субота, 28 травня 2022 г.

Велике будівництво: за рік в рамках Президентської програми на Київщині побудовано 32 об'єкти

Велике будівництво: за рік в рамках Президентської програми на Київщині побудовано 32 об'єкти

Протягом 2021 року в рамках програми “Велике будівництво” на Київщині було побудовано 32 об'єкти інфраструктури. Зокрема, було збудовано та реконструйовано 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об‘єктів, 6 приймальних відділень, 8 сільських амбулаторій. Також розпочато роботи з будівництва Центру надання адміністративних послуг. Крім цього на Київщині з'явилося 69 активних парків, завдяки яким вдалось залучити до занять спортом вже 15 тисяч жителів області.

Як передає кореспондент KV, 20 січня у Київській області була проведена звітна пресконференція за результатами реалізації програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Під час неї очільник облдержадміністрації Василь Володін проінформував про ключові досягнення в розвитку соціальної інфраструктури пристоличного регіону впродовж минулого року.

“Проєкт “Велике будівництво” – це потужний інструмент масштабної розбудови України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об'єкти. Їх будівництво та реконструкція засновані на спільних принципах: якість, енергоефективність, інклюзивність, націленість на кожного українця, як на клієнта. Всього і протягом 2021 року в Україні побудовано та реконструйовано майже 700 об'єктів. 68 шкіл, 47 садочків. Понад 51 тис. учнів тепер ходять до оновлених навчальних закладів. Більше 10 тис. дітей – до сучасних модернізованих садочків. Оновлено та збудувано 237 амбулаторій, 132 приймальні відділення, 33 лікарні. Модернізували і спортивну інфраструктуру: 22 басейни, 28 стадіонів, 15 спортивних комплексів, 13 спортивних шкіл, 466 спортивних майданчики, 596 активних парки. Оновлено два аеропорти. Лише за минулий рік відремонтовано понад 5 тис. кілометрів державних та 2 тис. кілометрів місцевих доріг. Збудувано 250 мостів. Створено понад 100 тис. робочих місць. Як слушно зауважив президент України Володимир Зеленський, у часи світової кризи розбудова інфраструктури – це найкраща спільна інвестиція всіх громадян. Бо дороги і мости, школи і садочки, спортивні комплекси, стадіони, всі інші об’єкти  програми оновлюються за кошти платників податків. Отже, в рамках “Великого будівництва” ми всі разом будуємо і обов'язково збудуємо нашу Україну”, – зазначив Василь Володін.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Велике будівництво” на Київщині

Як розповів очільник КОДА, у Київської області також є серйозні здобутки, якими можна пишатися. 

Так, на Київщині було проведено масштабну роботу з оновлення соціальної інфраструктури. Спільними зусиллями держави, області і громад, збудовано та реконструйовано 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об’єктів, 6 приймальних відділень, 8 сільських амбулаторій. Розпочато роботи з будівництва ЦНАПу. 

В цьому році Україна відзначила 30 ювілейну річницю своєї незалежності. Завдяки “Великому будівництву” вдалося зробити цю подію ще більш яскравою та пам’ятною. В кожному регіоні були встановлені державні прапори – символ нашої незалежності. На Київщині найбільший в регіоні державний прапор висотою 72 метри замайорів 23 серпня у парку “Перемога” міста Бровари.

Освіта

Один з напрямків “Великого будівництва” – це вдосконалення сфери інфраструктури. 

“Зараз я можу з гордістю констатувати, що у цій сфері ми маємо дійсно серйозні здобутки. Лише за рік Київщина отримала 5 сучасних шкіл і 6 сучасних садочки. Для пристоличного регіону це дуже важливо, бо населення області постійно збільшується. Проєкти були різні, ми ретельно працювали над кожним з них і впроваджували заходи з термомодернізації, щоб заклади освіти мали можливість економити енергоресурси”, – каже Володін.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Так, вперше за 40 років було капітально відремонтовано Тетіївську школу №3. Заклад відкрився у 80-роках і з того часу жодних масштабних ремонтних робіт не проводилось. Тепер цю ситуацію виправлено. 

Кілька слів про будівництво дитсадка в селі Синяк Бучанського району. У цьому селі не було жодного дошкільного навчального закладу. Завдяки спільній роботи області та громади у селі було зведено двоповерховий навчальний заклад. Для мене важливо, щоб комфортні умови в школах і садочках були скрізь – і в селі, і в місті”, – продовжив Володін.

Наприклад, у минулому році нові та відремонтовані навчальні заклади з’явились у таких селах як Синяк, Студеники, Лебедівка, селищі Красятичі та містах Обухів і Вишневе. 

Протягом року школи вдосконалювали у селах Журавка, Пашківка, Вовчків, а також у містах Яготин та Тетіїв. Завдяки цьому було покращено умови для 780 дошкільнят і 1700 школярів. 

“Крім цього, завдяки “Великому будівництву” ми створювали для наших будівельників нові робочі місця, і це ще один беззаперечний плюс, який дає ініціатива голови держави”, – продовжив Володін.

Медична сфера

Була проведена робота і у медичній сфері – минулого року у фокусі були приймальні відділення і сільські амбулаторії. Упродовж року було завершено облаштування 6 приймальних відділень лікарень в Іванкові, Обухові, Переяславі, Тетієві, Фастові, Ірпені. 

Незалежно від міста, тепер їх об’єднує одне – це сучасні приймальні відділення оснащені якісною діагностичною технікою: дефібриляторами, аналізаторами, моніторами пацієнтів, функціональними електричними медичними ліжками, рентгенапаратами, креогенними газифікаторами та кисневими станціями. Завдяки їм наші лікарі мають можливість проводити діагностику стану пацієнта набагато швидше. А від цього залежить і вчасне  надання допомоги і, безумовно, життя наших людей”, – розповів Василь Володін. 

Працювали над розвитком медицини в сільській місцевості: за минулий рік було відкрито 8 нових сільських амбулаторій. Як і приймальні відділення, амбулаторії обладнані необхідною діагностичною технікою. 

Спортивні об’єкти

Загалом у 2021 році було завершено 6 спортивних об'єктів. З них – реконструкція стадіону школи-інтернату в Білій Церкві, будівництво академії спорту в Бучі, капітальний ремонт стадіону “Колос” в Сквирі, будівництво стадіону навчально-виховного комплексу в селі Волошинівка, будівництво фізкультурного-оздоровчого комплексу в місті Миронівка, а також реконструкція басейну в місті Славутичі. 

“Завдяки цим проєктам відроджується спортивне життя в регіоні. Не виключаю, що вже сьогодні на цих об’єктах тренуються майбутні олімпійські чемпіони. До речі, академію спорту в Бучі визнали найзнаковішим спортивним об’єктом програми “Велике будівництво” за 2021 рік. На її базі будуть проводитись змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення. А також заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу і великого тенісу”, – каже очільник КОДА. 

В академії спорту створено всі необхідні умови для відвідувачів. На території комплексу облаштували 5 спортивних майданчиків для міні-футболу, баскетболу, багатофункціональний майданчик, майданчик для занять зі стріт-файту. За півроку академія спорту вже провела близько 20 спортивних змагань. 

“Не менш значущий об’єкт як для області, так і для громади Славутича, це реконструйований басейн. Збудований наприкінці 80-х років він потребував модернізації. В тому числі, впровадження принципів безбар’єрності. В ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення. На разі, у плавальному корпусі з’явились два басейни – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів”, – каже Володін. 

Активні парки

Окремо Володін розповів про інший проєкт Володимира Зеленського – “Здорова Україна”, а саме відкриття активних парків у громадах області.

За підсумками 2021 року в Київській області відкрито та успішно функціонують 69 таких парків. Це найбільша кількість серед всіх регіонів України. 

Варто зазначити, що проєкт спрямований на організацію оздоровчої активності громадян. Майданчики встановлені в загальнодоступних місцях. Завдяки цим локаціям вже було охоплено активним спортом більше 15 тис. жителів області.

Дороги

За словами Василя Володіна, інвестиції можуть прийти до області лише по якісним дорогам. 

“Як в прямому, так і в переносному сенсі цього слова. Завдяки програмі президента “Велике будівництво”, на Київщині влаштували майже 150 кілометрів доріг державного значення та майже 82 кілометри доріг місцевого значення. Оновлено 4 мости – це 100 відсотків від наших очікуваних планів”, – каже він.

Загалом йдеться про 54 дорожних об’єкти, серед яких 48 – капітального ремонту, 5 – поточно-середнього ремонту і 1 об’єкт реконструкції. Зараз усі роботи на цих об’єктах повністю завершені. 

Також Василь Володін розповів, що вже завершено експертну оцінку на першу ділянку будівництва Великої обхідної дороги – 18 кілометрів, яка з'єднує трасу Київ-Ковель та Київ-Чоп. До проєкту включено не тільки дорогу, а ще й ряд мостових переходів, під'їзди, розвилки та інше. 

“Київська обхідна дорога є вкрай необхідною для області. Я переконаний, що також для міста Києва та всієї нашої агломерації. Це вирішення цілої низки питань. Також це будуть нові робочі місця – готелі, заклади громадського харчування, цілий комплекс інфраструктури, пов'язаний із цією дорогою. Я вже не говорю про екологію, що є не менш важливим, оскільки дорога розвантажить Київ від вантажного транспорту”, – завершив він. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, у 2022 році на Київщині продовжиться реалізація програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Завдяки вдосконаленню та будівництву соціальних закладів в регіоні з’явиться майже 600 нових робочих місць.

Читайте: Бюджет Київщини на 2022 рік проголосують у січні, – Василь Володін

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Вікторія Білоус, Анастасія Олійник

Теги: новости киевской области, новости киевщины, владимир зеленский, медицина, образование, спорт, василий володин, отчет, киевская ога, большое строительство, брифинг, программа президента

субота, 28 травня 2022 г.
15:32
В Україні частково відновлено електронні черги для подачі документів на паспорт
14:05
Ботанічний сад на столичному Печерську відкрили для відвідувачів
13:15
Україна отримує протикорабельні ракети Harpoon, - Міноборони (відео)
12:47
На Київщині комендантська година з 29 травня по 5 червня діятиме щодня з 23:00 до 5:00
12:13
Створено онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ, присвячених Україні за час війни
11:01
На Київщині за минулу добу знешкоджено понад 238 вибухонебезпечних предметів
10:20
Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 242 дитини, понад 440 отримали поранення
10:03
Втрати рашистів сягнули 30 тисяч вояків та 1 330 танків, - Генштаб ЗСУ
09:21
Сьогодні, 28 травня, ярмарки пройдуть в семи районах столиці (адреси)
09:15
В ніч на суботу окупанти обстріляли одну з громад Дніпропетровщини, під вогонь потрапила церква
08:31
В росії проводять приховану мобілізацію, - Генштаб (відео)
п'ятниця, 27 травня 2022 г.
22:40
“Нафтогаз" стане національним оператором на ринку нафтопродуктів, - голова правління НАК
22:00
Собор УПЦ оголосив про повну самостійність, засудив війну в Україні та висловив незгоду з позицією Кирила
21:35
Україна закликала Німеччину припинити або скоротити транзит газу через “Північний Потік-1”
21:03
На Харківщині українські десантники знищили ще один російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
20:42
10 людей загибло, близько 35 поранено через влучення ракети “Іскандер” в казарми Нацгвардії, - голова тероборони Дніпра
Календар подій