субота, 23 листопада 2024 г.

Дитяча країна у Маріїнському

Дитяча країна у Маріїнському

Традиційний 28-й фестиваль “Юнь Києва запрошує” заполонив простори Маріїнського парку. Цьогоріч фестиваль проходив під гаслом “Дружня родина – кожній дитині!”.

Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг муніципальних та громадських закладів міста Києва для сімей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя, волонтерського та скаутського рухів.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

У святі взяли участь представники київської міської влади, зокрема, начальник служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Анатолійович Танцюра. Помітили навіть мера столиці Володимира Кличка, який інкогніто завітав на свято.

До дня усиновлення, який відзначається 30 вересня, відбувся пікнік (бранч) для родин, що прийняли у сім’ю дитину. Батьки отримали можливість поспілкуватися з представниками Служби у справах дітей та Київського міського центру соціальних служб, представниками громадських організацій.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Весь Маріїський парк  було поділено на “вулички”. На кожній з них відбувалось якесь дійство. Тут можна було отримати майстер-клас з першої медичної допомоги від представників Червоного Хреста, створити дивовижні речі власноруч та награтися досхочу! Також, представники  Служби зайнятості пропонували всім охочим пройти тест на виявлення професійних здібностей, а співробітники центру соціальних служб обмінювали цигарки на цукерки, аргументуючи це тим, що кожна не викурена цигарка продовжує життя на 14 хвилин. Гості свята мали можливість навчитися збирати й розбирати  справжній автомат Калашникова, пройти тест на ВІЛ/СНІД, а також під час заходу працювала локація “Кошик добра”, де кожен міг віддати або отримати речі та іграшки.

На одній з “вуличок” фестивалю розмістилося містечко первинної медичної допомоги від Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Деякими порадами надання невідкладної допомоги ділиться тренер першої допомоги Іван Павлишин:

- Як діяти, якщо людині стало погано в людному місці?

- Потрібно підійти і запитати, що трапилось з людиною. Це може бути задуха, діабет, зниження чи підвищення тиску, епілептичний напад. Якщо людина спітніла, тримається за поручень, якщо це в метро, і вам здається, що людина зараз втратить свідомість, треба підійти запитати: “Вам погано?”. Якщо людина каже, що їй важко дихати, в очах темніє, треба попросити когось звільнити місце і посадити людину. Можна спробувати вивести недужого на найближчій станції, часто так і роблять. Якщо людина зблідла, необхідно відновити приток крові до голови. Попросіть людину розслабитися і опустити  голову вниз, притримуючи груди, щоб людина не впала. Кров прибуває до мозку, людина червоніє і таким чином це допомагає її активувати. Якщо  людині стало погано під час роботи за комп'ютером чи занять спортом,  у такому випадку слід гарно розім’яти плечі та лягти відпочити на 5-10 хвилин. Це набагато ефективніше, ніж кава чи енергетики.

Також, на заході можна було безкоштовно пройти тест на ВІЛ/ СНІД та зробити флюорографію.

“Ми розповідаємо молодому поколінню про небезпеку, яка загрожує їхньому життю та здоров’ю, якщо вони будуть вживати наркотики та мати незахищені сексуальні стосунки.  Молодь підходить, цікавиться, звертають увагу на безкоштовні презервативи. У нашої організації є свій молодіжний  клуб, де ми проводимо різні заходи, гуртки, сюди може прийти кожен, кому потрібна допомога у подоланні недуги чи залежності,” - розповідає Андрій, волонтер організації “Конвіктус Україна”, - “Я знаю, про що говорю і знаю, як вийти з наркотичного полону, оскільки я сам колись був наркозалежним. А молодь – найбільш вразлива категорія населення і все залежить від того, хто в конкретний момент трапиться на їхньому шляху, хто допоможе чи, навпаки, потягне на дно”, - додає Андрій.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

- Це свято для мене багато чого важить, тому що вперше я брала у цьому участь як волонтер, будучи ще студенткою, після того, я вже була членом, а потім керівником дитячо-молодіжної  громадської організації “Відрада”, а тепер я працюю директором соціальної служби і керую всім святом. Найбільше мені подобається у цьому святі - емоції ,- каже головний організатор  свята Ярослава Колобова.

А на сцені “мушлі” - вирувало розмаїття дитячих творчих колективів: пісні, танці, навіть акробатичні номери.

Фото: http://www.convictus.org.ua

KиевVласть

Валерія Самошина, Анастасія Крючкова

Теги: новости киева, фестиваль, юнь києва запрошує

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.