четвер, 25 квітня 2024 г.

На журналістській кухні – новачки

На журналістській кухні – новачки

В інформаційно-творчому агентстві "ЮН-ПРЕС" Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася ювілейна, 20-а посвята в юні журналісти "На журналістській кухні  - новачки".

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

В залі був аншлаг – жодного вільного місця, стільці довелося зносити з усіх кабінетів. На посвяту завітали  всі педагоги "ЮН-ПРЕСу" разом зі своїми вихованцями, а також батьки та друзі новачків-журналістів. Адже саме тут запалюються зірки сучасної української журналістики.

Юних журналістів привітала керівник і капітан творчого корабля "ЮН-ПРЕС" Надія Олексіївна Іллюк. Вона побажала юним і дорослим журналістам завжди залишатися творчими й креативними, а також подарувала всім  свіжі яблука, зазначивши при цьому, що це повинно біти яблуком пізнання, але не яблуком розбрату.

Після цього до слова запросили гуртківців агентства, які презентували свої гуртки: звучали девізи,  розігрувалися сценки, читалися вірші, показувалися телесюжети, зняті дітьми…..  Юних журналістів привітали Музи Творчості, Натхнення та Пізнання. Адже саме вони –  важливі якості для справжнього журналіста. Творчість рідко буває без сліз радості та розпачу, сліз від поразок та перемог.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У гості до юних журналістів завітали військовий журналіст, тележурналіст Ірина Сапан, фотокореспондент і репортер журналу "Український тиждень"  Стас Козлюк, тележурналіст, випускниця "ЮН-ПРЕСу" Юлія Костенко та прес-секретар Департаменту освіти й науки КМДА Марія Кравчук. Гості щиросердечно привітали початківців, побажали їм усіляких гараздів, терпіння й наснаги на тернистому шляху журналістики. А також вручили новачкам їх перші посвідчення.

Всі учасники й гості свята написали на паперових осінніх листочках, що для них значить слово або поняття "журналістика". А музи  Творчості, Натхнення та Пізнання "висвячували" їх водою, різочками й вогнем – символічними свічечками таланту й натхнення.

У наших лавах юних журналістів є не лише ті,  хто тільки мріє про журналістику, а  й ті, хто вже професійно нею займається. Адже вихованці "ЮН-ПРЕСУ" вже друкуються у таких виданнях, як "КиївВласть", "Вечірній Київ",  "Хрещатик",  "Міст-М". Затамувавши подих, кожен чекав, коли назвуть саме його прізвище під час вручення посвідчень. І можна офіційно назвати себе журналістом. Також змінюється ваш статус, а отже і ставлення оточуючих до вас. Посвідчення для журналіста просто необхідне, адже воно офіційно захищає право журналіста знімати або записувати на диктофон. Це документ, який має бути при собі у будь-якій ситуації. Так само як і відчуття ліктя друга.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

фото: Юн-пресс

Людмила Кухаренко

Теги: новости киева, проект, юн-прес, кпдю, посвята

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.