п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Навчальні заклади Ірпеня, Василькова та Гостомеля отримали освітні ліцензії

Навчальні заклади Ірпеня, Василькова та Гостомеля отримали освітні ліцензії

Київська облдержадміністрація наприкінці року погодила ліцензії на освітню діяльність для шкіл і садочків регіону. Так, в Ірпені заснували перший в Україні академічний ліцей, а Приірпіння збагатилось двома приватними дитсадками. Отримали ліцензії навчальні заклади Василькова та Києво-Святошинського району.

Як стало відомо KV, 27 грудня 2019 року голова Київської ОДА Олексій Чернишов підписав сім розпоряджень №№ 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759 щодо надання ліцензій на здійснення освітньої діяльності в містах Васильків та Ірпінь, смт Гостомель і в Києво-Святошинському районі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з цими документами, ліцензію на освітню діяльність отримали один муніципальний та два приватних заклади в Ірпені, три ліцензії відійшли в приватні заклади Києво-Святошинського району. Ще одна ліцензія дісталася Василькову. 

Приірпіння 

Як стало відомо KV, Ірпінська міськрада 24 січня 2019 року прийняла рішення № 4599-63-VII  про створення комунального багатопрофільного закладу освіти нового формату. Таким чином сподіваються скасувати другі зміни в переповнених школах міста. 

Закладом став Ірпінській академічний ліцей, заснований у співпраці з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБІП).

На сайті НУБІП відзначається, що урочисте відкриття ліцею відбулося 2 вересня 2019 року. Упродовж літа, паралельно з ремонтними роботами оголошували набір учнів у 7-11 класи, загальна кількість ліцеїстів станом на вересень становила 330 дітей.

КОДА надала ліцензію за рівнем базової та профільної середньої освіти ліцею під кінець року. Загалом заклад розрахований на 550 осіб та зареєстрований за адресою: вул. Гагаріна, будинок 9, в березні 2019 року на ім'я уповноваженої особи Олену Лошицьку. Сам заклад розташований в першому корпусі Ірпінського економічного коледжу НУБІП, де міська рада орендує приміщення. 

До послуг учнів – пять профільних напрямів навчання, залучення викладачів та матеріально-технічної бази університету, співпраця з науковцями. Навчання в ліцеї – безкоштовне. Тимчасово виконує обов’язки директора економіст-педагог та випускниця НУБІП, кандидат наук Світлана Березинець. 

Ще дві ліцензії, але вже у галузі дошкільної освіти, вдалося виклопотати двом приватним закладам – дитсадку "Київський"** та "Дружна сімейка" ***. 

Заклад дошкільної освіти "Київський" з ліцензованим обсягом 40 осіб планує працювати у місті Ірпінь у сучасному двоповерховому приміщенні за адресою: провулок Київський, будинок 5. Засновником садка зі статутним капіталом у розмірі 25 тис. гривень є Тетяна Унтілова. Сам дитсадок зареєстрований нещодавно – у вересні 2019 року. Та судячи з інформації на сайті та на сторінці у Facebook, заклад веде освітню діяльність ще з 2016 року. 

Керівником “Київського” вказано Юлію Крівченко. На сайті дитсадка зазначається, що наразі у трьох групах повного дня віком від 3 до 5 років навчається 36 дітей. У садочку проводяться заняття з музики, англійської мови, гімнастики та творчості, можливо також підготуватися до школи. Вартість перебування у такому закладі обійдеться батькам у 7,5 тис. гривень щомісяця, і це – не враховуючи одноразового внеску – 5 тис. гривень. 

Заклад дошкільної освіти “Дружна сімейкарозташований в підпорядкованому місту селищі Гостомель за адресою: вул. Мисливська, будинок 5, і планує виховувати 35 дітей. Дитсадок зареєстрований також нещодавно – в грудні минулого року. Статутний капітал складає 500 гривень. Засновником закладу за даними системи YouControl, є жителька Києво-Святошинського району Олена Гордіна-Мошна. Керує закладом Галина Пилипчук. 

Васильків виховує

У місті Васильків вести освітню діяльність у сфері дошкільної освіти планує приватний заклад "Міні Кідс"**** з ліцензованим обсягом 20 осіб. Офіційну реєстрацію отримав місяць тому – у грудні минулого року. Розмір статутного капіталу закладу складає 20 тис. гривень. Належить Ірині Михайловській. Також Михайловська з 2018 року зареєстрована як фізична особа-підприємець, надаючи послуги за напрямком дошкільної освіти та роздрібної торгівлі.

“Міні Кідс” позиціонує себе як англомовний дитячий садок повного та неповного робочого дня, в якому приділяють увагу ранньому та комплексному розвитку дітей віком від 1 до 7 років. Тут пропонують щоденні двомовні розвиваючі заняття, підготовку до школи, літні табори та клуб вихідного дня. Дитсадок знаходиться на території  ЖК “Столичний” (вул. Декабристів, будинок 151).

Києво-Святошинський район

Також губернатор погодив ліцензію за рівнем дошкільної освіти на 35 осіб нещодавно зареєстрованому (27.11.2019 рік) приватному закладу комбінованого типу  "Лісовий"***** у селі Бобриця.

Ясла-садок працюють під керівництвом Вікторії Павленко. Власниками вказані жителі Бобриці Микола та Валентина Королі. 

Ще одна ліцензія за рівнем початкової, базової та профільної середньої освіти відійшла приватному ліцею для хлопчиків “Кадетство”******. Перед цим КОДА анулювала закладу на підставі заяви ліцензію, датовану квітнем 2011 року з надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти на 180 осіб за адресою: Боярка, вул. 50-річчя Жовтня, будинок 63. 

У новому документі наголошується, що ліцензіат одержав право навчати 240 осіб за адресою: місто Боярка, вул. Молодіжна, будинок 84. Також за цією адресою розташований приватний ліцей для дівчаток "Леді"*******. Офіційна реєстрація “Кадетства” відбулася ще у квітні 2019 року.

Засновниками школи для хлопчиків зі статутним капіталом у розмірі 100 тис. гривень є почесний житель Боярки Ірина Демидова (90%) та Олексій Литвиненко (10%). Також Демидовій належить декілька приватних організацій – з оренди нерухомого майна (ТОВ "Ренесанс Ді"********) та будівництва житлових і нежитлових будівель (ПП "Будтехсервіс"*********). 

На сторінці закладу в Facebook підкреслюють, що особливістю школи є роздільне навчання та можливість отримати атестат канадського зразку. З-поміж основних предметів, кадетів у ліцеї навчають акробатиці, верховій їзді та самообороні. 

Читайте: Губернатор бно-Айріян переоформив освітні ліцензії підприємцям

Ще один ліцензіат, приватний заклад середньої початкової освіти "Фючер Скілз"**********, існує на ринку навчальних послуг більше п'яти років. Заклад на 90 учнів розташований в селі Ходосівка і працює під керівництвом Оксани Данилової. Заклад належить трьом власникам: київській компанії Джораєв Ровшен (50%) – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, також Ірині Крикун, яка є директором закладу та Араму Сагсяну (25%).

“Фючер Скілз” – це початкова школа повного дня, в якій навчають дітей з 1 по 4 класи за програмою НУШ з додаванням розвиваючих напрямків, іноземних мов, STEM-освіти (програмування). Фіксує та аналізує динаміку розвитку дітей заклад з допомогою цифрової платформи власної розробки AREMA.

Нагадаємо,  голова Київської ОДА Олексій Чернишов затвердив ліцензії на освітню діяльність в сферах дошкільної та загальної середньої освіти. Три ліцензії надали приватній початковій школі і двом центрам з розвитку дитини в місті Вишгород. Ще одну ліцензію отримав приватний ліцей в Броварах.

Читайте: КОДА погодила освітні ліцензії приватним школам Вишгорода та Броварів

Нагадаємо також, що брак освітніх закладів є однією з найболючіших проблем Київщини. 

Як вже писала KV, дітям доводиться навчаться в аварійних приміщеннях в дві і навіть три зміни. Серед гарячих міст – Українка, Бориспіль, Васильків, Вишневе.

Так, новий корпус школи №1 у місті Вишневому будувався більше 12 років. За планом, ввести його в експлуатацію мали вже після зимових канікул – 13 січня. Але як виявилось, документи для запуску школи досі не передані до ДАБІ. 

Читайте: Холодне знання: батьки учнів школи №1 у Вишневому погрожують масштабним страйком

* Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірпінської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 42859915).

** ПЗ "Заклад дошкільної освіти "Київський" (код ЄДРПОУ: 43224416).

*** ПЗ "Заклад дошкільної освіти "Дружна сімейка "(код ЄДРПОУ: 43406537).

**** ЧЗ "Установа дошкільної освіти Міні Кідс" (код ЄДРПОУ: 43405842).

***** ПЗ "Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) "Лісовий" (код ЄДРПОУ: 43371615).

****** ТОВ "Приватний ліцей для хлопчиків "Кадетство" (код ЄДРПОУ: 42950626).

******* ТОВ "Приватний ліцей для дівчаток "Леді" (код ЄДРПОУ: 37866359).

******** ТОВ "Ренесанс Ді" (код ЄДРПОУ: 41409777).

********* ПП "Будтехсервіс" (код ЄДРПОУ: 32740031).

********** ТОВ "Приватна установа початкової освіти "Фючер Скілз" (код ЄДРПОУ: 39458123).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новини київщини, новини київської області, кога, школа, ірпінь, гостомель, боярка, васильків, розпорядження, влада київщина, києво-святошинський район, ліцензія, садок, лісовий, освіту, дружна сімейка, кадетство, міні кідс, фючер скілз, ірпінський академічний ліцей національного університету біоресурсів і природокористування україни ірпінської міської ради київської області, київський

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.