п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Життя на показ – тренд нового покоління

Життя на показ – тренд нового покоління

З появою Інтернету, та відповідно соціальних мереж, життя людей стало більш відкритим та доступним. Кожного дня, гортаючи стрічку Інстаграму, можемо бачити як Тіна Кароль готується до виступу та що сьогодні на вечерю в сусідки Анни. Хтось оприлюднює своє життя задля підтримки статусу та популярності, для когось це спосіб самореалізуватися, а дехто таким чином хизується своїми статками. 

Цікаво, що думають про новий тренд мешканці Києва.

Сергій (44 р.):

- Якщо це не занадто, то чому бути противником? Є різні випадки: хто що їсть дивитись не цікаво, а от хто де був, наприклад, кудись полетів, це вже інша справа.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Анастасія (19 р.):

- Я не підтримую цю тенденцію, бо люди показують своє життя ідеальним хоча насправді це не так. Коли дивишся на досконалу картинку, наче реальні "фоточки", починаєш комплексувати і стараєшся зобразити своє життя кращим. В Інстаграм-сторіс ти життєрадісна, а насправді нещаслива, і це жахливо. Якщо ми відмовимось від оприлюднення свого життя, емоційний та духовний стан людей покращиться.

Микола (21 р.):

- Я вважаю, це круто. Більш багаті люди діляться своїм життям з менш багатими, які в свою чергу роблять так само і цей ланцюг продовжується. Таким чином, коли ми дивимось на розкішне життя, прагнемо покращити своє становище. Це неймовірна мотивація! Я теж люблю виставити сторіс з відпочинку, але правду кажучи, не з якоюсь соціальною метою, а так, "панти поганяти". 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Катерина (17 р.):

- Я не блогер, на мене підписані переважно друзі та знайомі, їх кількість не велика, тому мені байдуже, що публікувати. Зазвичай пощу свої світлини, а в розповідях всіляку дурню: від кицьки до мемів. Загалом, тренд підтримую.

 Костянтин (23 р.)

- Знаєте, здебільшого люди діляться своїм життям в соцмережах щоб стати популярним. Роблять це для підписників і заробітку. От, я пощу те, про що не хочу забувати, і те, чим хочу щиро поділитись – фото, зроблені у важливі моменти мого життя. Роблю це не для когось, а для себе. І мені здається, в житті на показ нема нічого поганого, якщо робити це насамперед для душі, а не хайпу.

Богдана (39 р.):

- Спостерігати за життям знаменитостей, однокласників, та навіть якоїсь собачки – не цікаво. Я не зареєстрована в Інстаграмі, Фейсбуці та інших соціальних мережах. Лише полюбляю дивитись відео про природу в Телеграм-каналах.

Лариса (70 р.):

- Про тренд чую вперше, але спостерігати за знайомими в Фейсбуці подобається. Хоч деякі кажуть, що застара для цього, мені байдуже. Все ж таки, бабці теж модною бути хочеться.

Ось такі цікаві та неочікувані думки почули від мешканців Києва. Є як противники, так і ті, хто безпосередньо бере участь у житті на показ. Хоч погляди різняться, варто визнати, тренд набрав чималих обертів і вже не викоріниться з соціальних мереж. Залишається побажати лише одне: робіть те, що вам до вподоби і не зважайте на думки інших.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Фото: https://shkolazhizni.ru/

КиевVласть

Кишковська Юлія

Теги: юн-пресс, соцсети, жизнь напоказ

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
15:45
Вбиральні Київського гуртожитку НУБіП хочуть відремонтувати за 3,9 млн гривень
15:26
Сирський про мобілізацію: 500 тисяч новобранців ЗСУ не потребують
15:05
Поліцейського-хабарника на Київщині судили вісім років, щоб засудити до семи у справі про приховання наркоторгівлі
14:47
СБУ витратить 7,3 млн гривень на обладнання для відеоспостереження
14:36
Зеленський: РНБО при новому керівництві має в першу чергу забезпечити державу якісним прогнозуванням ситуацій
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
Календар подій
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
29 березня 2024 г. 15:00
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
Упродовж лютого Департамент містобудування та архітектури Київщини замовив проєктні роботи для капремонтів десяти пошкоджених московитами багатоквартирних будинків Ірпеня. Обійдуться ці проєкти майже у 14 млн гривень, а триватиме їх розробка до кінця 2024 року. Серед підрядників є цікаві особистості. Однак наявність “цікавих” підрядників – не єдина проблема даних закупівель. Досвід замовлення проєктно-кошторисної документації через цей департамент минулого року не дуже позитивний. Тоді такі документи замовили для капремонтів шести багатоповерхівок, але у жодній з них роботи досі не розпочаті. Крім цього експерти вказують, що аномально низька кошторисна прибутковість, яка закладена в минулорічні проєкти капремонтів, ставить під сумнів можливість обрання спроможного підрядника для подальших робіт. Але у профільному департаменті обладміністрації це заперечують та запевняють, що розроблена документація пройшла експертизу сертифікованими фахівцями, тобто отримала позитивний висновок.
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.