неділя, 30 червня 2024 г.

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

На місцевих виборах-2020 жителі Бучанської ОТГ обиратимуть собі очільника з 10 кандидатів. Позмагатися за крісло налаштовані як сам чинний голова Бучі, так і його ідейні опоненти та супротивники, а також підприємці, депутати, правозахисники, за плечима кожного з яких – повна цікавих поворотів біографія.

Як стало відомо KV, виборчий округ №5 включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади, орієнтовна кількість виборців тут складає 122 083 людини. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За даними Центрвиборчкому, на посаду голови Бучанської ОТГ усього висувається 10 кандидатів. Орієнтовна кількість виборців – 42558 чоловік.

Бучанський міський голова

У мери міста йде чинний голова Бучанської міськради Анатолій Петрович Федорук. Він народився 10 травня 1972 року в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області. Висувається від партії “Слуга народу”. 

З 1992 по 1997 рік навчався в Українському державному педагогічному університеті, по закінченню якого отримав спеціальність "всесвітня історія" та здобула кваліфікацію вчителя історії. У 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю "управління суспільним розвитком".

З 1998 року і по теперішній час Федорук є головою ради Бучі (до 2007 року – смт. Буча). 

Біографія Анатолія Федорука має чимало темних плям. Місцеві активісти звинувачували його у земельних оборудках, прокуратура кликала на допит, СБУ проводила обшуки, Федорука відсторонювали від займаної посади і навіть відправляли під домашній арешт


А нещодавно Федорук публічно посварився із своїм давнім товарищем єксмером Ірпеня Володимиром Карплюком. Чоловіки навіть влаштували словесну бійку у Фейсбуці

Між тим, незважаючи на купу скандалів, Федорук зберігає прихильність значної кількості електорату і лишається однією з найвпливовіших персон в Ірпінському регіоні.


У своїй декларації про доходи за 2019 рік з членів сім'ї Федорук зазначив дружину Людмилу і дочку Анастасію.

З рухомого майна у Федорука – автомобіль MERCEDES-BENZ GL 500 4 MATIC 2013 року випуску, який він орендує у Леоніда Дороша, та Audi Q3 2014 р.в., яким він користується безоплатно з 2019 року

На Людмилу Федорук записані земельна ділянка на 1 499 кв. м, гараж, група приміщень аптеки, нежитлове приміщення, квартира (об'єкт житлової нерухомості) на 36,60 кв. м, 19 офісних приміщень, 4 відокремлених об'єкта права власності та нежитлове приміщення в Бучі. Також у неї є житловий будинок, який не був прийнятий в експлуатацію і автомобіль LEXUS RX 350 (2010 р.в.).

Дочка Анастасія Федорук володіє квартирою в Бучі площею 88,10 кв.м.

Зарплата голови терргромади склала 526 281 гривню. Готівкою він зберігає 19 750 доларів, 223 тис. гривень і 9 370 євро, у банку – 149 360 гривень.

Людмила Федорук задекларувала 1 млн 144 тис. 517 гривень доходів від зайняття підприємницькою діяльністю. На її банківських рахунках знаходиться 65 395 гривень.

Помічник Тищенка

Аркадій Володимирович Кобринець – депутат Ірпінської міської ради, народився 16 листопада 1979 року у селі Речиця Столинського району Брестської області у Білорусі. Проживає нині у Гостомелі Бучанського району. Працює заступником директора у ТОВ “Ковчег”. Позиціонує себе як громадський активіст. Висувається від партії “Нові обличчя”


Сюжет телеканалу ZIK від 3 серпня 2020 року

Встиг попрацювати помічником в народних депутатів Ігоря Єремеєва (4 скликання ВР, блок “За Єдину Україну”), та Сергія Павленка (6 скликання, “Блок Литвина”). Також згідно даних проєкту Ring, Кобринець був зареєстрований помічником депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка. Ці ж дані видає сайт проєкту Посіпаки. Щоправда, на сайті Верховної ради прізвища Кобринця в переліку помічників Тищенка немає. 

Згідно декларації про доходи за 2019 рік, отримав 1 млн 30 тис. 577 гривень доходу: 538 937 зарплати у ТОВ “Ковчег”, ТОВ “Сорелла” та АТ “Комерційний індустріальний банк”, де він працює за сумісництвом радником голови правління; дивіденди від ТОВ “Сорелла” у сумі 270 тис. гривен, та 222 180 гривень від надання майна в оренду. Має іпотеку розміром 66 млн 492 тис. 67 гривень на квартиру у Києві.

У власності родини депутата 3 квартири в Києві, площею 232,5 кв. м, 251,8 кв. м, та 347,8 кв. метрів. Одна з квартир з’явилася вже за останнього депутатства в 2016 році. Також родина володіє 15 паркомісцями. У власності Кобринця –дві земельні ділянки: 1200 кв.м. у Гоголеві Броварського району та 3,18 га у Княжичах (Києво-Святошинський район).

Кобринець є засновником: ТОВ “Центросервіс”, Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Народний альянс молоді”, ТОВ “АСД Буд-інвест”, та керівником об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Салют” в Києві. 

У червні в ірпінських медіа Кобринця називали “політичним пристосуванцем”, через те, що він у 2019 році проголосував за подальшу багатоповерхову забудову заплави річки Ірпінь. Закидають йому і політичну мінливість: у 2006 році він – голова ГО “Молодь за Литвина”, у 2010 році балотується на мера Ірпеня від партії “Сильна Україна”, до складу Ірпінської міськради 7 скликання увійшов від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

1 квітня цього року його обличчя та ім’я із підписом “Бучанський міський голова” з’явилося на низці білбордів у межах міста із провокативними меседжами на адресу Анатолія Федорука. Сам Кобринець тоді спростовав свою причетність до цієї акції, називаючи її “відвертою провокацією” та намаганням зіштовхнути його з чинним мером міста. 

Активісти

Віктор Михайлович Бархоленко, що народився 1 березня 1958 року у Ірпені, висуватиметься від ВО “Свобода”. Партійний. Проживає у Бучі. Був помічником нардепа Михайла Гаврилюка (8 скликання ВР, “Народний Фронт”).

Журналіст та громадський активіст, керівник та засновник Київської обласної громадської організації “Народна воля”, який який більше 10-ти років намагається скасувати рішення Бучанської міськради 2002 року про віднесення 890 га земель Бучанського лісу до земель житлової та громадської забудови, та повернути 14 га так званого “Бучанського межигір’я”, які опинилися в руках родини комуніста та екс-нардепа Ігоря Калєтніка. Через це став потерпілим від нападу невідомих у власному домі у серпні 2015 року, але продовжує спроби повернути ліс у суді до цього дня.

Читайте: Киевский апелляционный суд признал 890 га земель территорией города Буча 

Бархоленко зареєстрований як ФОП, що провадить діяльність з техогляду транспортних засобів та надання майна в оренду. 

У своїй програмі обіцяє у першу чергу, зокрема, впровадити заборону на вирубку лісу в межах Бучанської ОТГ, створення програм “Доступне місто”, де кожен мешканець ОТГ може отримати консультацію й допомогу online, програми по очищенню водойм та річок та збереженню їх від зовнішнього впливу, комунального транспортного підприємства і багато іншого.

Сергій Миколайович Василишин висуватиметься від партії “Громадянський рух “Хвиля”. Народився 21 грудня 1971 року у селі Полиці, що на Рівненщині. Закінчив Київський політехнічний інститут. Нині керівник Групи капітального будівництва у ТОВ "Медична лабораторія "ДІЛА", проживає у Бучі. 

Громадський активіст із, як він сам каже, 17-річним стажем, та однодумець Віктора Бархоленка стосовно питання зміни категорії 890 га земель, які були віддані під забудову Бучанською радою у 2002 році. 


На фото: акція протесту проти знищення зеленого фонду Бучі, хаотичної забудови без належних дозвільних документів, серед активістів – Сергій Василишин (крайній справа позаду жінки). Фото – Ірпінь онлайн.



Програма кандидата та біографічна довідка

Євробляхер

Ще один підприємець та активіст – Андрій Ігорович Щербина, який народився 6 вересня 1980 року у Санкт-Петербурзі, РФ. Отримав освіту в Одеській державній академії технічного регулювання та якості. Нині проживає в Бучі. Висувається від партії “Разом сила”, є її членом. У 2019 році висувався самостійно у нардепи від 190 округу (Хмельницька область). Не використав тоді ні копійки коштів з виборчого фонду.

Є також засновником ГО “Всеукраїнська організація “Авто Євро Сила”. 

Остання, “створена у вересні 2016 року, заради досягнення доступного розмитнення для кожного українця, а також захисту власників автомобілів на європейських номерах від неправомірних дій митниці та поліції”. 

Андрій Щербина (у червоній куртці) разом із членами ГО “Авто Євро Сила”. Фото: сторінка Щербини у Facebook.

Земельник

Таможній Олександр Васильович – народився 27 квітня 1975 року, де і проживає. Депутат Бучанської міськради, є членом та висувається від партії “Єдина громада”, працює заступником директора з юридичних та економічних питань у ТОВ “Агродар-Україна Плюс”. Є засновником та головою ГО “Народна Буча”. Балотувався у 2019 році у народні депутати по 96 округу від партії "Захисники Вітчизни", від якої і зайшов 2015 року до міськради. Але зняв свою кандидатуру.

Читайте: Они хотят в парламент – 2019: 96 избирательный округ Киевщины (Вышгород, Буча, Бородянщина, Славутич) 

Згідно до офіційної біографії на сайті “Люстрація. Київщина” (архів), у 1993 році закінчив професійно-технічне училище №19 м. Києва, монтажник радіоелектронної апаратури та приладів. 2011 – закінчив Національний університет державної податкової служби України, магістр з права. З 2011 року по 2016 – студент Національної академії державного управління при Президентові України. 

2006 та 2011 року був обраний депутатом Бучанської селищної ради V та VI скликання за мажоритарним списком. З 2007 року – заступник голови Київської обласної організації “Народна партія”. Був помічником одразу двох нардепів 6 скликання ВР з фракції “Блок Литвина”– Сергія Павленка (на громадських засадах) та Валерія Ремеза (на платній основі).

Олександр Таможній із “георгієвською стрічкою” на лацкані піджака. Кадр з відео, записаного 9 травня 2013 року

За даними останньої поданої щорічної декларації про доходи, за 2019 рік заробив за місцем роботи у ТОВ “Агродар-Україна Плюс” 28 105 гривень, та ще 175 700 отримав від продажу земельної ділянки. Його дружина, яка працює у прокуратурі, заробила 373 251 гривню. Тримає 5 тис. доларів США готівкою сам, його дружина тримає 5,5 тис. доларів. 

З нерухомості у його власності – 8 ділянок сукупною площею 1 276 кв.м. у Бучі, та нежитлове приміщення площею 108 кв.м.. Також задекларував, що у його користуванні житловий будинок 230,8 кв.м. у Бучі, офіс 54,5 кв.м площею, та ділянка 1 тис. кв.м.. Будує будинок 59,9 кв. м у межах міста. Декларує викрадену у 2017 році автівку Toyota Land Cruiser 2007 р.в., а також ВАЗ 2101 1974 р.в. та Lexus LS 460 2007 р.в., придбаний 2018 року.

Лікар з Ірпеня

Кухарський Сергій Олексійович, який народився 24 липня 1960 року в Обухові – самовисуванець. Працює в Ірпінській міській лікарні. Колишній Ворзельський селищний голова (2006-2010 рр). У 2014 році казав, що “поки що не готовий відповісти однозначно” на питання, чи бачить себе у політиці в подальшому. У 2015 році балотувався на голову Ворзеля від “Нових облич”, але програв сестрі Анатолія Федорука – Ларисі Федорук. 

“Його досягненням став сплюндрований Статут територіальної громади селища Ворзель, який був прийнятий на сесії Ворзельської селищної ради 20 грудня 2007 року, і який перед здачею до управління юстиції при Кухарському спритно перепрошили, вліпивши за його підписом на обкладинку назву “Статут Ворзельської селищної ради””, – пише “Громада Приірпіння”.

Сергій Кухарський у 2019 році підтримував кандидатуру чинного мера Ірпеня Володимира Карплюка у народні депутати по 95 округу. 

Одружений з Аллою Кухарською – заступницею головного лікаря у Ірпінському міському центрі ПМСД

З її декларації за 2018 рік можна дізнатися, що їх сім’я з 2005 року безоплатно проживає у будинку площею 163,5 кв. м у Ворзелі, чоловік та дружина мають по одній земельній ділянці 2 га площею кожен у Кухарях Іванківського району. 

Дохід Сергія Кухарського за 2018 рік склав 118 821 гривень зарплати та 36 тис. гривень пенсії, дохід дружини – 169 030 тис. гривень у КНП ІМЦ ПМСД, 29 073 гривень у КНП ІЦМЛ ІМР, та 33 036 гривень пенсії. Сергій мав або досі має автівку Mitsubishi Outlander 2010 р.в. вартістю 300 тис. гривень на момент набуття (2010 рік).

Син Шкаврона

Іван Миколайович Шкаврон балотуватиметься від “Опозиційної платформи – За життя”, у якій членствує. Народився в Ірпені 19 березня 1992 року, де і проживає донині. Менеджер у ТОВ “Фемілі Гарден”, футболіст у ФК “Діназ-2”, а потім – "Динамо" (Київ) і "Оболонь" (Київ).

Іван Шкаврон разом із ексдепутатом Київоблради та ексголовою КОДА, народним депутатом від фракції ОПЗЖ Олександром Качним. Фото – Instagram-сторінка 

Є сином екс-в.о. голови Києво-Святошинської РДА (2015-2016 рік) Миколи Шкаврона. Вони проживають за однією адресою в Ірпені.

Читайте: Бывшего и.о. председателя Киево-Святошинской РГА Киевской области ждет суд

Адвокати

Катерина Леонідівна Українцева – єдина жінка у списку кандидатів на бучанського очільинка. Вона народилася 3 грудня 1975 року у смт. Куп’янськ-Вузловий, що у Харківській області, нині проживає в Бучі. Висуватиметься від партії “Європейська солідарність”, є її членкинею. Сестра загиблого під Іловайськом бійця “Дніпро-1” Віталія Українцева. 

Адвокат у складі Національної асоціації адвокатів України, про себе пише, що має “20 років професійної та громадської діяльності в галузі юриспруденції, ЖКГ, захисту бізнесу та інвестицій”. Була помічником нардепа Юрія Берези (8 скликання ВР) на громадських засадах. Керівник та засновник ПП “Юридична Фірма “Спеугода” (нині припинено), ТОВ “Промоальт” (дійсне, адвокатура) та керівник ОСББ “Новий-14”.

Журналістка Ірина Федорів у своєму блозі на УП пише, що Українцева у 2010 році була виключена з лав “Партії Регіонів” та намагалася оскаржити своє виключення та повернутися до її лав. Сама Українцева у відповіді на цю статтю слів про “Партію Регіонів” не спростовує, натомість зазначає, що тоді не мала вибору.

У своїй програмі обіцяє підтримку ОСББ, фінансову підтримку сімей із дітьми, які здобувають освіту за межами міста чи у приватних навчальних закладах, та багато іншого.

На посаду Бучанського міського голови від партії “Перемога Пальчевського” балотується правозахисник Сергій Васильович Гапон, який народився 22 листопада 1984 у Ніжині, Чернігівська область. 

Із 2000 по 2003 рр. навчався у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, отримав диплом за спеціальністю “помічник машиніста електровоза”. У 2008 рр. закінчив Одеську національну юридичну академію, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю “правознавство”. Із 2008 по 2011 рр. — помічник прокурора Михайлівського району Запорізької області, слідчий Запорізької природоохоронної міжрайонної прокуратури. Із 2011 по 2014 рр. — прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури Запорізької області, старший прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Запорізької області.

Із 2017 року по сьогодні — директор ТОВ “Юридична компанія “ПравоЕксперт”. У 2019 р. отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.



Читайте: Покупатели квартир в новом бучанском жилкомплексе начали борьбу с застройщиком (видео) 

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, мэр, буча, местные выборы 2020, анатолий федорук, бучанская ото, виктор бархоленко, андрей щербина, александр таможний, екатерина украинцева, иван шкаврон, сергей василишин, выборы буча, хочуть у владу, буча отг, аркадий кобринец, сергей кухарский, сергей гапон

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій