пятница, 17 сентября 2021 г.

Друкована та інтернет реклама – двигун прогресу

Друкована та інтернет реклама – двигун прогресу

22 травня у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу "Прес-весна на Дніпрових схилах" було проведено 12 вебінарів для майбутніх журналістів та майстрів своєї справи.

Я для себе обрала вебінар Анжеліки Досенко, доцента, кандидата Київського університету імені Бориса Грінченка  “Різновиди макетів друкованої та інтернет-реклами”. Ця тема мені дуже цікава, адже ще не так давно Інтернет не могли розглядати як загальнодоступний засіб спілкування, а друковані видання подумати не могли, що їхні тиражі почнуть настільки стрімко падати, а кількість відвідувань інтернет-ЗМІ навпаки зросте. А все через те, що всесвітня мережа з кожним днем стає все більш доступною і швидшою, люди частіше звертаються до інтернет-ЗМІ.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Інтернет-видання потребує чималого фінансування, і великий відсоток прибутку надають рекламні інтеграції. Тож необхідно знати, як правильно створювати макети для інтернет-видань, які взагалі існують види, та враховувати багато психологічних моментів читача.

Спочатку може здатися, що макет реклами не має ніякої різниці, насправді це не так. Від макету залежить наша реклама, її влучність, як вона буде працювати, вплив на реципієнта та багато іншого. Зазвичай замовник говорить про те, якою має бути реклама, яке гасло вона повинна нести, а ми як журналісти враховуємо вподобання замовника і читача, робимо її доступною для сприйняття та для запам’ятовування аудиторії, щоб вона зацікавилась. Це насправді складно, адже слід вміти не тільки поєднувати картинки, кольори чи шрифти — потрібно вміти правильно психологічно впливати на  свідомість та підсвідомість споживача, вміти достукатися до чоловіків, до жінок, до різних вікових груп, адже тяжко говорити зі всіма “одною” мовою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Завдяки цьому вебінару я дізналася про рівень українського маркетингу на світовому ринку, і ми завжди в 5-ці кращих, що говорить про високий кваліфікаційний рівень наших маркетологів, журналістів та редакторів; ознайомилася з основними макетами рекламних публікацій, з їхніми перевагами та недоліками, як правильно писати рекламний пост та чому слід приділяти більше уваги. Інформація була доступною та цікавою, для себе я виділила декілька аспектів, які точно візьму до уваги. По завершенню вебінару викладач дав завдання створити власну рекламну публікацію аби закріпити весь вивчений матеріал.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

КиевVласть

Вікторія Шемігон

Теги: новости киева, фестиваль, юн-пресс, пресс-весна, конкурс журналистики

пятница, 17 сентября 2021 г.
18:16
Депутаты Украинки в суде требуют отменить три решения горсовета
18:02
Ход строительства секций 3 и 4 в ЖК “Шевченковский”
17:47
ГБР не может установить, кто был за рулем в момент ДТП с участием нардепа Трухина
17:34
На культурну галузь Київщини виділяється недостатньо коштів, – Семенова
17:14
Киевоблсовет разрешил частному комбинату создать санитарные зоны под добычу воды
17:02
“Киевводоканал” потратит почти 40 млн гривен на техпереоснащение насосной станции “Мышеловка”
16:46
В Киеве появилась скульптура кита из мусора (видео)
16:24
Жители столичных Бортничей требуют разобраться с экологически опасными действиями по добыче песка “Гидромеханизации”
16:04
Припинити роботу може більше половини закладів освіти Київщини
15:45
Минздрав позволил комбинировать вакцины Moderna и Pfizer
15:24
Виталий Нестор: С целью снижения случаев преступности в Киеве планируют расширить круг пользователей информации в системе видеонаблюдения
15:05
Жителей Киевщины предупредили об ужесточении наказания за сжигание листьев
14:40
В выходные, 18-19 сентября, массовые мероприятия в столице изменят движение общественного транспорта (перечень маршрутов)
14:23
Кабмин согласовал кандидатуры пятерых новых членов набсовета “Центрэнерго”
14:04
В Киеве показатель вакцинации педагогов превысил 80%
13:54
В Киевсовете инициируют создание временной контрольной комиссии для изменения границ столицы
Календарь событий