середа, 24 квітня 2024 г.

У трьох районах Київщини відкрилися нові приватні ліцеї та гімназії

У трьох районах Київщини відкрилися нові приватні ліцеї та гімназії

На Київщині продовжує розширюватися мережа приватних ліцензованих закладів освіти. Київська ОДА надала жадані ліцензії п’ятьом та поновила документи ще двом закладам освіти. Це – ліцеї та гімназії, що надаватимуть як базову трирівневу середню освіту, так і працюватимуть у сфері дошкілля. Загалом ліцензії відійшли у громади Фастівського та Білоцерківського районів. Найбільша же кількість із них дісталася саме громадам Бучанського району. 

Як стало відомо KV, голова Київської ОДА Василь Володін підписав низку розпоряджень щодо впровадження загальної середньої освіти на Київщині приватним навчальним закладам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Фастівський район

Приватний заклад освіти "Гатненський ліцей "Астор" надаватиме початкову освіту для 100 дітей, базову також для 100, профільну освіту – для 150 учнів та виховуватиме 50 дітей. Заклад можна знайти за адресою: село Гатне, вулиця Бульвар Приозерний, 3-Б. Нині це територія Гатненської громади

У Фастівському районі це абсолютно новий заклад. Він був зареєстрований лише у травні цього року на ім’я Піллероа Мадан Андрій Антоніович. Розмір статутного капіталу сягає 100 тис. гривень. Уповноваженою особою установи є Юлія Поцілуйко. В Одесі вже рік діє під її керівництвом і Міжнародна школа "Метрополітан", яка також належить Піллероа. Є він і співзасновником Ірпінського ліцею "Астор". А його дружина свого часу працювала представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у місті Києві.

Читайте: Киевская ОГА выдала лицензии двум ирпенским лицеям

У 2018 році засновник закладу Піллероа був відзначений загальнонаціональною премією для українських вчителів Global Teacher Prize Ukraine, увійшовши до 50 кращих. На сторінці щорічної премії зауважено, що Піллероа – учитель фізкультури, фінансової грамотності, основ бізнесу та мій StartUp із Києва, який навчає дітей створювати бізнес-плани та реалізувати бізнес-ідеї, був членом молодіжної збірної команди України з веслування. Займався викладацькою діяльністю в Київському торгово-економічному коледжі, у приватній школі "Афіни". 

Згодом він відкрив свою першу компанію – приватну гірськолижну школу на курорті "Буковель". У 2015 році у партнерстві він відкрив дитячий табір "Eurocamp" у резиденції Межигір’я, а у 2017 році два дитячі садки у Бучі та Гатному. А вже в 2018 році запрацювала школа для учнів 1-5 класів, де діти вчаться за програмою НУШ, паралельно вивчають фінансову грамотність і створюють власний бізнес уже з 1 класу.

"Астор" – це освітня мережа, адже школи з таким лейбом діють не лише в Ірпені, Гатному та Одесі, а й в Білогородці, Крюківщині, а також в Києві на території ЖК "Нивки-парк", Івано-Франківську і незабаром – в Межигір’ї (село Нові Петрівці). А в Києві 1 вересня на території комплексу "RYBALSKY Family Port” відкривається нова сучасна Міжнародна космічна школа Ispace.School.

Навчання же в "Астор" відбувається з використанням української та канадської програми освіти, а спроможність закладу розрахована на 200 учнів. Вартість навчання у такому дитсадку коштуватиме 3 500 доларів за 9 місяців та 3 999 – у школі з 1 по 8 класи.

На фото: Гатненський ліцей "Астор" 

Білоцерківський район

Ще чотири ліцензії відійшло до Приватного закладу "Білоцерківський ліцей "Перлина знань". КОДА надала йому ліцензію на початкову освіту обсягом на 70 осіб, на базову – на 70 осіб, профільну – на 30 осіб та дошкільну -  20 осіб. Ліцей працює у місті Біла Церква, яке є адмінцентром однойменної громади по вулиці Гетьмана Сагайдачного, 11. 

Заклад працює у місті з 2017 року і був заснований із 15 тис. статутним капіталом Центральною конференцією церкви адвентистів сьомого дня в Україні. Керує установою Андрій Гриненко і має трьох підписантів: Віктора та Олександра Самойленків, Вячеслава Кулагу. 

Бучанський район

У Бучанському районі КОДА видала три основні ліцензії ТОВ "Крюківщинський ліцей "Ідея". Ліцей зможе надавати початкову освіту для 150 осіб, базову та профільну освіти, кожна для 150 осіб. Заклад діє у селі Крюківщина по вулиці Заміська, 3 (входить до складу Вишневої громади), і розташований на території ЖК "Молодіжне містечко". Юридично ж зареєстроване ТОВ у місті Київ.

І за інформацією ЖК, ліцей вже розпочав набір на навчання учнів 1-5 класів на 2021-2022 навчальний рік. Тут здобувачам освіти обіцяють одержання знань за держвимогами та розвиток soft-skills. З дітьми працюватимуть кваліфіковані спеціалісти та тьютори з першого класу. Тут можливо вивчати декілька іноземних мов та одержати підготовку до вступу у виші США. 

На сайті закладу зауважено, що батьки можуть обрати режим навчання, відповідно до трьох навчальних пакетів. Перший "Базовий" передбачає вивчення основних предметів без додаткових трансферу, харчування та відвідування гуртків і коштує він 85 тис. гривень на рік, не враховуючи 10 тис. гривень першого внеску. Включення додаткових послуг у процес навчання дітей обійдеться батькам вже в 135 тис. гривень на рік (пакет "Повний"), а якщо батьки забажають, щоб їхнє чадо мало можливість навчатися на індивідуальних заняттях, то за це доведеться доплатити і ціна на рік зросте до 170 тис. гривень (пакет "Розширений").

Крім того, тут діє розстрочка та є можливість повернути 18% від вартості навчання у вигляді податкової знижки від держави. Є і додаткові послуги: заняття з логопедом від 1 тис. гривень на місяць, підготовка до олімпіад – від 800 гривень за курс, супровід психолога – від 1,5 тис. гривень на місяць тощо.

За даними YouControl, сам заклад же був заснований нещодавно – у травні цього року. Керує установою зі статутним капіталом у розмірі 1 тис. гривень директорка Ірина Тищенко. Їй належить і 50% ТОВ, інша частина – киянину Олександру Скрипаку. Останній також є у числі засновників релігійної громади "Алмаз" у Подільському районі м. Києва євангельських християн.

Крім цього, у Вишневій громаді губернатор анулював на підставі заяви ліцензіата ліцензії у сфері загальної середньої освіти ТОВ "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Міжнародна інноваційна школа" – дитячий садок "Хеппі Нест". А саме: на здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти з обсягом на 220 осіб. Ліцензія закладу була надана ще у червні 2017 року. Анулювали і ліцензію на дошкілля на 70 осіб. 

Заклад розташований у селі Крюківщина по вулиці Освіти, 6. Реєстрація діяльності установи також була здійснена у 2017 році. Її засновницею є Ярослава Діб. А досьє ТОВ нараховує делька судових адміністративних розглядів датованих 2018-2019 роками. Так, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області вимагало зупинити експлуатацію приміщень комплексом до повного усунення порушень. А виявили порушення щодо вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, які могли створити загрозу життю та здоров'ю людей. Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Держслужби. 

І вірогідно, що із цим анулювання ліцензій не пов'язано. Адже лише у червні ТОВ одержала аж шість ліцензій для двох своїх закладів, розташованих у селі Крюківщина  по вулиці Богуна Івана, 1 і також по вулиці Освіти, 6, вже як "Приватний ліцей "Нест екедемі". Їм КОДА погодила ліцензії з однаковими обсягами для кожного: 100 осіб (початкова освіта), 60 осіб (базова) та 40 осіб (профільна).

Читайте: КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

У Борщагівській громаді одержав чотири ліцензії ТОВ "Петропавлівсько-Борщагівський "Міжнародний ліцей "Нова школа наук". Заклад працюватиме у сфері дошкільної освіти, виховуючи 100 осіб та у сфері повної загальної середньої освіти. На кожен рівень йому затвердили обсяги по 800 осіб, а це садочок для дітей від 3 до 6 років, початкова школа (1-4 класи) та середня школа (5-9 класи).

Школа базується у селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Миру, 5. Зі статутним капіталом у розмірі 14,1 млн гривень заклад розпочав свою діяльність ще у листопаді 2018 року. Власником Міжнародного ліцею є виходець із Саудівської Аравії Алажлан Абдулмохсен Абдулазіз. 

Міжнародний ліцей NSS позиціонує себе як двомовний приватний навчальний заклад повного дня нового формату. Тут діє білінгвальна система навчання: 50% українська та 50% англійська програма. У другій половині дня всі предмети викладаються англійською. Крім атестату державного зразка, випускники школи можуть одержати диплом про повну середню освіту міжнародного зразка. Навчання у такому закладі коштує 3 тис. доларів щоквартально, перебування у дитсадку – 2 700 доларів щоквартально. 

Таку ж кількість ліцензій має і приватний заклад "Міжнародний ліцей "Михаїл" с. Чайки", який розташований у селі Чайки по вулиця Лобановського, 8. Це село тепер також у складі Борщагівської громади. Заклад зможе надавати початкову освіту (260 учнів), базову (240 осіб), профільну (100 осіб) та дошкільну (50 осіб).

Після одержання цих ліцензій, КОДА анулювала закладу на підставі заяви ліцензіата ліцензію серії АВ № 581944, видану згідно з протоколом РЕР № 131 від 23.08.2012 (наказ Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23.08.2012 № 245) на надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти (забезпечення здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти) та дошкільної освіти. 

Ймовірно, анулювання та одержання ліцензії було пов’язане із освітньою реформою, яка потребувала перейменування закладу, який надав до цього освітні послуги як НВК "Загальноосвітній навчальний заклад "Європейська школа "Михаїл" І-ІІІ ступенів – ясла-садок". 

На сайті закладу говориться, що навчально-виховний комплекс в освітньому просторі працює понад 17 років. А сам комплекс був заснований у 2003 році у Києві групою батьків та вихователів. Заклад із двох сучасних будівель в понад 6 тис. кв. м розташований у санаторно-курортній зоні на території понад 7 тис. кв. м. А також має дві спортивні зали, власну пекарню тощо. За даними ж YouControl, статутний капітал цього закладу має розмір 25 млн гривень, а в засновниках вказана лише Галина Погоріла, уповноваженою особою – директор Михайло Владіков. 

У закладі поглиблено вивчають англійську мову, німецьку, підприємницьку діяльність та інформатику. У 2020 році тут навчалося 260 вихованців, а команда школи нараховувала 76 педагогів. Оплата за навчання у 2-11 класі у цьому закладі складає від 10 до 17,5 тис. гривень за місяць із трьохразовим харчуванням і додатково сплачується вступний внесок у розмірі 10 тис. гривень. Вартість перебування у дитсадку залежить від групи, так молодша група – від 6 до 12 тис. гривень за місяць, різновікова – від 6,5 до 12,5 тис. гривень за місяць та Pre-school група – до 13,5 тис. гривень за місяць.


В Ірпінській громаді діятиме Ірпінська приватна гімназія "Малина Кампус". Ліцензію заклад здобув за рівнем базової середньої освіти з обсягом на 70 осіб. Гімназія розташована у місті по вулиці Українська, 14-А і була зареєстрована відносно нещодавно – у травні цього року. Розмір статутного капіталу ТОВ – 500 тис. гривень. Належить же установа Інні Яровій.

Цікаво, що на початку червня КОДА анулювала на підставі заяви ліцензіата ліцензію за рівнем початкової освіти приватній початковій школі "Малина", видану 27 вересня 2019 року за № 558. Власницею цієї школи також є Ярова. А у вересні 2020 року припинив діяльність ще один її заклад дошкільної освіти "Малина-клуб". Тоді у коментарі KV в адміністрації установи розповіли, що мова йшла про коригування документів в зв'язку закриттям одного фіала ТОВ через вимушені карантинні обмеження.

Читайте: В Бучанском районе из-за карантина закрылись три детских сада и школа

Варто додати, що початковій школі "Малина" вже неодноразово анулювали та відновлювали ліцензію. І на початку липня школі таки знову поновили ліцензію, але кількість вже зросла з 50 дітей до 65 осіб. Школа працює у місті Ірпінь по вулиці Київська, 66-Б.

Школа "Малина" зареєстрована в березні 2019 року зі статутним капіталом у розмірі 300 тис. гривень. У досьє керівником вказана Галина Ільницька.

На сайті Malina Kids повідомляється, що Мalina Kids – це мережа дитячих садків і шкіл в Ірпені. Незабаром мережа розшириться завдяки відкриттю середньої школи Malina Campus (вул. Українська, 14-А). Уже і триває набір учнів в 5-8 класи на новий навчальний рік вартістю 700 доларів на місяць з щорічним внеском у розмірі 12 тис. гривень. 

Malina Kids Primary викладає уроки початкової школи – математику, українську, "Навколишній світ" за програмою "Росток", уроки англійської мови – за програмою Cambridge, а викладання Maths & Science ведеться англійською мовою. На 2021-2022 навчальний рік вартість абонемента тут становить 12 тис. гривень в місяць та плюс щорічний внесок у розмірі 7 тис. гривень. Вартість 4-разового харчування обійдеться в окремі 3 тис. гривень на місяць.

Читайте: В Броварах и Ирпене получили лицензии на образование садик и школа

Нагадаємо, що у червні-липні Київська ОДА видала близько 80 освітніх ліцензій комунальним навчальним закладам. Це – базові та початкові школи, дитсадки, а також центри позашкільної освіти в семи громадах Бучанського, Броварського та Фастівського, Обухівського районів. Досить популярною на Київщині залишається дошкільна сфера. Так, КОДА продовжує видавати значну кількість ліцензій приватним дитсадкам з мережею від 35 до 100 вихованців. 

Читайте: На Київщині розширюється мережа приватного дошкілля 

**Приватний заклад освіти "Гатненський ліцей "Астор" (код ЄДРПОУ: 44272942).

**  Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань" (код ЄДРПОУ:  41179325).

*** ТОВ "Крюківщинський ліцей "Ідея" (код ЄДРПОУ: 44223853). 

**** ТОВ "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Міжнародна інноваційна школа" – дитячий садок "Хеппі Нест" (код ЄДРПОУ: 41282261).

***** ТОВ "Петропавлівсько-Борщагівський "Міжнародний ліцей "Нова школа наук" (код ЄДРПОУ: 42588301).

Приватний заклад "Міжнародний ліцей "Михаїл" с. Чайки" (код ЄДРПОУ: 26409821).

****** ТОВ "Ірпінська приватна гімназія "Малина Кампус" (код ЄДРПОУ: 44211853).

******* ТОВ "Приватна початкова школа "Малина" (код ЄДРПОУ: 42869813).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, образование, лицензия, распоряжения, среднее образование, профильное образование, базовое образование, аннуляция

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій