четвер, 25 квітня 2024 г.

13 чинних мерів на Київщині зберегли посади (попередні дані)

13 чинних мерів на Київщині зберегли посади (попередні дані)



У ЗМІ та на просторах соцмереж вже з’явились дані паралельних підрахунків із попередніми цифрами і відсотками щодо результатів місцевих виборів-2020. У багатьох містах на Київщині перемогли чинні мери. Проте є винятки. До прикладу, не втримав посаду багаторічний мер Тетієва Руслан Майструк та голова Сквири Валерій Скочко, а очільник Переяслава Тарас Костін за крок від поразки.

Як стало відомо KV, за даними ЦВК, явка на місцевих виборах-2020 в Київській області склала 36,6%. У виборах взяли участь понад 542 тис. жителів Київщини.

Білоцерківщина

За попередньою інформацією "Біла Церква "За майбутнє" в Facebook, чинний мер Білої Церкви Геннадій Дикий одержав підтримку більше половини виборців міста. За нього віддали голоси 58,26% виборців. Дикому – 51 рік. У 2010 році обраний депутатом міської ради фракції "Фронт Змін", у 2015 року обраний міським головою як висуванець партії "Самопоміч".


Читайте: Мэром Белой Церкви остается Геннадий Дикий, – результаты параллельного подсчета

За даними KV, у місті Тетіїв впевнено лідирує 26-річний самовисуванець від "Селянської партії України" Богдан Балагура. За попередніми підрахунками він вже має 3571 голосів. На другій сходинці поки що безпартійний лікар-стоматолог Денис Оніщук – має 2999 голосів. Третю сходинку посідає чинний мер міста Руслан Майструк. Йому містяни віддали лише 1732 голоси. Остаточні дані ще має визначити місцева ТВК.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

На своїй сторінці у Facebook заявила про перемогу у виборчих перегонах за крісло голови Сквирської міської ради голова Шамраївської сільської ради Валентина Левіцька. Вона – 1963 року народження, йшла на вибори як безпартійна. У 2015 році також була обрана головою сільради як самовисуванка.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Бучанщина

Станом на 27 жовтня, попередньо Бучанську міську раду може очолити 48-річний чинний голова Бучі Анатолій Федорук. Йому вдалося набрати від виборців 8866 голосів або 54,88%. Свою кандидатуру він висунув від партії “Слуга народу”. Загалом же Федорук є головою ради Бучі, починаючи ще з 1998 року (до 2007 року – смт. Буча). Востаннє отримав владу у 2015 як самовисуванець, що тяжів до БПП. 

Наразі значно відстає від нього адвокат Катерина Українцева (“Європейська Солідарність”), у неї – 2398 голосів або 14,84%. На третьому місці – депутат Бучанської міськради від партії "Єдина громада" Олександр Таможній – 1319 або 8,16%.

Читайте: Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Ірпінь

За попередніми даними, на виборах мера Ірпеня переміг Олександр Маркушин, кандидат від партії екс-мера міста Володимира Карплюка.


Він набрав 46,21%, значно випередивши кандидата від “Європейської солідарності” Ярослава Куца та кандидатку від “Голосу”, №1 списку цієї партії на вибораї до міської ради Михайлину Скори-Шкарівську.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фастівщина

За попередніми даними, у Фастові лідирує чинний мер Михайло Нетяжук – за нього проголосували приблизно 5 тис. чоловік. Його найближчі конкуренти – Лариса Скрипак та Жанна Швидка – набрали відповідно приблизно 2 тисячі голосів. 

Сам Нетяжук повідомив KV, що очікує офіційних результатів і не робитиме передчасних заяв, але частково підтвердив свою перемогу.

Нетяжук йшов під прапорами “Партії національного егоїзму”, – за даними КВ, цей політичний проєкт пов’язаний із парламентарем від Фастівщини Олегом Дундою (фракція “Слуга Народу”).

За попередніми даними підрахунку голосів, в місті Славутич на місцевих виборах найбільше голосів одержав 44-річний чинний мер Юрій Фомічов ("Слуга народу") – 28,2%. Це його друга каденція, на попередніх виборах він пройшов до влади як самовисуванець. Трохи менше голосів віддали містяни за секретаря міськради Володимира Борисова ("Опозиційна платформа – за життя") – 27,9%.


Читайте: Славутичский горсовет опубликовал данные предварительного подсчета голосов на местных выборах 2020

Ще тривають підрахунки результатів виборів до Боярської міської ОТГ. Та як написав 37-річний чинний мер Боярки Олександр Зарубін на офіційній сторінці у Facebook, наразі він має переконливу різницю в результатах із найближчим опонентом. Тож, ймовірно, очолить громаду саме він з допомогою політичної партії "ЗА Майбутнє". У 2015 році до влади він прийшов за підтримки партії "Нові обличчя".


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Вишгородщина

У місті Вишгород наразі за попередніми підрахунками лідирує 40-річний чинний мер Вишгорода Олексій Момот, який балотувався від політичної партії "За Майбутнє". За нього виборці віддали 4408 голосів. У 2015 році до міськради він пройшов у раду від партії "Воля".

На другій позиції перебуває голова Вишгородської райради Ростислав Кириченко ("Європейська Солідарність"). За нього віддали 1601 голос. На третій позиції кандидатка від "Громадянський рух "Хвиля" та лікарка Ольга Решетняк.

Яготинщина

За даними KV, попередній підрахунок голосів на Яготинщині поки не відомий. Явка там склала майже 35% – прийняло участь у нинішніх місцевих виборах 10432 виборців. 

Проте, як написала мер Яготина Наталія Дзюба на своїй сторінці у Facebook, більшість голосів виборці віддали їй.

Наталія Дзюба народилась 6 серпня 1961 року, балотувалась від партії “Слуга народу”. Була головою Яготинської міської ради двох попередніх скликань – з 2010 по 2015 рік та з 2015 по 2020 рік. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Бориспільщина

Як повідомила прес-служба партії “Наш край”, перемогу на виборах Бориспільського міського голови отримує їхній кандидат Анатолій Федорчук. Він отримав 33% голосів виборців. Загальна явка на виборах склала 33,23% від зареєстрованих виборців.

З 2006 року Федорчук обіймає посаду мера Борисполя. Вперше балотувався як висуванець бориспільської осередку Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ). У 2010 був переобраний головою від “Партії регіонів”. Втретє став міським головою у 2015 році, тоді балотувався від партії “Наш край”. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

За даними порталу "Переяслав.City", з відривом у 43 голоси від чинного голови Переяслава Тараса Костіна у перегонах за крісло мера перемогу здобув 59-річний Вячеслав Саулко. Він – депутат міськради, обраний – він “Нашого краю”. На голову же ОТГ балотувався від партії "Слуга Народу".

Середня явка до дільниць 25 жовтня по громаді склала близько 30%. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Васильківщина

Результати паралельного підрахунку голосів виборців, відданих за кандидатів на посаду голови Васильківської ОТГ, свідчать про перемогу чинної голови райради, самовисуванки Наталії Баласинович – 29%, 2,968 голосів. Інші кандидати: Андрій Шевченко ("Слуга народу") – 1647 (16%); Александр Скиба (самовисуванець) – 1221 (12%); Анна Оксаніченко ("Голос") – 1083 (11%).

Утім, у “Слузі народу” готують заяву до поліції через зафіксовані ними спроби маніпуляцій на користь Баласинович.

“Викрито факт фальсифікації під час голосування в селі Яцьки Васильківського району. Дільниця №320339. 145 мешканців села написали заяви про голосування на дому. До дільниці була доставлена скринька для голосування з "ідеально складеними" бюлетенями, що викликало підозри у фальсифікаціях. За даними спостерігачів від "Слуги Народу", з’ясувалося, що до багатьох людей ніхто з членів комісії не приходив. Проте, їхні бюлетені "проголосували". Готується заява до правоохоронних органів”, – зазначив нардеп по 94 округу від “Слуги народу” Олександр Дубінський, передає УНН.

Обухівщина

За попередніми даними місцевого видання "Дніпровський Проспект", в Українці лідирує нині два кандидати. Це – ексзаступниця міського голови Оксана Кирилюк ("Слуга Народу") та ексголова Обухівської РДА Олександр Туренко ("Європейська Солідарність"). Вони набрала однакову кількість голосів від виборців – 1233 або 17,4%.

Проте варто зауважити, що на території громади було зареєстровано порушення виборчого законодавства. Наразі поліція веде розслідування про можливу фальсифікацію підрахунку голосів у селі Верем'я, яке увійшло в Українську ОТГ. 

Як пишуть ЗМІ, за попередніми даними по дільницях ОТГ лідерство одержала Оксана Кирилюк. Затягувала підрахунок голосів упродовж дня лише тердільниця ДВК №320738, де найменша кількість виборців – 220 осіб. Згодом стало відомо, що на цій дільниці кандидат Туренко набрав саме ту кількість голосів, яка відривала його від Кирилюк. За дивним збігом обставин були замінені і члени ТВК і зафіксовано низку порушень. 

Кандидатка від "Слуги Народу" також стверджувала, що комісія загубила печатку, а один із її членів взагалі намагався втекти із дільниці. 

Між тим, опитані KV члени штабів партій, від яких висувалися кандидати, схиляються до думки, що будуть перевибори. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Що ж до Богуслава, там триває підрахунок голосів, але вже наявні два фаворити гонки: Віталій Хоменко, який висувався від політичної партії “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”, та Віктор Коломієць (на фото), що висувається від “Пропозиції”. Різниця між ними складає 65 голосів, сказав Коломієць у коментарі KV, але велика вірогідність перерахунку голосів “через виявлення зіпсованих і незаповнених протоколів з підписами і печаткою”.


Подібна ситуація із обранням голови Обухівської ОТГ. Як вдалося дізнатися KV, на дільницях фіксувалися масові порушення. Офіційно кандидати ще не оголосили попередні результати.

Проте джерела видання в обласному осередку "Слуги народу" стверджують, що перемогу здобув їх кандидат, чинний мер Олександр Левченко.

"В Обухові переміг наш кандидат, відповідно до протоколів з мокрими печатками у нього 53%", – повідомило KV джерело в Київському обласному штабі "Слуги народу".

Активно вітають у соцмережах з перемогою чинного мера Миронівки Віталія Савенка. На цих виборах він йшов від політичної партії “Європейська Солідарність”. В 2018 році на перших виборах голови Миронівської ОТГ Савенко переміг з результатом понад 66% голосів виборців, балотуючись від БПП. Меру наразі 60 років.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

За інформацією порталу “Нове передмістя”, на переважній більшості ДВК міста Вишневого перемогу здобув чинний мер Ілля Діков. На деяких дільницях його результат у декілька разів перевищує результат найближчого конкурента Сергія Гулієва (дільниці 320583, 320584, 320585). Дещо кращі результати у кандидата від ЄС на дільницях, що розташовані у південній частині міста. За попередньою інформацією Гулієву таки вдалося отримати перемогу на декількох ДВК.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020 

У Кагарлиці, згідно із паралельним підрахунком голосів, які проводив виборчий штаб Київської обласної організації партії “Наш край”, перемогу отримує кандидат на посаду міського голови Олександр Панюта. Як повідомляє Київська обласна прес-служба партії, "Наш край" лідирує й до Кагарлицької міської ради. 

Явка у Кагарлицький ОТГ, за попередніми даними, склала 19.33%.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

За попередніми даними, у Ржищеві перемогу отримує в.о. голови Ржищівської міськради Кристина Чорненька. Про це вона сама написала на своїй сторінці у Facebook. Утім, як перемогу можна трактувати і публікацію відновленого на посаді Миколи Спичака – ексмера Ржищева, який балотувався від партії “Опозиційна платформа – За життя”, і є її членом.

Волонтерський штаб “Європейської Солідарності”, до складу якого входить Чорненька і головує Ржищівською ланкою якого депутат Київоблради Руслан Кузьменко (фракція “Солідарність”), займався роздачею продуктових наборів

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Броварський район

Немає досі попередньої загальної картини за результатами виборів щодо обрання нового очільника Броварів. Нагадаємо, як раніше писала KV, екснардеп Павло Різаненко заявив, що вибори в Броварах Київської області під загрозою зриву, позаяк має місце "грубе порушення таємниці голосування". Різаненко стверджував, що через особливості виготовлення виборчого бюлетеня можна простежити, хто з виборців у  Броварах за якого з кандидатів голосував. Відповідне виробництво було зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Проте 25 жовтня заступник голови ЦВК Сергій Дубовик повідомив, що загроза зриву виборів в Броварах таки знята, оскільки Броварська міська виборча комісія прийняла рішення після підрахунку голосів відрізати номера контрольних талонів і утилізувати їх.

Читайте: На виборчій дільниці в Броварах виявлено “сітку” на користь мера Сапожко

У “Слузі народу” стверджують, що в місті буде другий тур. “До другого туру виходять наш кандидат Дмитро Ратніков і чинний мер міста Ігор Сапожко", – уточнив співробітник обласного штабу "Слуги народу".

У інших міських громадах ще тривають попередні підрахунки голосів щодо вибору голів до тергромад.

Нагадаємо, відповідно до екзитполів, до другого туру виборів мера Києва виходять діючий мер Віталій Кличко і кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" (ОПЗЖ), ексголова Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Попов. Другий тур виборів мера відбудеться 15 листопада. Проте в міському штабі "УДАРу" продовжували стверджувати, що Кличко отримав у першому турі більше 50% голосів. Втім, за інформацією КВ, в київському штабі партії мера зараз зайняли очікувальну позицію – до отримання Київською міською територіальною виборчою комісією всіх протоколів з мокрими печатками з дільничних виборчих комісій.

До Київради, за попередніми даними, проходять сім партій: "УДАР", "Європейська солідарність", "Слуга народу", "ОТЗЖ", ВО "Батьківщина", "Голос" і "Єдність". Але ще є шанси у партій "Перемога Пальчевського", "Сила і честь" і ВО "Свобода".

Читайте: Явка на местных выборах 2020 на Киевщине достигла 36,6%, – данные ЦИК

Фото: колаж KV

КиевVласть

Влад Григор’єв, Вікторія Білоус, Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, белая церковь, власть киевщина, мэр, буча, бровары, васильков, вышгород, местные выборы, славутич, вишневое, вышгородский район, кандидаты, украинка, ржищев, алексей момот, юрий фомичев, Ростислав Кириченко, кристина черненькая, фальсификации, илья диков

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.