п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Зростає інвестиційний попит на забудову з інфраструктурою та довготривалим розтермінуванням, - DIM

Зростає інвестиційний попит на забудову з інфраструктурою та довготривалим розтермінуванням, - DIM

Інвестиційний попит минулого року впав в 5-7 разів залежно від проєкту, але вже зараз інвестори знову заходять на ринок. 10% вкладаються в квадратні метри з метою врятувати заощадження від інфляції, ще 5% – для здачі в оренду і пасивного доходу. При цьому змінився вектор вподобань до формату житла із зацікавленністю у бік інфраструктурного наповнення та планування. Пожвавити цей попит може і розширення програми “єОселя”. 

Про це в своєму блозі на KВ розповіла директорка з маркетингу групи компаній DIM Дарія Бедя

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Кінцеві мешканці й інвестори стали більш вибагливі до формату, концепту та наповнення проєкту. Найбільше їх цікавить інфраструктурне наповнення, зокрема просторове зонування, відпочинкові зони для різних вікових груп, широкий вибір комерційних об’єктів, які задовольнятимуть буденні потреби, а також питання безпеки та охорони: система контроля доступу, відеоспостереження, наявність облаштованих сховищ”, – йдеться у блозі. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За словами експертки, почастішали запити і стосовно сервісного наповнення. У першу чергу інвесторів цікавить, яке середовище для життя вони врешті отримають.

“Це стосується рівня обслуговування сервісною компанією, благоустрою та доглядом за комплексом після введення в експлуатації, в бізнес-класі – консьєрж-сервісу, якому можна сміливо делегувати частину рутинних справ. Попри можливо різні життєві сценарій та бажання щодо життєвого простору в комплексі, практично усіх покупців об’єднує  потреба у розширенні лінійки фінансових інструментів купівлі”, – говорить Бедя. 

Так, наприклад, у компанії DIM відзначають сформований сталий запит на довготривале розтермінування терміном на 3-5 років з першим внеском від 10%. 

“Розширення програми “єОселя” з 1 серпня, імовірно, може дещо пожвавити попит, щоправда лише за умови достатнього і швидкого фінансування. Поки що програма не працювала як належне, адже з 40 тис. заявок профінансували заледве 1700 по всій країні. В таких умовах саме довготривале розтермінування від девелоперів може стати драйвером для ринку”, – додала директорка з маркетингу групи компаній DIM.

Нагадаємо, що прогнози Міжнародного валютного фонду щодо зростання економіки свідчать про позитивні перспективи в будівельній галузі. Тому експерти з нерухомості підкреслюють необхідність в умовах війни прозорих, чесних та рівноправних правил гри для всіх учасників будівельного ринку. І першим кроком у цьому напрямі має стати реформа містобудівного сектору.

Читайте: Ринок новобудов Києва налаштований на максимальну персоналізацію, – DIM

Фото: ario.law

КиївВлада

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, війна росії проти україни, новини компаній, DIM, DIM GROUP, купити квартиру в києві, інвестиції, ринок нерухомості, інвестори, попит, потенціал

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.