вторник, 2 марта 2021 г.

Жыве Беларусь!

Жыве Беларусь!

Київський  академічний театр  “Колесо” 16 грудня запрошує в Камінну залу (Андріївський узвіз, 8) на зустріч із білоруським режисером, актором театру та кіно В’ячеславом Сікора.

Розмова про театр, кіно, політику, мистецтво та життя. Також у Камінній залі театру відбудеться виставка графіки митця та його фірмових годинників.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Сільський хлопчина навіть подумати не міг, що стане актором. Після школи він вступає до Білоруської Сільгоспакадемії на факультет Меліорації і водного господарства. Як і всі, відслужив у армії, а, демобілізовавшись, з головою поринув у активне студентське життя: організував першу газету на факультеті, створив радіомережу в гуртожитку, очолив студентську профспілку.  Ну, звичайно ж, молодіжні тусовки: КВНи, капустники, агітбригади….  І тут його запрошують  працювати ведучим радіостанції “Нове радіо-Могильов”.

Яка вже тут меліорація? Диплом закинуто на горище, а 25-річний В’ячеслав Сікора йде працювати в Могильовський обласний драмтеатр. Спочатку – машиністом сцени, а через місяць грає в своїй першій виставі (новорічна казка). Дурдом новорічних казок закінчується і хлопець розуміє, що в театрі, навіть під час новорічних свят, багато не заробиш.  І він їде на заробітки до Польщі, де працює на підприємстві утилізації сміття. Ось так – із акторів – у сміттярі! Через рік Славко повертається додому й одразу ж – директором Будинку культури в містечку Скидель. Тут він створює музичну групу і разом із автором  композицій і вокалістом Олександром Гуром випускає альбом "Враз плох".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Популярність В’ячеслава серед місцевої молоді була справжньою. Про це говорить лише такий факт: восени 2000 року під час нічної дискотеки в БК він вимушений був  захищатися від чотирьох хуліганів. Одному з нападників страшенно не пофартило!  Вони образилися на директора клубу й порушили проти нього кримінальну справу. Сікора потрапляє до СІЗО. Від послуг адвоката В’ячеслав відмовився. Але на його захист стала молодь всього міста. Відбулися умовним терміном. Ця подія не стала на заваді творчої особистості: випускаються  нові альбоми, створюється бейсбольний клуб, Театр естради В’ячеслава Сікори і "Музичний театр "РАДА" , які впродовж багатьох років  виступали на сценічних майданчиках Республіки Білорусь і за кордоном.  А  Вячеслав знову повертається до акторства. І кілька років практично живе на два міста –  Скидель і Могильов,  відстань між якими 460 км. А далі – Московський театр "ГЛАС", членство в Білоруській і Російській  гільдіях акторів кіно, зйомки власного багатосерійного фільму “Третій дзвінок”. Цей фільм здобув перемоги в Бердянському міжнародному кінофестивалі й відзначився скандалом на  Міжнародному телекінофорумі в Ялті.

В 2014 році, під час  київського Майдану В’ячеслав Сікора зняв документальні фільми “Майдан своїми очима” про революцію в Україні та "Переправа в безсмертя".  

Фільми, театральні вистави, кіношкола, театральна студія, музей і бейсбол . І все це – В’ячеслав Сікора. Кілька років тому він заснував у Могильові бейсбольну команду “ПІРАТИ” з  колишніх і діючих  футболістів і хокеїстів, яка  виступала в чемпіонаті Білорусі й завоювала срібні медалі, поступившись першим місцем чемпіону “Брестські зубри”! 

Ось така різнопланова творча особистість!

Так що, запрошуємо на зустріч! Вхід на захід вільний. Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://bit.ly/2Lqwhlr.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Наталя Плохотнюк

Теги: юн-пресс, встреча с режиссером, В’ячеслав Сікора

вторник, 2 марта 2021 г.
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 2 марта 2021 года
понедельник, 1 марта 2021 г.
12:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Во вторник, 2 марта, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:24
В 2020 году браки в Киеве заключались в 5 раз чаще, чем расторгались
20:19
1+1 спростовує фейковий сюжет про рейдерство ринку “Столичний” Владою Молчановою та Stolitsa group
20:05
Полицейские разоблачили в Киеве продавцов фальшивых справок об отсутствии коронавируса
19:41
В. Володін: плідна взаємодія влади та бізнесу дала змогу в січні-лютому перевиконати бюджет Київщини майже на 50 млн гривень
19:26
Депутаты из “Успешного Киева” проведут аудит коммунальных предприятий и наведут порядок с МАФами
19:03
Столичные коммунальщики предупредили о возможных оползнях из-за таяния снега
18:44
НАПК прекратил государственное финансирование партии “Слуга народа”
18:25
Цьогоріч Київщина продовжить реалізацію низки проєктів у рамках програми “Велике Будівництво”
18:10
Президент Зеленский подписал закон о новых штрафах за нарушение требований пожарной безопасности в природных экосистемах
18:03
За неделю бойцы ГСЧС ликвидировали в Киеве 70 пожаров
17:47
Прокуратура Киева уличила во взяточничестве сотрудников Деснянской РГА (фото, видео)
17:35
“Киевгорсвет” в 2020 году заменил на светодиодные 6515 ртутных и натриевых уличных светильников
17:24
Министр здравоохранения Степанов вакцинировался против COVID-19 (фото, видео)
Календарь событий