четвер, 23 січня 2025 г.

Ретро-выходные: в Киеве прошли маркеты винтажных вещей

Ретро-выходные: в Киеве прошли маркеты винтажных вещей

8 и 9 февраля в Музее истории Киева и Доме архитектора состоялись винтажные маркеты “Київська старовина” и “Old Friends Retro Market”. На ярмарках посетители могли приобрести старинный антиквариат XVIII-XX столетий, включая книги, монеты, предметы интерьера, одежду и многое другое.

В маркете “Київська старовина” в Музее истории Киева приняли участие 25 продавцов. В ассортименте были представлены разнообразные предметы из керамики и фарфора, такие как статуэтки в виде миниатюрных человечков и животных, а также посуда. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 






Гости могли купить украшения и изделия из серебра, вышиванки и предметы искусства, среди которых присутствовали старинные картины XIX и XX веков. Отдельный акцент был сделан на женские винтажные парфюмы и аксессуары. На ярмарке продавали сумки, рукавички, шляпы и другие редкие предметы. 





Маркет “Київська старовина” проводился во второй раз и расширил количество участников. Количество посетителей тоже выросло. Киевские винтажные и антикварные салоны представили лучшие вещи из эксклюзивных коллекций. 




Продавцы были не всегда рады, когда уникальные вещи попадали в прицелы фотокамер, но это не мешало гостям находить среди старинных предметов интересные экземпляры книг, монет и украшений. Цены на товары начинались от 50 гривен и росли в зависимости от состояния и даты производства предметов.

В рамках “Old Friends Retro Market”, который организовали в Доме архитектора, посетители могли приобрести винтажные украшения и аксессуары, уникальную старинную посуду, алкоголь, предметы декора и разнообразные мелочи, которые были изготовлены в прошлом столетии. 






На ярмарке можно было найти зеркала, расчески, футляры для помады, а также изделия из фарфора, стекла, меди и бронзы, привезенные из Европы и Америки. Покупателям предлагали картины, броши, статуэтки, скатерти и подсвечники. 





Cреди продавцов присутствовали магазин “Лавка сороки”, а также многочисленные представители киевского сообщества любителей винтажа и антиквариата. Атмосфера на мероприятии располагала к новым знакомствам, расслабленным диалогам между гостями и принятию взвешенных решений перед покупкой уникальных ретро-предметов из эксклюзивных коллекций.













Фото: Евгений Лоюк

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: досуг, стиль, впечатления, фотоотчет, музей истории киева, винтаж, дом архитектора, старинные вещи, old friends market, київська старовина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.