Сили ППО вночі знищили 16 із 18 ворожих “шахедів”, на Київщині обійшлось без жертв та руйнувань
![Сили ППО вночі знищили 16 із 18 ворожих “шахедів”, на Київщині обійшлось без жертв та руйнувань](/project/resources/2024/02/resized/two_column_hlObM83t.jpg)
У ніч на 25 лютого ворог атакував Україну 18-ма ударними БпЛА типу “Shahed”. В результаті бойової роботи знищено 16 “шахедів” у межах восьми областей. На Київщині працювала ППО, влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не зафіксовано. За попередньою інформацією, в області жертв та постраждалих немає.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні командування Повітряних Сил ЗСУ та інформації Київської ОВА.
Згідно з повідомленням, командування Повітряних Сил, противник атакував 18-ма ударними БпЛА типу “Shahed” з Приморсько-Ахтарська у рф та з мису Чауда що в окупованому Криму.
“В результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони, зенітними ракетними підрозділами та авіацією Повітряних Сил знищено 16 “шахедів” у межах Полтавської, Київської, Хмельницької, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей”, – зазначили в командуванні
Згідно з інформацією начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, повітряна тривога в області тривала дві години, працювала ППО.
“Завдяки вдалій роботі мобільних вогневих груп влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не зафіксовано. За попередньою інформацією жертв та постраждалих немає. Падіння уламків збитих цілей відбулися на відкритій території поза межами населених пунктів”, – повідомив Кравченко.
Нагадаємо, КиївВлада продовжує збір на потреби 100 Волинської бригади ТрО https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES
Також збір коштів для 100 ОБр ТрО здійснюється через благодійну організацію (БО) “Благодійний фонд “Волинь-2014” (код ЄДРПОУ 39374494)
-
Банк одержувача: АТ “Ощадбанк”
-
МФО: 300465
-
Рахунок №: UA493033980000026005300625739
-
Призначення платежу: для потреб 100 Обр ТрО
Фото: Генштаб ЗСУ
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)