ Трейдинг” зі статутним капіталом 100 грн., створене п’ять місяців тому.

Читайте: Чиновники КГГА лобируют покупку газовоза и эвакуатора для демонтажа АГЗП

"Еко Газ Трейдинг" Володимира Поліщука зареєстрований по вул. Багговутівська, 17/21 у торговому центрі "Променада".

Київська служба порятунку повідомила виданню "НефтеРынок", що восени 2015 року відкачкою газу з демонтованих модулів займалося ТОВ "ЕМ Комплід", а їхнім зберіганням – "Україна Бізнес Груп".

Фірму "ЕМ Комплід" зі статутним капіталом 1 тис грн. записано на Вадима Руднєва.

"Україна Бізнес Груп" зі статутним капіталом 100 грн. належить Євгену Кондрашову, директором є Олександр Требісов. У серпні 2015 року КП "Київблагоустрій" замовило цій фірмі послуги демонтажу незаконно встановлених кіосків на 4,00 млн грн. Із кінця минулого року термін дії договору кілька разів продовжували.

Кондрашов також є засновником ТОВ "Київ-МАФ" і ТОВ "Метротрейд". Раніше йому належало ТОВ "Теккотрейд", яке було єдиним конкурентом "Україна Бізнес Груп" на згаданому тендері комунальників. Нині ж це підприємство переоформлене на Миколу Кондратьєва.

Керівником КП "Київблагоустрій" є Іван Кліпа. Раніше він був директором севастопольського ТОВ "Карента". Засновником цієї фірми був Дмитро Білоцерківець, який після перемоги Віталя Кличка на виборах мера столиця у 2014 році очолив Департамент благоустрію КМДА. Нині Білоцерківець є нардепом від БПП і радником Кличка з питань благоустрію.

КиевVласть

Теги: демонтаж, новини києва, агзп, хабарі, зберігання обладнання

понедельник, 27 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Компания “Интергал-буд” продает здание под детсад или школу в одном из своих ЖК
20:26
Пьяный киевлянин “заминировал” развлекательное заведение, из которого его выгнали
20:05
В Киеве продолжает расти заболеваемость гриппом и ОРВИ
19:50
Фирма, связанная с замглавы ОП Тимошенко, заработала на форуме “Украина 30” миллионы - СМИ
19:44
На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами
19:26
За капремонт коммунального стадиона на ул. Тростянецкой доплатят 15 млн гривен
19:01
Августовский индекс промышленного производства на Киевщине повысился по сравнению с предыдущим месяцем
18:42
За неделю столичные коммунальщики отремонтировали “лежачих полицейских” по 12 адресам
18:27
Восьмой День Рождения Gulliver отметит масштабным шоу на Спортивной площади
18:06
Вблизи полигона в Старых Петровцах на Киевщине обнаружили незаконную свалку на территории в 15 га (фото)
17:41
170 млн доларів американська компанія планує проінвестувати в Київську область
17:21
КГГА и КОГА могут получить около 3 млрд гривен на реализацию госпрограммы “Питьевая вода Украины"
17:05
Прокуратура Киева предлагает установить в школах столицы металлодетекторы
16:44
До конца сентября в Белой Церкви будут проводиться учения (фото)
16:26
Земля стоимостью более 600 млн гривен на столичных Совских прудах возвращена общине Киева
Календарь событий
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
27 сентября 2021 г. 16:00
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
Киевсовет не стал согласовывать передачу  0,4647 га земли по ул. Соломенской, 17-А в аренду ООО “Марго”. Эта земля нужна компании, чтобы достроить 25-этажный дом – скандально известный ЖК “Aston Park” (строительство было начато в 2007 году и заморожено в 2008 году). Ключевым фактором в таком решении городских властей стала позиция инвесторов комплекса. Они убедили депутатский корпус в том, что потенциальный арендатор де-юре не имеет никаких обязательств перед людьми, которые заплатили за квартиры в этом доме, в связи с чем около трех десятков семей могут “остаться у разбитого корыта”. При этом, в ближайшее время в столичном горсовете планируют создать рабочую группу с целью изучения и решения указанной проблемы. Будет ли работа такого органа иметь смысл – большой вопрос.
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
27 сентября 2021 г. 13:00
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) в последние дни своей деятельности выдала фирме партнера экс-депутата Киевсовета Николая Негрича (фракции “Солидарность”, на коллаже) – ООО “ЖК “Старонаводницкий” – разрешение на строительство 24-этажного жилого дома с подземным паркингом по ул. Старонаводницкая, 2-а. Эту высотку собираются возвести рядом с Наводницкой башней Киевской крепости, что грозит уничтожением старинного сооружения. Генподрядчиком такого строительства должно выступить ООО “ДСК “Фундамент” из бизнес-группы депутата Верховной Рады Андрея Пузийчука (фракция ВО "Батькивщина). При этом обе фирмы связывают с именем экс-начальника Департамента строительства и жилищного обеспечения Киевской горгосадминистрации (КГГА) Михаила Голицы.