суббота, 23 октября 2021 г.

У Вишгороді за 64 млн гривень реконструюють трибуни стадіону “Енергетик”

У Вишгороді за 64 млн гривень реконструюють трибуни стадіону “Енергетик”

До кінця 2022 року у місті Вишгород на Київщині повинні капітально реконструювати трибуни на стадіоні "Енергетик" по вулиці Шолуденка, 12. Роботи за 64,19 млн гривень буде виконувати ТОВ "АМК Рем-Буд" колишнього депутата Синяківської сільради Вишгородського району Андрія Куковенко. За ці кошти повинні побудувати криті трибуни з внутрішніми приміщеннями, де облаштують торгові зали та каси. Ймовірно, місцева влада вирішила реанімувати проєкт великої реконструкції цього стадіону, яку обласна влада Київщини презентувала ще у 2013 році, а місцева планувала провести у 2018 році.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 28 вересня 2021 року КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” уклало з ТОВ "АМК Рем-Буд" (*) договір на реконструкцію трибун на стадіоні "Енергетик" по вулиці Шолуденка, 12 у місті Вишгород Київської області. Ціна договору склала 64,19 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Крім ТОВ "АМК Рем-Буд", в тендері приймали участь ще три фірми – ТОВ “СПМК Консалтінг”, ПП “Анабуд” і ТОВ “Спецтермомонтаж-енерго”, пропозиції яких були дорожче.

Також для підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт ТОВ "АМК Рем-Буд" надало копію договору (ціна – 32 млн гривень) на будівництво спортивного блоку в комплексі з будівлями загальноосвітньої школи №2 по вул. Шевченка, 14 в Бучі, який був укладений 4.08.2020 року цим ТОВ з відділом освіти Бучанської міськради.

Відповідно до нинішнього договору, "АМК Рем-Буд" до кінця 2022 року повинно звести стіни, влаштувати покрівлю, встановити двері, вікна та вітражі, облаштувати санвузли, системи водопроводу, каналізації, вентиляції, опалення внутрішніх приміщень, пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, встановити пожежні драбини, та блискавкозахист, оздобити фасади, облаштувати торгівельні приміщення, приміщення кас, змонтувати огорожу та виконати роботи з благоустрою прилеглої території.

Для влаштування пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, димовидалення та блискавкозахисту ООО "АМК Рем-Буд" планує залучити субпідрядника – ТОВ “Гефест МТ”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

27 вересня 2021 року Державна аудиторська служба за результатами проведеного моніторингу закупки запросила у замовника документи, якими обгрунтовані технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення та очікувана вартість закупівлі. У відповідь в КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” повідомили про наявність позитивного експертного звіту щодо розгляду проектної документації по реконструкції трибун на стадіоні "Енергетик" від 24 червня 2021 року №01188-21.

У Вишгородській міськраді у відповідь на інформаційний запит KV повідомили, що загальна кошторисна вартість реконструкції трибун на стадіоні "Енергетик" складає 71,34 млн гривень. Реконструкція повинна бути завершена в грудні 2022 року.

Розробку проєктної документації реконструкції трибун стадіону “Енергетик” КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” замовило ще в листопаді 2018 року у ТОВ "Басфон"* (ціна укладеного договору склада 1,35 млн гривень). 

У квітні 2021 року у цієї ж компанії за 141,03 тис. гривень замовило коригування кошторисної частини проєкту реконструкції трибун. Роботи мали завершити до кінця квітня 2021 року. Проте звіт про виконання договору в системі ProZorro не опубліковано.

Нагадаємо, реконструкцію всього вишгородського стадіону "Енергетик" у Київській облдержадміністрації (КОДА) анонсували ще в 2013 році. Повідомлялося, що на стадіоні планують облаштувати трибуни на 7 тис. місць, бігові доріжки, роздягальні та іншу спортивну інфраструктуру, а поруч зі стадіоном звести критий спортивний манеж. В облдержадміністрації відмічали, що стадіон буде використовуватись для проведення спортивних чемпіонатів серед молодіжних збірних команд, як в рамках регіону, так і в масштабах України. На той час загальну вартість реконструкції стадіону оцінювати близько в 26 млн гривень.

Міський голова Вишгорода Олексій Момот у березні 2018 року заявив, що територію стадіону “Енергетик” планують не тільки реконструювати, а значно розширити та побудувати нову адмінбудівлю і готельний комплекс для розміщення спортивних команд. За його даними, кошторисна вартість цих робіт становила близько 100 млн гривень.

Також навесні 2018 року почалася підготовка до реконструкції стадіону. Так, у березні 2018 року КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” за 284,88 тис. гривень замовило у ТОВ "Басфон" (***) розробку архітектурної концепції ескізного проєкту реконструкції, а в квітні – за 119,3 тис. гривень у ФОП Ровник Костянтин Миколайович інженерно-геологічні вишукування для проєкту реконструкції. Всі роботи повинні були завершити до кінця 2018 року, звіти про виконання укладених договорів в системі ProZorro не опубліковані.

Відмітимо, паралельно з підготовкою до реконструкції стадіону КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” з 2017 року замовляє різні ремонтні роботи його інфраструктури. Так, в липні 2017 року КП за 1,18 млн гривень замовило капремонт бігових доріжок, в квітні 2019 року – за 1,49 млн гривень – капремонт тренувального футбольного поля, в липня 2019 року – за 133,2 тис. гривень – влаштування трибун та прилеглої території на багатофункціональному спортмайданчику. 

Ремонтні роботи на стадіоні “Енергетик” активно замовляли і в 2020 році: в березні – за 983,17 тис. гривень – влаштування навісу над тренажерами на стадіоні, в квітні – за 286,75 тис. гривень – реконструкцію покриття майданчика для тренажерів, за 589,78 тис. гривень – влаштування міні тренувального футбольного поля та за 1,4 млн гривеньвлаштування спортивного майданчику для занять з легкої атлетики та волейболу.

Також в ці роки КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” замовляло розробку проєктів будівництва додаткової спортивної інфраструктури стадіону: в серпні 2019 року – проєкт будівництва спортивно-готельного корпусу (ціна договору – 1,49 млн гривень), в грудні 2019 року – проєкт будівництва адмінкорпусу та дворівневої відкритої стоянки (ціна договору – 752,71 тис. гривень) і проєкт влаштування благоустрою території (ціна договору – 457,27 тис. гривень).

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "АМК Рем-буд" зареєстровано в 2012 році в селі Синяк Вишгородського району. Статутний капітал – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Засновник і керівник – ​​Андрій Куковенко, який був депутатом Синяківської сільради VII скликання (Вишгородський район) від партії "Наш край”.

Громадська антикорупційна експертиза результатів державних тендерів в Україні “Антикорупційний монітор” зазначає декілька ознак ТОВ “АМК Рем-Буд”, що вказують на неефективну господарську діяльність підприємства, а також на можливу неспроможність виконання ним зобов'язань по договору. Зокрема, “АМК Рем-Буд” має низькі або негативні показники рентабельності, доходи по договорах, укладених в результаті участі у публічних закупках, становлять понад 60% в структурі доходу “АМК Рем-Буд” та на 100% більші вартості його основних засобів та нематеріальних активів.

За даними Clarity Project, в результаті участі у публічних закупівлях "АМК Рем-Буд" отримало 222 підряди на 3,87 млрд гривень. Найбільший замовник – держпідприємство “Дороги Сумщини”, за замовленням якого компанія здійснювала капремонти доріг в Сумській області.

Нинішній договір на реконструкцію трибун стадіону “Енергетик” є першою співпрацею "АМК Рем-Буд" з КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради”. Однак ця компанія отримувала чимало підрядів у Вишгороді та районі від інших замовників. Зокрема, відділ освіти Вишгородської райдержадміністрації уклало з цим ООО 22 договори на 124,02 млн гривень, КНП “Вишгородська центральна райлікарня” – 9 договорів на 33,94 млн гривень, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради – 3 договори на 17,63 млн гривень.

Читайте: У Вишгородському районі Київщини повинні капітально відремонтувати дві школи

КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” засновано в 2008 році. Директор Олександр Баланюк.

Міський голова Вишгорода – Олексій Момот. 

Стадіон “Енергетик” по вул. Шолуденко, 12 у Вишгороді було побудовано у 60-х роках минулого століття.

* КП “Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради” (код ЄДРПОУ: 35784087)

** ТОВ “АМК Рем-буд” (Код ЄДРПОУ: 38256839)

*** ТОВ "Басфон" (Код ЄДРПОУ: 41211185)

Фото: mixsport

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, спорт, вышгород, закупівлі, алексей момот, вишгород, олексій момот, амк рем-буд, вышгородский городской совет, энергетик, вишгородська міська рада, басфон, стадион энергетик, стадіон енергетик, енергетик

суббота, 23 октября 2021 г.
12:02
Майже 500 одиниць спецтехніки: Василь Володін перевірив, наскільки Київщина готова до ліквідації наслідків екстремальних погодних умов
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
18:45
На выходных, 23-24 октября, марафон Wizz Air Kyiv City ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
Календарь событий