За висвітлення діяльності Миронівська міськрада заплатить місцевій газеті 176 тис. гривень
![За висвітлення діяльності Миронівська міськрада заплатить місцевій газеті 176 тис. гривень](/project/resources/2024/02/resized/two_column_uKao4qt0.jpg)
Місцева влада у Миронівці (Обухівський район Київщини) провела тендер і уклала договір на висвітлення своєї діяльності з місцевою газетою – “Миронівський край”. Друковане видання раз на тиждень має розказувати про досягнення та ініціативи влади, попередньо погоджуючи матеріали перед виходом накладу у світ.
Про це KВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
Миронівська міська рада заплатить 176 тис. гривень за послуги з висвітлення своєї діяльності в друкованій пресі. А саме, за 22 тис. кв. см газетної площі до кінця 2024 року. Гроші отримає єдиний учасник торгів, що відбулися напередодні – ПП "Редакція газети "Миронівський край".
Як сказано в тендерній документації, редакція має щотижнево видавати новини, замітки, статті про діяльність місцевої влади (тематика – широка: про життя соціальне, виробничо-практичне, загальнополітичне, інформаційне, навчальне, юридичне, довідкове, рекламне, висвітлення питань економіки і бізнесу, тощо). Від газети вимагається, щоб матеріали були легко читабельні, тобто публікувалися кеглем, зручним для читання та використання у роботі. До вартості контракту входить забезпечення медіа-супроводу діяльності виконавчого комітету Миронівської міської ради, посадових осіб, їх окремих ініціатив та проєктів. В межах договору міськрада платить за редакційну підготовку, копірайтинг, рерайтинг, адаптацію матеріалів для публікації друкованим словом. Окремо зазначається, що план кожного макету матеріалів має бути погоджений з відповідальною особою замовника.
Дивіться, що цікавого закуповували минулого тижня у столиці й на Київщині, у відео KВ:
Читайте: Справи насущні: скільки та на що у січні 2024-го витрачав Київ
Фото: Facebook | Районна газета "Миронівський край"
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)