середа, 10 серпня 2022 г.

В Киеве покажут ироничную комедию о любви и смерти “Мечты оживают”

В Киеве покажут ироничную комедию о любви и смерти “Мечты оживают”

8 сентября в киевском Театре на Подоле пройдет спектакль “Мечты оживают”, в котором зрители смогут увидеть размышление о современной модели отношений. История расскажет о поиске любви.

Пьеса написана Иваном Вырыпаевым и доносит мысли автора о том, что в современном мире люди получают большинство знаний без личного опыта. Новые факты поступают в головы людей в виде сухой теории, которая не подкреплена личными наблюдениями. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По сюжету, когда у главного героя Дэвида умирает жена, он не может в одиночку справиться с этим горем. Он продолжает вспоминать жизнь с ней и разговаривает с миражами. Привязанность сводит его с ума и он с трудом отличает, где реальность, а где вымысел. Именно тогда он доходит до идеи, что по-настоящему не любил свою жену.

В таком развитии событий он видит корень личных бед. Отсюда начинается отсчет нового витка борьбы с собственным “я”, с которым сталкивается Дэвид. Сценическое пространство, в котором обитают персонажи спектакля наполнено эмоциями, которые постоянно норовят перелиться через край.

Режиссером-постановщиком, художником-постановщиком, художником по костюмам и ответственным за музыкальное сопровождение в пьесе выступил Давид Петросян. Перевод с русского на украинский совершен Павлом Ари. Главные роли сыграли Вячеслав Довженко, Дарья Егоркина, Олеся Власова, Светлана Косолапова, Владимир Кузнецов и другие актеры.


Стоимость билетов составит от 120 до 600 гривен. Приобрести их можно онлайн. Выступление состоится на Новой сцене в 18:00. Длительность спектакля составит 2 часа 20 минут с антрактом. 

Подробнее о мероприятии можно почитать на официальной странице события в Facebook.

Фото: Театр на Подоле, argumentua.com

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: киев, досуг, стиль, куда сходить, театр на подоле, спектакли

середа, 10 серпня 2022 г.
13:44
Як змінилися ціни на м’ясо в супермаркетах країни протягом року (інфографіка)
13:26
У Києві за добу перевірили 54 фастфуди, виявлено понад десяток порушень
13:02
Правоохоронці викрили нові факти воєнних злочинів офіцера армії рф на Київщині (відео)
12:43
На Київщині перепрофілювали заклади загальної середньої освіти
12:13
В управління АРМА передали більше 115 млн гривень, вилучених у столичного забудовника
11:57
В Україні діє телефонна лінія для консультації психологів
11:26
На Київщині у 1353 освітніх закладах завершено перевірку укриттів та бомбосховищ, - КОВА
11:17
За кілька днів в Ірпені почнеться заселення в модульне містечко (фото)
10:58
В Дарницькому районі Києва горіла квартира із людьми всередині
10:45
На Київщині 955 випускників закінчили навчальний рік із золотими та срібними медалями
10:20
У липні при імпорті легкових автомобілів через Київську митницю було сплачено більше 500 млн гривень
09:48
Армія рашистів втратила близько 42,8 тисячі вояків та 232 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:26
У середу, 10 серпня, ярмарки пройдуть в шести районах Києва (адреси)
09:18
На столичній Троєщині горить житловий будинок
08:50
Вночі московити вбили 10 людей у Марганці на Дніпропетровщині
08:32
У застосунку ДІЯ тепер можна зареєструвати майно, пошкоджене з 2014 року
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.