п'ятниця, 24 січня 2025 г.

Афіша Національної філармонії України на 12-16 травня 2021

Афіша Національної філармонії України на 12-16 травня 2021

Цього тижня Національна філармонія України запрошує поціновувачів інструментальної музики насолодитись творами класичних композиторів. Видання КиевVласть пропонує своїм читачам дізнатись, які музичні виступи варто відвідати цього тижня.

12 травня, середа

Музика Франца Шуберта 

У виконанні Національного ансамблю солістів “Київська камерата” під орудою Валерія Матюхіна звучатиме музика Франца Шуберта. Солістками будуть скрипалька Ольга Аколішнова та співачка Дар’я Миколенко. Зокрема, для солістки Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Дар’ї Миколенко цей виступ стане першим у супроводі “Київської камерати”. В її виконанні звучатимуть і два шубертівські твори із назвою “Salve Regina” (“Слався, Царице”).

О котрій: 19:00

Квитки від: 80-400 грн

Квитки: bit.ly

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

13 травня, четвер

Твори М. Равеля, С. Рахманінова та С. Прокоф’єва

У виконанні академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна звучатиме музика трьох сучасників, композиторів-класиків ХХ століття – Моріса Равеля, Сергія Рахманінова та Сергія Прокоф’єва. Другий фортепіанний концерт Сергія Рахманінова, який звучатиме цього вечора, є найпопулярнішим із творів композитора. Цього разу солістом виступить Антоній Баришевський, якого знають і люблять кияни. Програму концерту доповнять “Класична” симфонія Сергія Прокоф’єва та чарівна музика оркестрової сюїти “Моя матінка Гуска” Моріса Равеля. 

О котрій: 19:00

Квитки від: 250-500 грн

Квитки: bit.ly

14 травня, п’ятниця

Музика композиторів класиків ХІХ та ХХ століть

Національний камерний ансамбль “Київські солісти” під орудою Ігоря Пучкова представить музику композиторів класиків ХІХ та ХХ століть. У програмі – твори М. Бруха, Я. Сібеліуса, К. Сен-Санса, Г. Малера, П. Чайковського, К. Аттерберга, Є. Хубаї, А. П’яццолли, П. Сарасате, Дж. Соліми. Солістами будуть скрипалі Юрій Стьопін, Володимир Лесь, Катерина Мисечко, Юлія Чемерис, Захар Фещенко, Наталя Коляда, Юлія Кушнерик, Максим Головко, Олександр Ковтун, альтисти Олександр Лагоша, Оксана Дарбінь, віолончелісти Ігор Чекайло, Віктор Рекало, Святослав Боровик. 

О котрій: 19:00

Квитки від: 70-350 грн

Квитки: bit.ly

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

16 травня, неділя

Концерт “Оберіг – вишиванка!” 

Національний академічний духовий оркестр України під орудою Володимира Рунчака представить проект “Оберіг – вишиванка!”. Звучатимуть українські народні пісні та твори українських композиторів. 

О котрій: 19:00

Квитки від: 70-300 грн

Квитки: bit.ly

Докладніше про концерти можна прочитати на сайті.

Фото: Національна філармонія України

Пишіть нам на пошту: [email protected]

КиевVласть

Анастасія Хіценко

Теги: стиль, культура, концерти, національна філармонія, жива музика

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.