четвер, 25 квітня 2024 г.

Почуй себе: у метушні - однаковий, у тиші – такий різносторонній

Почуй себе: у метушні - однаковий, у тиші – такий різносторонній

Не раз бувало: третя година ночі, темряву кімнати освічує ясний місяць і з відчиненого вікна віє легесеньким вітром, який несе за собою запах нічого Києва. Все спить. Не спиться лише мені у пориві філософських дум. Хто я?

Що люблю? Що ненавиджу? Відповідь розкривається для мене несподівано –я завжди різна. Щоб усвідомити себе, я провела експеримент і впродовж кількох днів записувала відповіді на ці запитання. Вийшло дуже дивно: зранку я була чутливою людиною, а під вечір асоціювала себе з хитрим лисом із “Звірополісу”. В хорошому настрої я визначила, що я душа компанії, хоча, якщо спостерігати за різкою зміною мого настрою, то я Дієго або Сід, дивлячись по ситуації (з Льодовикового періоду).

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Якщо відверто, то я вважаю себе ще маленькою дитиною, яка почувається великою кімнатною рослиною у маленькому не зручному горшку дорослого життя, який не дає творчим кореням розвиватися. Забуваю про цей тісний горщик лише тоді, коли поринаю у музику, тому, безумовно, я – меломан.

Також, як на мене, я схожа на деяких пухнастих тваринок: на панду, тому що обожнюю обійматися, на єнота, бо трішечки пустунка і люблю робити пакості, і, за словами матусі, на медведика, бо зранку така ж заспана і повільна, як він після зимової сплячки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Знаєте, я не зовсім розумію, що таке ненависть. Мене може щось не задовольняти, але в цілому, я можу сказати, що я все люблю, тому що це частина мого життя, яке я люблю у першу чергу. Мені не зрозуміло, як можна щось любити, якщо ненавидиш те, з чого воно складається? Любов буває різна: серцем я люблю батьків та друзів, Бога, себе, тваринок та маленьких дітей, відчуттями я люблю запах після дощу, спокій, сльози щастя, спогадами я люблю море, поїздки у метро, ранок. До всього у людей різне відношення і різна форма любові.

Звичайно, не все несе для мене позитивні емоції. Мені не подобається бути зайвою, але це відкриває мені очі, від зради я відчуваю біль, але вона робить мене сильнішою, я вбачаю жахливою агресію, але без неї не існує милосердя, мене дратують “набиті” маршрутки, але це тренування мого терпіння, я обурююсь несправедливості, але вона своїм неподобством вчить мене людяності, мені комфортніше не говорити з людьми, але відповідаючи їм на питання, я виховую себе в соціумі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Я люблю багато, що було в моєму житті і буде. Мені може подобатися щось більше, а щось – менше, але якщо воно зникне з мого життя, то я буду відчувати його неповноцінним. Все, що є – для мене на краще, і тому я це люблю.

Інколи корисно зупинитися у нічній тиші і послухати своє я.  Я була уважною до себе лише декілька днів і відкрила багато сторін моєї душі і світогляду, а уявіть як багато частинок себе ми втрачаємо роками  у метушні нашого життя?

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Валерія Томашевська

Теги: юн-пресс, взросление, самопознание, индивидуальность

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.