четвер, 12 грудня 2024 г.

Я не люблю розуміти, що завтра понеділок

Я не люблю розуміти, що завтра понеділок

Насамперед, я людина. Я особистість у якої є своя сформульована думка, свої амбіції і права, як і у кожного з нас. Живу на цьому світі для того, щоб поповнити свої "звання", щоб визначитися з тим, що мені подобається, ким я хочу бути далі.

 Зараз я студентка коледжу, у якому навчаюсь вже другий рік. Я дочка, подруга, одногрупниця, просто дівчина зі своїми поглядами. Думаю стати журналістом, але зовсім не впевнена у своїх можливостях і таланту до цього.

  Я люблю вивчати щось нове, люблю спілкуватися з цікавими людьми, ходити на концерти улюблених співаків, вчитися в коледжі, слухати музику, читати і жити. Я люблю їсти солодке, хоча мені не можна, люблю зустрічатися зі своїми друзями, які піднімають мені настрій, бути впевненою у завтрашньому дні, люблю зроблене домашнє завдання і коли нема проблем.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

  Усім серцем люблю котів, в селі у мене їх десять. Мій дядько говорить, що я люблю лінуватися і це теж правда. Мені подобається дивитися смішні відео на каналах моїх улюблених блогерів, запах різних квітів весною. Я дуже полюбляю осінь, коли все яскраве, помаранчеве, червоне та жовте, коли листя дерев повільно опадає під ноги і потім приємно хрустить.

  Також подобається як зимою чарівно падає білий сніг, вид сніжинок, які виглядають по-різному прекрасно, але не люблю, коли холодно і приходиться одягати багато. Не виношу, коли занадто спекотно – зовсім не можу нормально думати та існувати при високих температурах. Не люблю запізнюватися, але кожен раз не можу вийти вчасно. Не люблю, коли щось не виходить, хоча я дуже над цим стараюсь. Ненавиджу, коли мене недооцінюють, коли намагаються обманювати, коли роблять неправильні висновки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

  Обожнюю толерантних людей, які не судять інших за кольор шкіри, орієнтацію, гендер та смак. Люблю, коли люди з розумінням відносяться до твого вибору, приймають тебе таким, який ти є. Я не люблю розуміти, що завтра понеділок, не люблю сумних думок і відчуття, що я зробила щось неправильно.

  Але також я люблю сьогодні і намагаюся бути впевненою у завтрашньому дні.

КиевVласть

Валерія Щербак

Теги: юн-пресс, подростки, взросление, индивидуальность, саморазвитие

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.