понедельник, 12 апреля 2021 г.

Освіта онлайн: безкоштовні курси від американських університетів

Освіта онлайн: безкоштовні курси від американських університетів

Близько 190 університетів по всьому світу запустили понад 600 безкоштовних онлайн-курсів для всіх бажаючих. Серед них, американські університети пропонують чи не найбільший спектр навчальних програм. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку віртуальних курсів, де можна навчитись програмувати, вивчати мистецтво, розробляти власні додатки для смартфонів та багато чого іншого.

Гарвардський університет 

Один з найвідоміших закладів вищої освіти відкриває свої віртуальні двері для бажаючих розширити свої знання про певну галузь наук. Університет пропонує серію курсів протягом 10-12 тижнів. У більшості випадків навчання безкоштовне, проте для отримання офіційного сертифікату про проходження курсу варто заплатити близько 150 доларів. Серед доступних онлайн-курсів є вступ до дизайну комп’ютерних ігор, створення мобільних додатків, екскурс в оперу 18 століття: Гендель і Моцарт, зміни клімату і здоров’я людини, метеорологія, американське право та багато чого іншого.

Курси: classcentral.com

Сайт: harvard.edu

Прінстонський університет 

Цей навчальний заклад спеціалізується на пошукових галузях науки. Також університет дає можливість отримати освіту у сфері природничих, гуманітарних, та технічних спеціальностей. Серед запропонованих курсів – мистецтво структурного інженерування, політичний екзистенціалізм, філософія, політичні науки, соціологія та багато чого іншого. Курс триває від 5 до 10 тижнів залежно від обраної теми. Диплом про участь також можна отримати за додаткові кошти.

Курси: udacity.com

Сайт: princeton.edu

Массачусетський технологічний інститут

Університет пропонує потужну базу для своїх студентів, які вирішили присвятити життя точним наукам і технологіям. На період карантину, університет запроваджує віртуальні курси для дослідників. Серед доступних курсів є вступ до інженерії, базові знання для програмування, інформаційні технології, ядерна енергетика, основи статистики та багато іншого. Під час проходження курсу учасники можуть ознайомитись з літературною базою даних закладу освіти і опанувати нові предмети.

Курси: classcentral.com

Сайт: mit.edu

Каліфорнійський університет

Університет Американського штату Каліфорнія об’єднує 10 публічних інститутів, більша частина яких фінансується державою. Заклад вищої освіти пропонує добірку онлайн-курсів та лекцій, які відкриють для учасників нові горизонти знань та вмінь. У віртуальному доступі є навчання технології блокчейну, біткоїн та криптовалюта, основи віртуального дизайну, візуальні елементи дизайну, конструювання інтерфейсу та багато іншого. Більшість курсів триває до 5 тижнів по 4-10 кожен.

Курси: classcentral.com

Сайт: universityofcalifornia.edu

Університет Мічигану

Найстаріший у штаті заклад вищої освіти складається з трьох коледжів і 16 шкіл. Також університет може похизуватися своїми випускниками-лауреатами Нобелівської премії у галузі фізики, хімії, фізіології і медицини. Заклад пропонує дистанційне навчання та спеціальні онлайн-курси для вивчення окремих наук. Серед доступних курсів є мистецтво і дизайн відео-ігор, дохід та зміни в економіці, комунікація та її роль у суспільстві та багато іншого.

Курси: udacity.com

Сайт: msu.edu

Фото: wegstudents.com

КиевVласть

Наталія Грінченко

Теги: карантин, стиль, онлайн, освіта, Київ, курси, віртуальне навчання, Гарвард, Прінстон, Каліфорнійський університет, Массачусетський університет, університет Мічигану

понедельник, 12 апреля 2021 г.
12:05
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
14:47
Зарплата министра экономики Игоря Петрашко в 2020 году составила более полумиллиона гривен
14:23
Столичную полицию просят взять под контроль точку торговли наркотиками на территории бывшего детсада на Оболони
14:17
Закон о всеукраинском референдуме вступил в силу
14:12
Фракція Кличка “УДАР” провалила голосування щодо забезпечення киян вакциною, - Таран
14:08
Держатели карты киевлянина могут оплачивать жилкомуслуги без комиссии
13:56
Більше половини вакцинованих на Київщині - жінки
13:45
Виталий Кличко объяснил, для чего нужен общенациональный локдаун и ограничения перемещений между регионами (видео)
13:23
В Киеве открывается новая бизнес-площадка Crystal, - Status Group
13:04
На жилмассиве “Отрадный” в Киеве почти на две недели отключат горячее водоснабжение
12:42
На Киевщине 5-летний ребенок погиб вследствие пожара в частном доме
12:28
Партия “За Майбутнє” поддержала принятие “коллекторского закона”, - Москаленко
12:07
Зарплата министра финансов Сергея Марченко в 2020 году составила почти полмиллиона гривен
11:53
Разрешить проблему с нелегальными МАФами помогут аукционы и сдача земли в аренду, - Михайленко
11:46
В Киеве за сутки умерли 42 пациента с COVID-19
11:27
Игорь Кушнир: Финансовый лизинг жилья может стать хорошей альтернативой ипотеке
Календарь событий