четвер, 22 лютого 2024 г.

На горе-пастора Кунця чекає виселення з будівель і кримінальна відповідальність

На горе-пастора Кунця чекає виселення з будівель і кримінальна відповідальність

Остаточно встановлено справедливість і  нерухоме майно в судовому порядку повернуто законному власнику – РО “БМТ “Слово життя”. Володимир Кунець (на фото), якого  Всеукраїнський союз церков євангельских християн-баптистів відсторонив від пасторського служіння, в часи, коли був керівником “Слово життя” переписав нерухоме майно релігійної організації на свою родину, але тепер шахрайству Кунця покладено кінець.

Про це KВ стало відомо з відповідних рішень судів і відкритих джерел.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Тривалий час “БМТ“Слово життя” намагалось відновити своє право власності на нерухомість, яка по праву належить релігійній організації . В період з 2015 по 2020 р. шляхом низки незаконних дій та фіктивних договорів купівлі-продажу Кунець переоформив нерухомість на членів своєї родини: Кунця Олександра – сина, Горіченко Ольга – донька, Рябого Олександра – онука. Важливо, що Кунцем це було зроблено мовчки, тайно, без жодного узгодження з членами церкви

Десятиліття тому пастор Євангельської церкви Кунець під благовидним наміром збирав кошти з парафіян церкви на будівництво молитовного будинку. На ці кошти в Києві за адресою вул. Мічуріна, 64, було побудовано нерухомість, яка по закону повинна належати РО “БМТ “Слово життя”. Таке майно на Печерську нині оцінюється у сотні тисяч доларів США.

Як пізніше зʼясувалося, в Кунця були свої плани на нерухомість релігійної організації, яку він очолював, а саме: привласнити будівлі собі. Релігійна діяльність Кунця виявилась ширмою, за якою стоїть обман та лицемірство. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Члени церкви в 2020 році  зʼясували, що нерухомість РО “Слово життя” належить родині Кунця. З цього моменту розпочалась трьохрічна судова епопея: Кунець намагався оскаржити в господарському суді рішення загальних зборів РО, яким його позбавили посади керівника. 

В задоволенні позову суд відмовив: Касаційний господарський суд у складі Верховного суду виніс постанову про те, що рішення про звільнення Кунця з посади президента РО “Слово життя” визнано законним.А рішенням Печерського районного суду Києва, яке залишено в силі постановою Київського  апеляційним суду, відновлено справедливість, і нерухоме майно законно повернуто у володіння законного власника – релігійної організації.

Інакше кажучи, визнано недійсними всі реєстраційні дії з нерухомістю та договори купівлі-продажу, які фіктивно були підставою для заволодіння Кунцем нерухомості на Печерську. Рішення вступило в законну силу ще в липні 2023 року.


Слід зазначити, що кримінальне провадження стосовно Кунця та членів його родини за фактом незаконного заволодіння майном розпочато та кваліфіковано за ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство вчинене у великих розмірах, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років).

Закінчення судових процесів в Господарському та Печерському судах тепер в рази пришвидшує рух кримінальної справи проти Кунця та його родини. Лава підсудних врешті-решт дочекається на родину Кунця.

Репутація Кунця аж ніяк не кришталева: суспільству відомий трагічний прецедент, коли Кунець ще в 1990-ті роки, ввівши в оману аргентинського місіонера, заволодів його коштами шахрайським чином. Аргентинський місіонер через шоковий стан отримав інфаркт та помер. Крім того, не є таємницею співробітництво Кунця з КДБ ще за часів СРСР.

З 2020 року Кунець та його родина перешкоджали доступ пастви “Слово Життя” до молитовного будинку та продовжували користуватися майном, як власним. Нині чинне керівництво отримало позов про стягнення заборгованості за комунальні послуги, які споживає та відповідно не сплачує родина Кунця.

Станом на сьогодні, після завершення всіх судових процесів, члени “Слово Життя”, реалізовуючи свої законні права, нарешт ,потрапили до свого молитовного будинку за адресою вул. Мічуріна, 64.

Від конструктивної розмови Кунець категорично відмовляється, попираючи обовʼязковість виконання судових рішень. Кунець вважає майно своєю власністю, паплюжачи Божі та світські закони. Але рано чи пізно за всі вчинки приходиться відповідати і перед Богом, і перед законом. Релігійна організація, вигравши суди, поставила крапку на шахрайських діях Кунця та положила кінець шахрайству “пастора”. Наступні кроки за правоохоронними органами.

Важливо зазначити, в офіційних документах за адресою вул. Мічуріна, 64, вказано, що на цій ділянці розташовано будівлі площею 106 кв. м. Але насправді загальна площа всіх обʼєктів складає біля 1000 кв. м: 700 кв.м. – триповерховий будинок, інше – декілька приміщень та комерційний обʼєкт.

Найголовніше, що дані будівлі не мають ЖОДНОЇ дозвільної документації, а сама ділянка не має кадастрового номеру.

Журналістам відомо, що керівник РО “БМТ “Слово Життя” має намір привести будівлі у стан, відповідний офіційним документам – 106 кв. м. Це означає, що інші незаконні приміщення буде знесено.

Іронічним є факт, що зловтішність Кунця було помічено на виїзді мера Києва Віталія Кличка, коли той особисто приїжджав до сусідів по вул. Мічуріна та зʼясовував законність будівель.

Виходить, що зухвале відвідування Кунцем чужих заходів з приводу законності чи незаконності забудов засвідчує, як виявилось, що в Кунця самого “рильце в пушку”.Наразі нерухоме майно знаходиться під наглядом охорони керівника РО “БМТ“Слова Життя” Ільїна П.А. А Кунець, напевно, чекає примусового виселення та називає охорону Ільїна “тітушками”, яка лише виконує свою роботу, забезпечуючи безпеку та порядок за адресою.

Чим керувався “пастор”, підставляючи своїх родичів під статтю Кримінального кодексу та грабуючи парафіян? Мабуть, на наївну сліпоту пастви, вважаючи, що люди вірять йому. А чого чекає зараз? Уникнення кримінального покарання через похилий вік?

Нагадаємо, з 2020 року та раніше ЗМІ неодноразово висвітлювали особистість недобросовісного пастора Кунця та його шахрайські дії.

В наступних матеріалах журналісти розкриють нові подробиці про Володимира Кунця, його родину та прокльони, якими він осипає керівництво РО “БМТ “Слово життя”.

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини києва, суд, позиція, рейдерство, верховний суд, церква, апеляційний суд, релігійна громада, печерський райсуд києва, пастор кунець, слово життя, мічуріна 64, судові рішення, баптисти

четвер, 22 лютого 2024 г.
18:45
Міносвіти затвердило календарний план проведення у цьому році національного мультипредметного тесту
18:23
Ірпінська міська лікарня спрямовує майже 6 млн гривень на рентгенологічну систему
18:04
На столичній Дарниці у чоловіка в квартирі виявили кулемет (фото)
17:46
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
17:27
У Вишгородському районі може бути гучно
17:07
ВР зобов’язала місцеві ради публікувати порядки денні засідань та “поіменку” голосувань на сесіях
17:05
Будинку №1 “Причал 8” присвоєно поштову адресу, - “Інтергал-Буд”
16:46
У столиці через пошкодження тепломережі у Шевченківському районі без тепла перебуває близько 220 житлових будинків
16:26
НАУ витратить 2,89 млн гривень на обслуговування ліфтів і вивіз сміття
16:05
Екснардепа Рабіновича судитимуть за держзраду, – ДБР
15:45
У столичних скверах і парках почали готувати рослини до весни
15:25
У застосунку “Київ Цифровий” стався збій, фахівці лагодять систему
15:05
На Оболоні невідомі скинули нафтопродукти в озеро Кирилівське
14:44
У Бородянці за 2 млн гривень куплять LED-екран для центру соцреабілітації
14:23
Безгін очолив ТСК ВР, яка займатиметься дослідженням ефективності роботи влади Києва під час війни
14:04
Зеленський запропонував Раді демобілізувати строковиків, які станом на 2024 рік відбули строкову службу
Календар подій