понедельник, 1 марта 2021 г.

“Київ з Палацом над Дніпром”

“Київ з Палацом над Дніпром”

26 вересня в Інформаційно-творчому агентстві "ЮН-ПРЕС" пройшов пізнавальний пішохідний квест "Київ з Палацом над Дніпром". Це – своєрідний старт проекту “Журналістське розслідування / дослідження "Київ з крізь призму журналістики". Основною метою квесту було не лише дізнатися історичні факти про Київський Палац дітей та юнацтва, а й познайомитися з цікавинками, видатними об’єктами центру  Києва.

Квести – неймовірно популярний різновид дозвілля. Дітей і дорослих приваблює ігрова форма заходу, єдність командного духу та необхідність розгадати, що саме чекає на них наприкінці проходження.  Основним принципом гри є покрокове виконання командами підготовлених завдань. Перемагає та команда, яка першою пройшла маршрут або знайшла рішення задачі чи схований приз. А головне – тут кожен сам собі і вчитель, і експерт, і гід. Метою проєкту та квесту зокрема організатори називають спонукання молоді до активної участі у житті міста, отримання нових знань та просто дозвілля на свіжому повітрі. Змагання проводились у межах Хрещатика і Печерська, від Бесарабки до парку Слави. На виконання усіх завдань було виділено дві години, тому  шести командам треба було продумати свій маршрут, щоб встигнути вчасно прийти до фінішу,  виконуючи різноманітні завдання й долаючи перешкоди. Таким чином їх знання про місто перевірялися та поповнювалися.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Ось, що пишуть учасники квесту в соцмережах:

 “Сьогодні  команда "Podil-News" взяла участь у квесті "Київ з Палацом над Дніпром". Було весело, але ніжки наші відмовили. Ми  побували у крутезних місцях Києва, та ще й дізналися їхні історії! Були в Маріїнському парку,  біля Лялькового театру, Музею води, біля Арки дружби народів, в “Піонерському” парку, який зараз називається “Хрещатим”,  і ще більше відомих та цікавих місць. Було завдання сфотографуватися в знакових  місцях,  де ми були й розказати їхню історію, знайти літери та прийти якомога швидше.

Дякуємо "ЮН-ПРЕСу", що запросили юних журналістів Подолу на такий чудовий квест!” “Це був один із небагатьох моментів, коли я вирвався з постійного циклу "робота – дім – навчання" та взяв участь у квесті "Київ з дитячим Палац над Дніпром".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Під час квесту мене не стільки хвилювало виконати всі завдання, скільки оглянути Київ. Відчуття залишилися феєричними. Особливо сильно мені сподобався парк поруч із Аскольдовою могилою: він надзвичайно красивий. До того ж хотілося помітити граціозність Маріїнського палацу, строгість пам'ятників у парку Вічної Слави та свіжість відреставрованого фонтану перед КПДЮ”.

Наступного місяця учасники перейдуть до другого етапу – тренінгів і квестів у районах столиці. А у фіналі проєкту молодь спробує розробити цікаві екскурсії Києвом і подати свої творчі дослідження про Київ та Київщину.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Анастасія Дударець, Андрій Ченцов, Олександр Кухар, Валерія Щербак

Теги: юн-пресс, квест

понедельник, 1 марта 2021 г.
12:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:21
Програма доступної іпотеки сприятиме економічному розвитку регіону, - В. Володін
15:02
Соломенская РГА утвердила список ремонтов зданий на 2021 год (адреса)
14:40
Экс-начальнице отдела Департамента экономики и инвестиций КГГА cообщено о подозрении в причинении ущерба в 11 млн гривен
14:38
“За Майбутнє” Киевщины призвала своих депутатов блюсти общие ценности
14:17
Со 2 марта в Раде будет использоваться сенсорная кнопка во время голосования
14:01
Нацполиция расформировала разрешительную службу по выдаче оружия из-за масштабной коррупции (видео)
13:41
Умер первый министр иностранных дел независимой Украины Анатолий Зленко
13:16
Нардеп Дубинский попал в ДТП
13:05
Столичную власть просят завершить термомодернизацию школы на проспекте Правды, 82
12:43
Столичные коммунальщики рассказали о количестве локаций с делиниаторами в Киеве
12:26
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 5 человек
12:02
Экологи запускают инвентаризацию деревьев Киева на американской платформе
11:51
Нардеп Дунда: “Президент поставил четкий дедлайн по двойному гражданству”
11:44
Коммунальщики уже более 5 лет не решают проблему аварийности дома № 42/48 на улице Щекавицкой
11:26
В останній день зими на Київщині виявили 208 нових носіїв коронавірусу
Календарь событий