четверг, 4 марта 2021 г.

Цікаве - поряд

Цікаве - поряд

Я люблю своє місто. І за його красу, і за тих людей, які тут мешкають, і за його несхожість та оригінальність. Намагаюсь уявити себе у ролі екскурсовода. Зазвичай, часу на ознайомлення з містом не так багато, тому важливо не помилитися і зробити все можливе, щоб гості мого рідного міста Кривого Рогу  були і задоволені, і здивовані, і вражені. Кожного дня моє рідне місто зустрічає гостей. Воно – одне з найдовших  не лише в Україні, але й у Європі. Треба витратити кілька годин, щоб із його південного куточка дістатися  якогось північного району.

Історичних пам'яток у Кривому Розі не так багато, як у Києві чи Львові. Кривий Ріг – осередок металургійної промисловості, де розташовано багато заводів і шахт. Звісно, я ознайомлю своїх гостей і з серцем Криворіжжя – красенем-гігантом, раніше відомим усій країні як “Криворіжсталь”, а зараз  як металургійний комбінат у складі групи “Арселор-Міттал”.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

А потім…  Потім  я відвезу  гостей до казкового, справді унікального місця, де вони зможуть побачити перлину нашого краю – дивовижні скелі в житломасиві МОДР. Скелі розташовані на березі долини  ріки Інгульця. Де-не-де вони високі, і ,стоячи на самому їх краєчку, відчуваєш велич природи, красу найкращої у Всесвіті  планети, неосяжність та швидкоплинність нашого життя. Найбільша скеля – Орлине Гніздо, яке зачаровує своїм виглядом і рано-вранці, і  під час заходу сонця. Серед інших скал вона є найпомітнішою і, на мій погляд, найдивнішою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Приголомшує вік дивовижних скель!  За підрахунками вчених, їм близько двох мільярдів років!  Уявляєте почуття людини, яка своєю рукою може доторкнутися до унікального витвору світобудови, до каменю, що пам’ятає величезну пустелю льодовиків, незаселену людьми і тваринами планету, первісну людину, що видобуває вогонь, дивовижних тварин, яких ми знаємо тільки за малюнками, скіфські поселення, стукіт копит коней під воїнами кочових племен?  Саме в цю атмосферу допоможе поринути подорож  маловідомими куточками Криворіжжя. Колись кам’яна казка ожила для мене і моїх друзів. Сподіваюсь, що зможу подарувати її і гостям моєї Батьківщини.

Надихає те, що Кривий Ріг приваблює все більше відвідувачів. Приємно, що моє місто є найунікальнішим з погляду промислового туризму, а його дивовижні перлини стають відомими не лише в Україні, а й за її межами.

КиевVласть

Марія Юдінцева, м. Кривий Ріг, лауреат “Прес-весни на Дніпрових схилах”

Теги: юн-пресс, кривой рог, достопримечательности

четверг, 4 марта 2021 г.
09:45
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
09:00
Заседание Киевсовета 4.03.2021 года: онлайн-трансляция и повестка дня
11:40
Президент Зеленский подписал закон о возобновлении конкурсов на госслужбу
11:24
Кличко просто пиарился на заявлениях о международных связях и закупке 1 млн доз вакцины, - Сазонов
11:03
Количество новых носителей коронавируса в столице за сутки увеличилось на треть
10:41
Киевский апелляционный суд вернул государству общежития Национального авиационного университета
10:19
Perfect Group вже долучився до видачі іпотеки під 7%
10:04
Курс валют в Киеве: 4 марта 2021 года
09:41
На Киевщине во время пожара в частном доме погибла 85-летняя женщина (фото, видео)
09:21
В Украине количество новых носителей коронавирусной болезни возросло до 10 тысяч
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 4 марта 2021 года
среда, 3 марта 2021 г.
20:45
В четверг, 4 марта, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:25
В столице стартовала кампания по сохранению краснокнижных цветов
20:05
На Киевщине Госэкоинспекция конфисковала около полутора сотен щеглов у браконьеров и выпустила их на волю (фото, видео)
19:42
Киевлянин ради просмотров видео в интернете атаковал полицейских тарелкой со сливками на Майдане Независимости (фото, видео)
Календарь событий