вівторок, 28 травня 2024 г.

“Київавтодор” за 57 млн гривень затіяв ремонт свого гуртожитку

“Київавтодор” за 57 млн гривень затіяв ремонт свого гуртожитку

В комунальній корпорації “Київавтодор” вирішили за 57,89 млн гривень навести лад в своєму гуртожитку. Капітальний ремонт замовили у ПП “Інженерно-виробничий центр “Вектор”, відхиливши вигіднішу за ціною пропозицію. Ця компанія раніше бюджетних підрядів не отримувала та, схоже, є не зовсім самостійним гравцем. Впритул до підписання договору з “Київавтодором” вона належала добре відомому в столиці ТОВ "Промін Буд Сервіс", яке здобуло на тендерах майже 2 млрд гривень, зокрема, будує в столиці Центр захисту тварин та реконструює дамби мулових полів Бортницької станції аерації (БСА) та сміттєвий полігон в Підгірцях. Власної техніки “ІВЦ “Вектор” теж не має, а арендує її у “непростої” компанії родини екс-заступника губернатора окупованого Севастополя Олега Кізіменка.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи ProZorro, 4 серпня 2023 року КК “Київавтодор” (*) уклала з ПП “ІВЦ “Вектор” (**) договір на проведення капітального ремонту гуртожитку по вул. Набережно-Печерська дорога, 4. Ціна договору склала 57,89 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За вказані кошти, як вказано в техзаданні, підрядник повинен перевлаштувати стінні перегородки, замінити вікна та двері, покриття підлоги, металеві огорожі на балконах та сходових клітинах, виконати внутрішні оздоблювальні роботи в кімнатах, коридорах, холі, відремонтувати горище, дах, фасад та ганок, прокласти зовнішні інженерні мережі, змонтувати дитячий та спортивний майданчики, встановити лави і урни, а також озеленити територію.

Ремонтуватимуть гуртожиток до кінця 2024 року, в поточному році роботи планують профінансувати лише на 8,76 млн гривень (15% від загальної ціни договору).

Для виконання цього капремонту ПП “ІВЦ “Вектор” арендуватиме техніку у ТОВ “Хозхімсервіс” (***), що, як раніше повідомляла KВ, належить родині колишнього заступника губернатора окупованого Севастополя Олега Кізіменка.

За підряд, крім ПП “ІВЦ “Вектор”, змагалося ще дві фірми – ТОВ “Грін Трейдінг” та ТОВ “Класика комфорту”. Найвигіднішу ціну в аукціону запропонувало “Грін Трейдінг”, однак 21 липня його пропозицію відхилили на підставі того, що претендент не зміг довести виконання аналогічного договору. 

Читайте: “Свои” подрядчики помогут Дарницкой РГА освоить 74 млн гривен на реконструкции гимназии

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП “ІВЦ “Вектор” (підрядник) зареєстровано в березні 2010 році у селищі Високий на Харківщині, наразі має реєстрацію в Дніпрі. Власником є Олег Петренко, директором – Олександр Криворучко.

Нинішній договір з “Київавтодором” на ремонт гуртожитку є першою перемогою “Вектора” за результатами публічних закупівель. Цікаво, що в ході київавтодорівського тендеру ПП “ІВЦ “Вектор” раптово змінило власника. Так, 21 липня 2023 року (між аукціоном та підписанням договору) фірма перейшла до власності Олега Петренка від добре відомого в столиці ТОВ "Промін Буд Сервіс" (****).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

ТОВ “Промін Буд Сервіс” (колишній власник ПП “ІВЦ “Вектор”) було зареєстровано у 2016 році у Києві. Засновник – Андрій Цвильов, прописаний в окупованому Донецьку. Керівник – Олег Секретар.

За даними Clarity Project, ТОВ "Промін Буд Сервіс" бере участь у публічних закупівлях з 2018 року. За цей час підприємство уклало 140 договорів на суму 1,98 млрд гривень. Наприклад, як раніше писала КВ, ТОВ "Промін Буд Сервіс" на замовлення КП "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" виконує реконструкцію мулових полів Бортницької станції аерації майже за 255 млн гривень.

Читайте: Замість модернізації: дамби переповнених мулових полів БСА наростять ще на 250 мільйонів гривень

Також ТОВ "Промін Буд Сервіс" є виконавцем будівництва Центру захисту тварин на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі Києва за 131,3 млн гривень на замовлення КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". По договору підрядник повинен був збудувати центр протягом 2019-2022 років, але терміни завершення робіт постійно зміщували. На сьогодні чинною є додаткова угода, згідно з якою будівництво центру триватиме до кінця 2025 року.

Читайте: Центр защиты животных в Киеве будут строить за 131 млн гривен

З лютого 2019 року ТОВ "Промін Буд Сервіс" займається зведенням масштабного об'єкта на Київщині – дитсадка-початкової школи в Глевасі майже за 115 млн гривень на замовлення Глевахівської селищної ради. Ці роботи підрядник повинен був завершити до кінця квітня 2022 року. Звіт про виконання робіт в системі ProZorro досі не опублікований, натомість в травні 2022 року слідчі Фастівського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області розпочали кримінальне провадження (№ 42022112310000089) щодо неправомірності вибору ТОВ "Промін Буд Сервіс"  підрядником у вказаному тендері. За версією слідства, ТОВ “Промін Буд Сервіс” подало у складі тендерної пропозиції недостовірну інформацію, а згодом задля привласнення бюджетних коштів посадові особи ТОВ “Промін Буд Сервіс” безпідставно внесли, а Глевахівської селищної ради безпідставно прийняли завищені обсяги виконаних робіт.

Читайте: Строительство трех учебных заведений на Киевщине доверили компании осужденного вице-губернатора Севастополя

ТОВ “Хозхімсервіс” (орендодавець техніки) зареєстровано у 2004 році у Донецьку, з тих пір кілька разів змінювало реєстрацію, наразі компанія має офіційну адресу у Вишневому на Київщині. Засновниця – Алла Кізіменко, директором є Марк Кізіменко. 

На момент створення “Хозхімсервіса” одним із його власників був Олег Кізіменко, який з Марком Кізіменком зареєстровані за однією адресою в Донецьку, на вулиці Кутузова, 25.

Олег Кізіменко – колишній заступник губернатора окупованого Севастополя. За інформацією Крим.Реалії, в керівництво міста він потрапив ще в 2012 році по переводу з Донецької облдержадміністрації (ОДА) в часи президентства Віктора Януковича. У березні 2014 року, коли контроль над мерією встановила росія, Кізіменко працював на своїй посаді ще кілька місяців. У липні він звільнився і потім перейшов на іншу, нижчу посаду в адміністрації Севастополя – заступника начальника департаменту міського господарства. В 2016 році Кізіменко залишив Крим і повернувся на рідний Донбас. Протягом двох років він спокійно жив на території, підконтрольній Києву, та займався бізнесом. Однак 11 вересня 2018 року Кізіменко заарештували на території України. За словами на той час генпрокурора Юрія Луценка, він "сприяв створенню окупаційних органів влади, передавав окупантам службову документацію, а також сприяв РФ в підривній діяльності проти України". В грудні 2018 року Олег Кізіменко був засуджений за сепаратизм на п’ять років умовно. Тим часом фірми його родини ТОВ “Хозхімсервіс” успішно освоювали мільярди бюджетних гривень.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Хозхімсервіс” уклало 339 договорів на 3,98 млрд гривень. Ця компанія отримала чимало багатомільйонних замовлень на виконання робіт в Києві та області. Зокрема, як раніше повідомляла KВ, ПАТ “Київспецтранс” замовляло у ТОВ “Хозхімсервіс” рекультивацію, реконструкцію та переоснащення полігону твердих побутових відходів в Підгірцях, Броварська міська рада – будівництво школи, Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада – реконструкцію мосту через річку Нивка. 

Читайте: Бородянський реабілітаційний центр відбудовуватиме фірма родини колишнього віце-губернатора окупованого Севастополя

КК “Київавтодор” заснована Київрадою у 2002 році. Генеральним директором КК “Київавтодор” з 5 липня 2022 року є Олександр Федоренко (на колажі). Він же з 19 травня 2020 року очолював цю комунальну корпорацію на правах виконувача обов'язків керівника.

Читайте: Перша підозра і встановлені збитки: Нацполіція продовжує слідство щодо корупції в “Київавтодорі”

КК “Київавтодор” підпорядковується Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який з 1 вересня 2021 року очолює Руслан Кандибор. Діяльність зазначеного департаменту з 9 листопада 2021 року спрямовує особисто голова КМДА Віталій Кличко.

* КК “Київавтодор” (код ЄДРПОУ: 03359026)

** ПП “Інженерно-виробничий центр “Вектор” (код ЄДРПОУ: 37131764)

*** ТОВ “Хозхімсервіс” (код ЄДРПОУ: 24157485)

**** ТОВ “Промін Буд Сервіс” (Код ЄДРПОУ: 40777092)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини києва, prozorro, Віталій Кличко, печерский район, закупівлі, закупівлі, київавтодор, руслан кандибор, YouControl, департамент транспортної інфраструктури, гуртожиток, олександр федоренко, вектор, промін буд сервіс, олег кізіменко, хозхімсервіс, набережно-печерська дорога, андрій цвильов, інженерно-виробничий центр вектор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій