Завтра, 22 липня, в Кагарлику Київської області будуть промивати водопровідну мережу
![Завтра, 22 липня, в Кагарлику Київської області будуть промивати водопровідну мережу](/project/resources/2022/07/resized/two_column_scCiWtsh.jpg)
З 9:00 завтра, 22 липня, в Кагарлику Київської області будуть промивати водопровідну мережу. Мешканців будинків у зоні промивки просять не користуватись водою в цей час.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Кагарлицької міськради.
“22 липня 2022 року з 09:00 до 16:00 буде проводитись промивка водопровідної мережі концентрацією гіпохлориту натрію”, – йдеться у повідомленні.
Уточнюється, що промивка відбуватиметься на вул. Лісовій та Миронівській. Мешканців будинків по цим вулицях просять не використовувати воду під час промивки.
Нагадаємо, у річці Рось на Рокитнянщині Київської області заборонили купання, вилов риби та водопій худоби. Таке рішення зумовлено масовою загибеллю там риби через забруднення річки стічними відходами місцевим КП ТОВ “Білоцерківвода”.
Читайте: Сьогодні, 20 червня, на водоймах Київщини почався рибальський сезон
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)